Umudumuz Umut olsun

valla bilmiom tutarmı akşama, dr hemen kocanı çağır ve 2saatte bi ilişki geceye kadar ve sabah da ilişki dedi. dua edelim kızlar anam ne zor şeymiş bu ya sanki yogurt mayalıoz

o nasıl şey 2 saatte saçma geldi bana :eek: bi eve gelince bide sabah yeter kız sen yorma 2 saatte birkaydirigubbakcemile

merve valla kızdık kocişe, iş kendi işi bırakıp gelmesi lazım ben haftalardır dr kapısındayım de mi ama :KK70: sen gelmiosan ben geliom dedim daha ses çıkmadı. napalım bizde akşam çalışcaz ama sabah da şartmışş

dinem doktor üstüne basarak söyledi eşini hemen eve çağır diye o yüzden ben de böle heyecan yaptım. ya bi de ilk defa yumurtamın çatladığını anladım, dün ben bu ağrıyı zaten tahmin etmiştim yumoş çatlaması olarak.. proff olcaz böle giderse kızlar

pınar cım evet sabaha kadar demiş sen hemen morali bozma..Akşama hazırlan :)))) inşallah bu sefer olur...
seher cim hikaye için teşekkürler....
merve belirti var mı başka...
şebnem ateş ölçmeyi dene hayatım..Bakarsın öyle gelir bebiş...

naber kız derya boşver temizliği bak keyfine kocan napiyo ona yaptır temizliği ceza ver ona hakkediyo cezayı

o nasıl şey 2 saatte saçma geldi bana :eek: bi eve gelince bide sabah yeter kız sen yorma 2 saatte birkaydirigubbakcemile

merve kız güldürdün beni valla...ne alemi var yorulmanın di mi?
Pınar cım moralini bozmak istemem ama gece çatladıysa yumurtan doktor o nedenle acele etmenizi söylemiştir..biliyorsun 12-24 saat yaşıyor yumurta..Ama bu işler belli olmaz sen yinede çalışmaya devam et...:hooray:

pınar cım evet sabaha kadar demiş sen hemen morali bozma..Akşama hazırlan :)))) inşallah bu sefer olur...

Pınar cım moralini bozmak istemem ama gece çatladıysa yumurtan doktor o nedenle acele etmenizi söylemiştir..biliyorsun 12-24 saat yaşıyor yumurta..Ama bu işler belli olmaz sen yinede çalışmaya devam et...:hooray:

kkızım varya çevremdekilerin hiçbiri planlayarak hamiş kalmadı bir kuzenim yumurtlama günü dışında olmuş plansızz. aynen ağbimlerinde öle.. diğer kuzenim ise hamişmiş anlamamış..:eek: sallamak gerek herhalde bu veletleri ozaman geliyolar.

emelcim belirti aynen devam değişiklik yok göğüs ve arada olan sancılar CADIARZU

kız akşam gelince boş bırakmazsın sende:asigim:

öle yapcm canım hayırlısı insallah olur. ya bu arada ben 1.5 ay sizden kopuktum şimdi kim hamiş kim değil kimin nesi var onu anlamaya çalışıom :1no2: kafam karıştı

evt zaten dün ağrıdan ben tahmi ettim, dra söledim baktı dr evet çatlamış dedi ondan acele ediyor. dün akşam 6gibi sancım başlamıştı :KK43:

kızlar bende yumurtlama günümde kalmadım çünkü yumurtlama günü dediğim tarihte eşimden ayrıydım annemlerde kalıyodum amam nasıl olduysa kaldım

hihoyyyt
merve valla kızdık kocişe, iş kendi işi bırakıp gelmesi lazım ben haftalardır dr kapısındayım de mi ama :KK70: sen gelmiosan ben geliom dedim daha ses çıkmadı. napalım bizde akşam çalışcaz ama sabah da şartmışş

dinem doktor üstüne basarak söyledi eşini hemen eve çağır diye o yüzden ben de böle heyecan yaptım. ya bi de ilk defa yumurtamın çatladığını anladım, dün ben bu ağrıyı zaten tahmin etmiştim yumoş çatlaması olarak.. proff olcaz böle giderse kızlar

ya valla ne zormuş sanki kocişlerde makine :)
hayırlısı olsun canım ya inşallah olur bu ay
çalışın çalışın akşam çalışın sabahta çalışınhihoyyythihoyyyt

hayırlısı olsun pınarcım...Bak seherin dediği gibi belli olmuyor bu işler...
mervecim hadi inşallah hamişsindir.. Bu ayı seninle kapatalım..
ben birşey soracağım şimdi pınar haplarla yumurtaları büyütüp iğneyle çatlattı ya..(pınar cım doğrumuyum) ben aşılama isteyeceğim diyorum ya hadi gece çatlarsa ne olacak? amannn kafam karıştı..Böyle olursa işimiz zor...

ben birşey soracağım şimdi pınar haplarla yumurtaları büyütüp iğneyle çatlattı ya..(pınar cım doğrumuyum) ben aşılama isteyeceğim diyorum ya hadi gece çatlarsa ne olacak? amannn kafam karıştı..Böyle olursa işimiz zor...

gonapheneyle yumoşları büyüttük 3 gündür yumurta takibindeydim ama dün gece kendiliğinden çatlamış sağdaki yumurtam. dr hemen ilişki dedi. eşim geliomuş yoldaymış eheheh

kızlar duş alsam şimdi olur mu ilişkiden önce ve sonra duş önerilmiyor diye biliyorum ??

ne olucak tabiki doktorun sana yumoşlar büyümüş dediğinde sen çalışmalara başlıcan işini sıkı tutucan

kızlar bende yumurtlama günümde kalmadım çünkü yumurtlama günü dediğim tarihte eşimden ayrıydım annemlerde kalıyodum amam nasıl olduysa kaldım

kısmet bu işler ya
gamyoncuiremsugamyoncuiremsu
ama artık kısmetim gelse keşke
hepimis hamiş olalım ne güsel

X