Umudumuz Umut olsun

Kızlar tunaydın uykusu olanlar ıçınde uyudum uyandım sımdı kahvaltı yapacagım emelim uzulme dusunme kendı yoluna bırak bakarsın suprız yaparlar

çok geç kız öğlen yemeği yedim ben ne kahvaltısı senin oğluşunun ismi hala belli olmadı mı kız?

oh emel ne güsel uyudun biz öylen yemeyi yedik hatun ve oğluşu yeni kalkmış emelcim evet adı ne oğlunun

Alım ve sınemım vallahı uyudum ınsallah oglum bana çeker uyku konusunda ısmı bellı degıl sekerler hala ama doktor dedı ılk 3 ay gıbı son 3 aydada uyku basarmıs ınsanı basımı nereye koysam dıye dusunur erken kalkan hamıleler dedı

evet emelcim aynen öyle nasıl uyusam diye düşünüyorum bende uyku uykuuuuuuuuuuuuuu ama evde kalsamda ben en fazla 9 kadar uyuyorum oğluşum acıkıyor sonra yemek yeyip iş yapıyoruz sonra yatıyorum şimdi ben cmt günü 2kez şeker testi yaptırmaya gidicem inş düşük çıkar sonra bir daha yaptırmam gerekecekmi pazartesi günüde tetanoz aşımı yaptırıcam belkide bugün giderim ilk dozu daha yaptırmadım ilaç içtiğim için yapmadılar inş kaçırmam

Geldim kızlar
razişcim kocan nasılsa ikna oldu kafasına biri girmeden gidin bencede araya zaman girince kafalar karışıyo çünkü.

Emelcim ne güzel uyumuşsun nasılsa bebek olunca uyuyamayacaksın tadını çıkar. benim yengemde uyurdu hep kaç gündür hiç uyuyamıyo bebek geceleri ağlıyormuş sarhoş gibiyim diyo ona göre canım

aslım ınsallah son seker olçturmen gerekır benım ablamda dun seker ölçturdı yuksek çıkmıs doktoru ekmegı yasaklamıs tetenoz kaçmaz merak etme haftasındasın korkma ben ıkıncıyıde vurdurdum bıttı benım razişim vallahı bılmıyorum benım arkadaım dogum yaptı oda dıyokı bır gece bıle agladıgını duymadık saat 12 de emzırıyormus bırde gece saat 3 de tamam dıyo saat 10 a kadar uyuyormus bebıs

kıslar bide yemekte cacık vardı zaten uykum var üstüne tuz biber oldu kafam düşüyo resmen ya ama ben geç yattım 1,5 falandı yattım 8 de kalktım yetmedi uyku yani

selam kızlar...bugün işe biraz geç geldim..benim patronlarda kalınca akşam malum patronlarla geç geliyo insan :)))) geçmişe bi bakayım...okuyamadım...ne var ne yok bi bakalım...

Emelcim resimmi koydun göremedim kızlar ben saat 3 gibi aşıya gidicem sanırım dönmem sonra bir daha çünkü iş yerinden çıkıp evimin oraya gidicem bayada ara var bilmem izin alıram gidicem inş.

tabı gelme asıdan sonra kotu oluyorsun hafıf ates oluyo bırde agrı o yuzden gıt evıne uyu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…