Umudumuz Umut olsun

tamam hadi biz senden haber bekliyoruz... pembe kaleme gerek yok sen kendin pembe olacaksın zaten...
sinem nereye gittin..Pazardan aldıklarını yemeye gittin değil mi?Ayşe beni dövmeye gelmedi ki :))))))
şebnem,esma,nasip,asiye,nazmiye,raziye,gülşen,aylin nerdesiniz?
pınar seni sormadım işin çok :))))
Bu arada asiyecim senin lekeler devam ediyormu?

valla sen bilirsin mervecim ben 9 gün varken kan testi yaptırmıştım belirti bile yoktu hiç ümidim yoktu bu aydan ama tutmuşta benim haberim yokmuş inşallah senin bebişte tutunmuştur sana
merhaba ayşe hoşgeldin

eminmisin hayatımmmmmmmCADIARZU
demekki oklava az geldi canım neyse deryada gitti galiba kapanışı yine seninle yapam bariiiiiii:jeyyar::jeyyar:
klava:klava:klava:klava:
yeter mi canımmm:roflol::roflol:

nee ozmn benim daha günüm geçmedi kız çıkmaz

herkes aynı olacak değil ya merve..sen yap ne olacak sanki...Ama üzülmek yok..Bak ben cumartesi yaptım hoş çıkmadı ama olsun o heyecanı yaşamakta güzel...Ama yine de sen bilirsin..Kendini çok kaptırmadıktan sonra birşey olmaz..

pardon Ayşe seni sormayı unuttum...Sen nereye gittin..Bir göründün bir daha yoksun..

seni oklavalamakla meşgulümmmmmmm:roflol::roflol::roflol:
genel istek üzerine canimmmmmmm:1hug:
yoksa kıyarmıyım hiççççç:teselli:
ama şu gözlerede gözlük lütfensengözlerimebaksanab
ikinciyi yok yere yedinnnnnnnnnlülülülülülülülülülülülü
seherim hoşbulduk canımmma.s.

kızlar ben geldim herkeze merhaba mervem sen olmadın dimi hala yaşasın canım bende olmadım ama canım daha test yapma çıkmaz henüz bu arada kızlar ben bişey sorucam ya benden hani yumurtlama dönemindeki mukus akıntısı gibi akıntı geliyor sabahta ateşim 38,5tu bu nedemek şimdi

ben geldim şekerler oooo muhabbet koyu bakıyom. bakhele merve yarın sabah bekliyoruz. ama bilemiyorum istersen bekleyebilirsin bikaç gün gecikmeden sonra da yapabılırsin. moralini bozma dicem bende ama allah korusun inş negatif olmaz. yoksa biliyosunuz kaderde varsa ..... neye yarar üzülmek

hoş geldin aslı belki hamiş olabilirsin bendede akıntı geliyodu amam adet olmadım

ay inş ya inş karnımdada ağrı yok zaten belim ağırıyor sadece eşimde hamişsin diyor ben 3 haftadır hep uyuyorum ama bilmem ümitlenmesem çok iyi olucak üzülüyorum sonra senin nasıl gidiyor hamişlik

hoş geldin canım nasılsın

ay inş ya inş karnımdada ağrı yok zaten belim ağırıyor sadece eşimde hamişsin diyor ben 3 haftadır hep uyuyorum ama bilmem ümitlenmesem çok iyi olucak üzülüyorum sonra senin nasıl gidiyor hamişlik

benim şimdilik nasıl gittiğini bilmiyorum valla aslı salı günü keseyi gördük bebeğin biraz ilerisinde kanama başlamış doktor ilaç verdi günde 4 tane progestan şimdilik kullanıyorum amam ne kananmam var ne lekelenmem anlamadık çarşamba günü tekrar gidicem haftaya

kızlar merhaba ya bişey soracam size ben kan testi yaptırdım doktor yoktu geç olduğu için gösteremedim sonuç 0.100 çıktı ne şimdi bu yok demek mi bilen varmı

allahım seni ve bebşini korusun tatlım çok fazla hareket etmemeye çalış bizim yeğenimiz annesini üzmicek dimi yeğenim üzmez annesini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…