Umudumuz Umut olsun

kaydirigubbakcemile2
ayyyyy naber kız neşeli şirine
napıyonkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

gülüm hoşgeldin bende sana mesaj atmaya çalıştım ama kapalıydı özelin. heralde bulur bizi diyodum bulmuşsun sevindim. bu arada hepimiz seni sorduk emin olabilirsin. biz değerlerimizden kolay vazgeçmeyiz. sende bizim için çoktan bi değer oldun. bu arada bende kullandım ilk kontrole adetimin 12.gün çağırmıştı ve 21mm olmuştu yumurtam iğneyi vurmuştu. fekat iki deneme yaptık tutmadı canım aslında ücüncüyüde yaptırmam gerekiyodu ben gitmedim çünkü artık uğraşmıcam olacaksa olacak olmayacaksada saldım çayıra.

sen çok darılmışsın ama arkadaşlar sana açıklamış biz kimseye bahsettiğin gibi kötü evsahipliği yapmıyoruz hayatım misafirperveriz bundan emin ol. eğer sen burada olmak istiyorsan olursun biz hoşgeldin deriz. diğer topik meselesi zaten çok uzun tartışıldı belki o topikteki dertlerimizi okumuşsundur eğer senin dediğin gibi olsaydı forumla işimiz biter sadece msn den konuşurduk. ama biz burdayız. senide sevdik giden aylinimizin yerine bi aylin daha geldi. ama inşallah aylint imiz de gelir. onu bende çok merak ediyorum. yoksa kocasını askere yollayamadı kendi de mi askere gitti. aklıma başka bişi gelmiyo valla. :)

dilin kemiği yoktur hayatım demek istediklerini sertten yumuşağa doğru ukalalıkltan samimiliğe doğru azaltarak söylersen kimse sana negatif elektrik duymaz. bunu sana söylemiyorum genel bi yorum bu yanlış anlama. dilin söylemek istediğini insan yazıya dökebiliyor ve okununca yanlış yorumlanabiliyor. kırmadan dökmeden ifade edelim birbirimizi. bak sana bi örnek ben eski forumda en eskilerdendim ama bizim şu anki gurubumuzla ortalarda samimi olduk. artık iyice birbirimiz tanır merak eder hale geldik bigün sen geldin. bende o ara nikimi değiştirmiştim. ama insanlar beni aylardır kabul etmiş dostluk kurulmuş hatta msnden bazıları bile biliyor bu durumu şaka maka yapalım derken sen şak diye bana bilmiş bilmiş demekki nikini değiştirmek yanlışmış sakıncalıymış gibi bi yorum yaptın. hatırlarsan herkes değiştirdi benden sonra nikini. ben sana kızdım çünkü yavuz evsahibi oldun beni çömeze çıkardın. bu senin için eksi puan oldu. eğer biriyle arkadaş olacaksan onunla sanalda olsa tüm dertlerini paylaşacaksan onu ve diğerlerini bağlarını tanıman bilmen gerek damdan düşer gibi yorum yapmayacaksın sen çok iyi niyetli bile olsan o öyle görünmeyebiliyor anlatabildimmi. halada bizi hatalı görüp hatamızı anlamamızı sağlamaya çalıştığını ifade ediyorsun. sen haklısın yani biz de senin bizi katagorize ettiğin sınarlardayız dışına çıkmıyoruz öylemi. o zaman sana tavsiyem umudumuz umut olsun diye topigini birinci sayfadan 1500. sayfaya kadar oku bakalım nasıl başlamış nasıl devam etmiş.

haaa bu arada şöyle bi göz attım eski sayfalara ama hiç beni merak edip soran olmamışş senağlamaklava:klava:

çok ayıp biz seni hep sorduk pınoşum

mervem bekle hayatım cumartesi yada pazartesi dolabın üst rafından çıkartcaz testi sen hamişsinnn ve çift çizgiyi görcez allahın izniyle

günaydın millet nasipcim burdasın galiba
merve asiye esma şebnem nazmiye emel deryya ayşe aslı
unutmadım galiba kimseyi varsa özür
hekese günaydın kızlar

günaydın esmam mervem gülşenim nasibim emelim deryam sinemim asiyem nazmiyem raziyem aylincim pınarcım veeeeeee şair ayşemmmm

ANNELER DOĞRU BİLİRDE BENDE ANLASAM İYİ OLACAK OLMAZSA DUR ARAYIMDA SORAYIMkaydirigubbakcemile3

sordun mu boddim neymiş. ağırlık yapıyo batucuk ağırlaşcak annesi ondandır sen merak etme ama doktorunada sormayı ihmal etme emi.

Son düzenleme:
ya arkadaslar bende bişeyler yapmaya çalısıyorum ama daha bişelerı çözemedım ne neeerde nasıl oluyo lısteyemı ekleneıyoo walla yardımcı olursanız sevınırım hepınıze selamlarrr

saol aysecim sana ve lsitedeki tüm arkdaşlarıma günaydın olsuuuuuuuuuuuuuun. listemiz pembişlee dolsuuuuuuuuun. a.s.

Birazdan dra gidicem dua edin de yumoşlarım adam gibi büyümüş olsun yoksa gebzeye taşınmak zoeunda kalacağım-tatlicadiarzu-

şebbommm ve ayşemmmmm hoşgeldinizzz... şebbo maşşallah kız ne yazmışsın öyle oku oku bitmedi..
ayşemm evet alalım bir şiir günün anlam ve önemini anlatan:)

günaydın kızlar nasılsınız amma kaynatmışınız okuyana kadar öğlen oldukaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

umutsuz yasanmaz pozıtıf dusunmek gerek sır kıtabını okuynalar bılır olumlu dusun olumlu seyer olsun ama herzaman elde degılkı

evet herzaman elde değil ama biz burda napiyoz umudunu kaybedenleri ayağa kaldırıyoz bizde umutsuzluğa düşünce arkadaşlarımız bizi ayağa kaldırıyo canım
ben şebnem hoşgeldin

ya arkadaslar bende bişeyler yapmaya çalısıyorum ama daha bişelerı çözemedım ne neeerde nasıl oluyo lısteyemı ekleneıyoo walla yardımcı olursanız sevınırım hepınıze selamlarrr

ne yapmaya çalışıyosun arkadaşım söyle yardımcı olalım. kaydirigubbakcemile5

:1hug:

tamam affetiim gel öpcem:1hug:

hadi öpp öpp öppp üstüne gören hamişim kaydirigubbakcemile

şebbommm ve ayşemmmmm hoşgeldinizzz... şebbo maşşallah kız ne yazmışsın öyle oku oku bitmedi..
ayşemm evet alalım bir şiir günün anlam ve önemini anlatan:)

hoşbulduk mervemm eeee kafam atarsa yazarım valla napim yargısız infaza gelemiyorummm

günaydın kızlar nasılsınız amma kaynatmışınız okuyana kadar öğlen oldukaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

hoşgeldin raziş ilaçları içiriyon mu kocişe Şeniz

kızlar ben çıkıom drdan gelince gircem, ŞEBNEMM bana takvim yapar mısın. 30 agustos evlenme yıl dönünümüz bizim onun için :)
öptüm kızlaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…