Umudumuz Umut olsun

valla hiç sormayın kızlar işten sonra tansiyon problemim oldu üzüntüden herhalde 1 hafta yattık sonrada gripten 1 hafta yattık ama şimdilik iyiyiz çok fazla gelemedim canım onlar bana geldi genelde
valla sizde ne kaynatmışınız anacım maşallah oku oku bitmedi
pınarım inşallah transferden sonra bebeişlerin e kavuşursun canım
aslım sende dikkat et kendine güzelim bebeişi üzme emi
mervecim2 bebeişin büyümüş canım o kadar uzak kaldımki malesef
mervem calışmalara başlamışın hayırlısıyla
şebocum sen nasılsın
nazmiyecim gecmiş nolsun canım hastanede yatmışsın
gülşen maşallah bebişine canım kocaman olmuş idilcik
esmada yokmuş uzun zamandır
feyza taze anne tebrik ederim canım
emelcim sen nasılsın

SEHERCİM TEŞEKKÜR EDERİM SEN NASILSIN NASIL GİDİYOR

günaydııın amanın çok sevindim raziyecim inşallah kötü günler geride kalcak ameliyat başarılı geçcek minik kuzunu kucağına alacaksın canım benim allah yardımcınız olsun

kız zilli yarın batuşa çok selam söyle emi bizden öpüldün şeker hamiş

seninde gözünden hiçbişi kaçmıyo bakıyorum önce bi okuyum da öyle geleyim dedim günaydınnnnnnn

hoşgeldin deniz belirti var mı belirti 13.gün gecikme mi var hadi inşallah hamişsindir. düzensiz mi dir adetin nasıl dayandın bence test yap bizede haber ver emi hadi hayırlısı

mervem mervem emelim emelim asiyem aslım sinemim pınarım nazmişim feyzam aysem seherimm unuttuğum yoktur inşallah olmayanlar sinem aylin nasip kızlar sizede günaydııııınnnnnna.s.

GÜNAYDIN CANIM NASILSIN...

feyza asiyem merve raziye seher nerdesınız canlarım nıye ses soluk yokkkkkkkkkkkkkk

EMELCİM BURDAYIM SAYFALAR ÇOK İLERLİYOR ANCA OKUYABİLDİM SEN NASILSIN BİTMEDİMİ TEMİZLİK YORMA KENDİNİ ÇOK FAZLA ANNEN YARDIM ETMEZMİ :uhm:

hoşgeldin emelcim iyi misin cnm temizliği bitiremedin ya sürekli ev temizliyon sende kız dinlensene aaa bak kızcaz haaa

mervecim liste için sağol kız en başta ben varım heyecanlandım ama benim gecikme olur hep kızlar 10 gün ekleyin ona derim :))))

feyzam cumartesı yatak odasının dolaplarını dunde mutfagın dolaplarının ıçını yıkadım utuledım tası tabagı yıkadım yerlestırdım bugunde sadece supurmesı kaldı yavas yavas perdelerı yıkar utulerım esım takar ne yapayım canım vallahı dun gorumcem geldı sevındım acaba yardımamı dıye ama mutfaga geldı baktı canım sana kolay gelsın ben pc kullanabılırmıyım dedı açtı ınternetı oturdu ben esım gelene kadar (21:00 )mutfaktaydım

Yani emelcim canının kıymetini bilmeyenlerdensin sen valla ben düşünmüyorum tek başıma yapmayı ailem burda degil ama annem ablam gelince birlikte yaparız onlar bana iş bile göstermezlerde komşularım çok iyiler sürekli yapıcakbir şey varmı yapalım diyorlar yapılıyorlarda istemedigim halde görümcende sana degil internetine gelmiş valla...

ÖYLE FAYZACIM üstüne üstlük yemegı yaptım yedık bır taraftan bulasık yıkıyorum bır taraftan çay demledım kızda tık yok en son çay ıçecegız esıme dedımkı ne olur kendın kalk çaya banada getır dedım abım kalkmasın demedı abı çaydanlıgı getır barı dedı gulermısın aglarmısın

emelcim yazık sana dikkat et bari tatlım benim annemler gelicekler kardeşim teyzem felan haledicez 1 günde inşallah yeni gelen kızlar hoşgeldiniz

kızlar ne çok kaynatmışsınız...gene temizlikler falan...o gelenler bana da gelse de biraz yapsam...ama kociş keser beni...daha 1 ay tasak herşey...yazık kocişime benim hem evde hem işte çalışıyo...kıyamam ona ben...

emel bu haftalarda dikkat etmen lazım bebeğinini kordonuyla olan bağı daha hassas.......bu kadar evham yapma bencede....bende senin gibiydim ama saldım şimdi...

selam milletttttkaydirigubbakcemile3
herkezin keyfi yerindedir umarım ben bir ceeee demeye geldimm hepinizi öpüp kaçıyorum canlarım mucuksss mucukssssŞenizŞeniz

Aynen canım bende hamile oldugumu ögrendigimden beri iş falan yapmıyorum evim leş gibi ama olsun bebegim tutunsun sıkı sıkı ban ilk 3 ay çok önemliymiş

X