Umudumuz Umut olsun

Kızlar az işim var gidiyorum gelcem ama gözlerim çok ağrıyo başımdan sanırım görüşürüz

sağol merveciğim bizim burda işçi çıkarmaya başladı 150 kişi falan çıkıcak galiba hakkımızda hayırlısını versin allah işim çok ağır değil ama kötü hissedersem izin alırım canım hap kullandım haftasonu işe yarıyor ama adetimi kasti içmedim bugün bende

kıslar asiş banada seninki gibi yumurtlama gününü gösteren takvim yapabilir misin adet tarihim 10 ocak 27 günde bir oluyorum

kızlar ben geldımmmmmmmm nasılsınız bakalım
1- pınarım bu gunlerde geçecek merak etme allah sana ıkı tane bebek verecek gulum
2- aslım canım mehmetcan ıyıymıs merak etme bobreklerde temız çıkacak
3- sinemmmmmmmmm canım uzulme gelecek ay olur ınsallah
4- ZİLLİ ŞEBO İÇERSEN O PİS SİGARAYI SENI GELİR DÖVERIM ANLADIN MI BENI
5- UNUTTUKLARIM VARSA AFFOLA

sağol emelciğim bu ay tutturmaya çalışacaz bakalım geçen ay çok soğuktu aksattık biraz hayırlısı bakalım bu ay sen nasılsın bebişin nasıl

merhaba tatlı bayanlar.....haftasonu yazılanları ancak okuyabildim......pınar umarım transferin hayırlısı ile gerçekleşir...aslıcım sende rejimine dikkat et gülüm ve böbrek sorununuz olmıcaktır inşallah.....bizimde cumartesi kontrolümüz vardı kızım 1.224 gr 38 cm maşallah,barekallah.....

sinemcım ıyıyız oğlusunla ev temızlıyoruz kızzzz gulsen masallah tombıs bır kız olacak desene

kızlar ben geldımmmmmmmm nasılsınız bakalım
1- pınarım bu gunlerde geçecek merak etme allah sana ıkı tane bebek verecek gulum
2- aslım canım mehmetcan ıyıymıs merak etme bobreklerde temız çıkacak
3- sinemmmmmmmmm canım uzulme gelecek ay olur ınsallah
4- ZİLLİ ŞEBO İÇERSEN O PİS SİGARAYI SENI GELİR DÖVERIM ANLADIN MI BENI
5- UNUTTUKLARIM VARSA AFFOLA

4 - içmiyoruz işte kızım aaaaa bak hatırlatma içerim valla :1shok: -tatlicadiarzu-kafamçokkarıştı

maşallah gülşencim idilcik tombiş yanaklı tombiş elli olucak galiba allah nazarlardan saklasın

teşekkür ederiz teyzeleri gayet iyi bir bebek çok şükür....gelişimimizde iyi gidiyor allah bozmasın....darısı hepinizin başına inşallah

Gülşencim maşallah kızına canım benim
burada kızlar müdürle görüştüm bana bak seni işten çıkarırsam sskdan para alamazsın burdan çıkışın az bence sskdaki paranı al dedi bende istifamı doğum iznimin bitmesiyle birlikte yapmış olduğum görevden istifa ediyorum diye yazdım napalım 1milyar param yanıcak ama huzurlu olmak istiyorum hamile olmasam onla uğraşırdım ama bebeğime yazık bari sskdan alıcam zadece bana dokunmasın

Gülşencim maşallah kızına canım benim
burada kızlar müdürle görüştüm bana bak seni işten çıkarırsam sskdan para alamazsın burdan çıkışın az bence sskdaki paranı al dedi bende istifamı doğum iznimin bitmesiyle birlikte yapmış olduğum görevden istifa ediyorum diye yazdım napalım 1milyar param yanıcak ama huzurlu olmak istiyorum hamile olmasam onla uğraşırdım ama bebeğime yazık bari sskdan alıcam zadece bana dokunmasın

hayırlısı olsun aslıcım...sen bebişini düşün...üzme canını...

X