Umudumuz Umut olsun

emelcim olsun kırmızıları yemişsin ama bi dahaki aya olcak inşallah bazen adet olmakda insana güzel geliyor helede hamiş değilsen hastalanmazsan sinir oluyo insan.

Sinemcim takvim yanlış olsada belki uğurlu gelir sana

emelcim hoşgeldin olsun canım bende yicem ama napalım vardır bundada bir hayır canım zaten temmuza kadar üstüne görebilirsin temmuzdu değilmi gönül isterki herkes gibi doğal olsun ama bizim kaderimiz seninle aynı canım hayırlısı allahtan

kızlar hepinize merhaba...Umarım herkes iyidir geçmişi okuyamadım :))) ben maalesef kırmızıları yedim ...hepinizi öpüyorum ...geçmişe bir göz atayım

geçmiş olsun emelcim eskiye döndün desene düzen olarak :nazar: neden gelirki ya bu kırmızılar..

ateşin düştü mü gerçekten bu sabah kaç çıktı cnm?

kalsın mı kıslar ne diyosunuz ama belki haftalar ilerledikçe sayılarda ilerler 12 haftalık görünüyo takvim neyse kalsın bakalım zaten 12sinde adet olursam değiştitim canlarım

inşallah sinem2cim hamişsindir senin takvim ısrarla ovulasyon takvimi olmak istemiyor hadi hayırlısı :))))

Hamiş sinem seni
emelcim olsun napalımkısmet moraller yüksek olsun kızlar elbet olucaksınız her yada geç

Sinemcim takvimlerin kenarında yazan adresler varya 7910 tıcker veya e ticker adreslerine girip yapabilirsin canım zaten site seni yönlendiriyor tatlım

teşekkür ederim kızlar.. Raziyecim Hazıran 18 inde nikah tarıhimiz resmi olarak 3 yılı dolduruyoruz..eğer bir aksilık çıkmazsa Hazıran sonu gidip işlemlere başlamak istiyorum..Ama hemen o ay olmuyor biliyorsun ki..Ben birde önce rahimdeki perde için ameliyat olacağım..Allah kısmet ederse yaz sonuna doğru bebeklerim gelir...o zamana kadarda kendileri gelirse kabulumdur :)))
Mervecim ateş düştü hayatım 2 gündür 36,3 oldu..Yani ateş ölçme yöntemi doğru :)) bakalım yumurta çatlamasında ne olacak..
sinem cim takvim sana uğur getirsin inşallahhh.
aslı asiye sizlerde iyisinizdir umarım..

teşekkür ederim kızlar.. Raziyecim Hazıran 18 inde nikah tarıhimiz resmi olarak 3 yılı dolduruyoruz..eğer bir aksilık çıkmazsa Hazıran sonu gidip işlemlere başlamak istiyorum..Ama hemen o ay olmuyor biliyorsun ki..Ben birde önce rahimdeki perde için ameliyat olacağım..Allah kısmet ederse yaz sonuna doğru bebeklerim gelir...o zamana kadarda kendileri gelirse kabulumdur :)))
Mervecim ateş düştü hayatım 2 gündür 36,3 oldu..Yani ateş ölçme yöntemi doğru :)) bakalım yumurta çatlamasında ne olacak..
sinem cim takvim sana uğur getirsin inşallahhh.
aslı asiye sizlerde iyisinizdir umarım..

evet cnm doğru cidden benimde biliyorsun düştü bugün olcam sanırım dedim ogün oldumdu inşallah buay düşmez benimde ateşime göre daha yumurtlamadım 36,4lerde devam ediyorum

inşallah düşmez mervem...bu ayda yapayım ay sonu herşeyi bırakacağım :)))) böyle yaptıkca daha çok düşünüyor insan..biraz uzak kalmak en iyisi sanırım...

evet kızlar bende bıraktım artık herşeyi oluruna bugün gidebilirsek bizde sevk çıkartıcaz cuma yada p.tesi gidicez allah nasip ederse dr. sanırım tedavi uygulanır bir süre yada bilmiyorum ki aşılama diyecekler benim kendiliğinden olacağı yok

inşallah düşmez mervem...bu ayda yapayım ay sonu herşeyi bırakacağım :)))) böyle yaptıkca daha çok düşünüyor insan..biraz uzak kalmak en iyisi sanırım...

kendini sıkıntıya sokuyorsan bu ay bırak istersen boşver tatlım ben sadece yumurtlamamı görmek için yapıyorum kürtajdan sonra ne oldu bilmiyorum acaba hala 14nde mi yumurtluyorum aklımda kalmasınkaydirigubbakcemile3

mervecim sıkıntı değil aslında..düşünmemek elde değil biliyorum ama uzak kalmak en iyisi olacak gibi düşünüyorum. hoş ne kadar düşüncelerime gem vurabilirim orası da mechul..sadece uğraşmak istemiyorum..Öyle de böyle de olmuyor :)))
Raziyecim bir an önce gitmeniz bence iyi olur..Bakarsın aşılamada tutar senınki..

gerçekten emelcim düşünmemek imkansız oluyor bende öyleyim düşünmeyecem desemde aklıma geliyor ya bizim dr. gitmemiz problem oluyor çünkü burası küçük bir yer hastane bile yok halbuki ilçe yani çalışıyorkende zor oluyor artık kesin karar verdik gidicez kocişide ikna ettim hehe

bende yemek yedim geldim öyle bir şey ki cidden hiç belli olmuyor alın yazısı işte herşey..

raziyecim gidin çok iyi olur inşallah senin için..

X