Umudumuz Umut olsun

allahım seni ve bebşini korusun tatlım çok fazla hareket etmemeye çalış bizim yeğenimiz annesini üzmicek dimi yeğenim üzmez annesini

inşallah üzmez tek dileğim o canım ama çalıştığım ve evle işyeri mesafem çok uzun olduğu için korkuyorum:1no2:

allahım hepimizin yardımcısı olsun bildiğim kadarıyla 100 çok az negatif ama yanıltmakta istemem canım kıslar ben çıkıyorum öpüldünüz hepiniz nasip seni çok özledim dikkat et kendine

selam kızlar
ya ıkı gundur gıremedımm ya patronun oglu gelıyo o oturuyo pc ye...ne var ne yok cıkmadan once bı yazayım dedım ama kımse yok galıbaa

allahım koptum koptum giremedim yahu
aniden koybolursam bilinki int kopmuş
ya da ben kopmuşumdur:)

nasibimmm hoşgeldinn hayatımmmmmmmmmm.. ben yemekteyken kaçırmışım.. çok büyük geçmiş olsun hayatımm allah güç kuvvet versinn .. hastane işleri zordur canım ya özledik seni bilign olsun..
özledinizde ben yazı yazmasam beni merak etmeyeceksinizklava:....................şaka şaka bende sizi özledim
nasip hayatım hoşgeldin bir buçukta tahlil alcaksan şu an burda değilsin o zaman
evet samırım öyle oluyor:roflol::roflol:
selamın hello nehaber millet nasılsınız
kız sen tam dayaklıksın aslında ortaya bir boşanma lafı atmışsın arkası gelmemiş anlat5sana şu olayı ya ne boşanması bukötükedihüso
yapcam kız görcem iki çizgiyi yoksa bile yanımda pembe kalem bulundurcam kendim çizcem:
:roflol::roflol::roflol:
pardon Ayşe seni sormayı unuttum...Sen nereye gittin..Bir göründün bir daha yoksun..
hani ben nerdeyim:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* S.ozozel....................................( Sibel )
* Eköseoğlu.................................( Esma )
* Emelyucel.................................( Emel )
* uğur ve eylül..............................( Eylül )
* nazers......................................( Nazmiye )
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )
* umutyaren................................( Derya )
* bahtusa....................................( Badegül )

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* cancer.........................29 Ağustos ( Merve )
* aslımmm.....................30 Ağustos ( Aslı )
* myhope............................5 Eylül ( Ayşe )
* albama.............................7 Eylül ( Şebnem )
* brisling..............................9 Eylül ( Dilek )
* crazybaby........................11 Eylül ( Nasip )
* Rahel...............................18 Eylül ( Emel )
* melankolia........................18 Eylül ( Pınar )
* raziş................................20 Eylül ( Raziye )
* tossba8............................23 Eylül ( Aylin )
* zuzu79.............................26 Eylül ( Sinem )
* çağla27..........................................( Çağla )
* gizemx......................................... ( Gizem )
* asiş...............................................( Asiye )
* güzelkız MS...................................(Semra )
* NEŞELİ:))......................................( Neşeli )
* aylint............................................ ( Aylin )

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

günaydın kıslar nasipçim kapanışı yapmış bende açılışı yapayım bu mübarek günde bol bol hamiş haberi almak dileğiyle hayırlı cumalar bu arada ben bugün ateşimi ölçtüm 39 oldu dünde 38,5 tu bu nedemek ya

kızlar gününüz aydın olsun...............okuyan herkese bu mesajım..Herkes üstüne alınsın...
Nasip o mesajın bir üsüne bak görürsün kendini hayatım..Seni sormadan geçmem aşk olsun....:)))
Merve yaptın mı testi? Ateş kaç oldu?
Aslıcım valla süper bir haber ateşin yükselmesi..Gerçi ben hiç denemedim ama yükselince hamişlik var diye biliyorum..İnşallah öyledir..Bir test yapsan erken mi hayatım?
diğer hamişlerimiz ve hamiş adaylarımızda iyidir inşallah........

kızlar ateşim 37 çıktı sabah ve test yaptım koskoca tek başına tek çizgi çıktı.. yanında silik bişi bile yoktu..

ben iyi kız sağol
su korkularımıda bi atlatsam daha 2 hafta var doktora gitmeme ay allahım umarım iyidir bebişim bişeyi yoktur ama işte elimde değilki
kız inan bebeğimle ilgili hayal kurmaya bile korkuyorum

kızlar ateşim 37 çıktı sabah ve test yaptım koskoca tek başına tek çizgi çıktı.. yanında silik bişi bile yoktu..

kız senin günün geldimiki sen test yapıyorsun
bence çok takma
psikolojini bozma
nasibinde bu ay hamiş olmak varsa zaten olursun
ya ben ne olacam korkularım ne olacak
saçma sapan keşkem çok param olsa haftada 1 doktora gider bebeğimi görürüm
yani iyiki göğüslerim ağrıyor varya
10. haftaya girince mide bulantılarım azalı normaldir umarım
ay umarım sende hamişsindir

günaydın canım daha günüm geçmediki test yapsam çıkmaz gibime geliyor of inş olur bir yandanda belim böyle ağrıyor arada kafam karışıyor bakalım yarında geçsin olmazsam benden mutlu olmaz herhalde mervem naptı acaba günüydü bugün onun
derya günaydın canım nasılsın nasıl gidiyor eşin ne durumda

mervem kart görene kadar hamişiz canım çok erken yapmışsın testini ama bekle günün geçsin

herkese günaydınnnnnn hayırlı cumalar

mervem hayatım ateşin yüksek canım belki biraz daha beklemek lazım teste 2. çizgiyi görebilmek için değerin yükselmediyse çıkmaz baksana kiminde (bende) 4 gün önce kanda bile birşey çıkmıyo kart gelmedi hala senin günün dündü ben sabırla gelinimi bekliyorum biliyorum gelecek bu ay

canım benim dur henüz gününde geçmedi ve adette olmadın.....hayırlısını istedik her zaman öyle değil mi? hala da sürdürüyorum hepimiz için dileklerimi.....kaydirigubbakcemile5

ben kesin paranoyak oldum bebğime bişey olacak diye korkudan ölüyorumallhım doktor randevuyu eylülün 15 ine verdi
ben ortadan ikiye yarılırım o zamana kadar korkuyorum ya çok korkuyorum mide bulantım azaldı iştahım arttı kabızlık kayboldu bitek uyku ve göğüs sızlaması devam ediyor
ha bide turşuya olan nefretim

canım sur bakalım daha erken herşeyin hayırlısını versin Allahım..Hani kötü olmak yoktu..çabuk topla kendini...hala gelen giden yok o zaman aksi ispatlanana kadar hamişsin...
bak seni ayşe ve esmaya söylerim..klava:

sakin olmaya çalış canım korkma bebişin için zararlı olabilir dikkat et kendine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…