Umudumuz Umut olsun

allah yardımcın olsun hayatım doğru söylüyosun kadının işi hiç bitmiyo malesef neyse okullar açılınca rahatlarsın yeterki sağlık olsun dimi hayatım kolay gelsin sana çabuk bitir işleri

nasibimmm hoşgeldinn hayatımmmmmmmmmm.. ben yemekteyken kaçırmışım.. çok büyük geçmiş olsun hayatımm allah güç kuvvet versinn .. hastane işleri zordur canım ya özledik seni bilign olsun..

nasip hoşgeldin...sana kolay gelsin hayatım...
Aslı hoşgeldin..biz iyiyiz sen nasılsın..ateşini ölçtün mü?

aylardır özlemimsin
aylardır beklediğim
kollarım hala açık
gel hadi gel bebeğim.......
her ayın sonu olsada hüsran
benim umudum var solmayan
inadına yeşerttiğim
bebişimi beklediğim
elbet gerçekleşecek umudum
sonunda geliverecek yavrum
bana anne diyecek
rüyalarım gerçeğe dönecek....

umutları yıkılan deil yeşeren oluruz umudunu yitiren deil umudunu kavuşan oluruz ALLAH İNŞ HERKESİN UMUDUNU VE MURADINI HAYIRLISINI VERSİN:CüvCüv:HER KİMİN GÖNLİNDE NE VARSA AMİNNNNNNNNN İNŞ EN YAKIN ZAMANDA

Işte buu!!!

--------------------------------------------------------------------------------

İngiliz anne internetteki chat arkadaşına 1 yaşındaki kızının fotoğrafını gönderdiğinde kızının hayatını kurtacağını hiç düşünmemişti.

Stretford'da yaşayan Madeleine Robb, 1 yaşındaki Rowan Santos'un fotoğrafında gözünün içindeki beyaz gölgenin bir tersliğe işaret olabileceğini düşündü.

32 yaşındaki iş analisti kadın hiç bir tıp eğitimi almamış olmasına rağmen
internette yaptığı araştırmadan sonra arkadaşının bebeğinde göz kanseri olabileceğini tespit etti.

4 bin 300 mil uzaktan attığı mail ile Dowan'ın annesi Megan'ı uyaran ve minik bebeğin hayatını kurtaran Robb, şimdi ailenin kahramanı oldu.

Maili aldıktan bir iki saat sonra doktora götürülen Rowan'ın sol gözünde oldukça iri bir tümörün keşfedildi ve minik bebek için hala süren bir kemoterapi süreci başladı.

Doktorlar uyarının Rowan'ın hayatını kurtardığını ancak sol gözünü kaybetme riskinin ise halen devam ettiğini söylüyor.

Uyarının 1 hafta gecikmesi durumunda tümörün minik bebeğin sinir sistemine baskı yapmaya başlayacağını belirten anne, arkadaşı Madeleine ile bir hamilelik sitesinde tanışmış. İki kadının bebekleri de aynı gün doğmuş. Ve iki aile arasıdaki iletişim internet üzerinden devam etmiş.

Minik Rowan'ın 9 aylıkken yapılan rutin check-up'ında tümöre rastlanmamıştı.

ay korkunç. ürperdim resmen

birinci yıl mı doluyo pinnoş gitmeden söyle

evt aşkım 1 yıl olcak ellerinden öper takvim şebnemim napim hala beceremiom yapmayı

kızlar yeni geldim, dün akşam yazmıştım ya belimin sağ kısmı ağrıyor diye, meger yumoşum çatlamış dün. dr hemen eve git yarın sabaha kadar ilişki dedi benimki işte, hemen çağırdım gel hemen eve eger gelmiosan ben oraya geliom dedim ama işleri yoğunmuş yani bu ay kaçtı sanırım kızlar :1no2: boşuna kaç gündür dra gidip geldim off off. sizden naber hamiş ve hamiş adaylarımız napıomuş bakiima.s.

kız akşam gelince boş bırakmazsın sende:asigim:

bende iyim temizlik yapıyom evi afedersiniz b:....k götürüyor tozdan heryeri kaldırdım ayy kasıklarım ağrıdı bıdığım yoruldu galiba

pınarr deme yaasenağlama akşama olsa olmaz mıı? inşallahh ya kaçırmayın fırsatıklava:

sehercimm sağolasın hikayen içinna.s.

takip et kız şebbo ne zararı var denemiş olalım

aslıda bir ölçse çatlatcakk kız beni ne alemdesin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…