Umudumuz Umut olsun

Ben geldim kızlar sevkimizi aldık yarın gidiyoruz dr. allaha şükürler olsun hayırlısı olsun inşallah
aslıcım geçmiş olsun canım inşallah ateş falan yapmaz canım dikkat edin

emel resimler bende de açılmadı ne güzel inş senin bebeğinde öle olur çünkü benim yiğen tam bir felaket uykuyu hiç sevmeyen bir kız:) öğlen birden gece 2ye kadar uyumayan ve gece uyuduğundada her saat başı emmeye kalkan canavar:)

Ben geldim kızlar sevkimizi aldık yarın gidiyoruz dr. allaha şükürler olsun hayırlısı olsun inşallah

hihoyyyt çok sevindim raziyecimmmm süperr..

evet mervecim bende çok sevindim canım birde sonuçlar ne çıkacak bakalım inşallah olumlu çıkar ben yarın sabah olmayacağım arkadaşlar haber vereyim şimdiden

raziyecim çok sevindim canım...hayırlısı olsun inşallah..hadi bakalım ilk adımı attınız şükür...

evet ilk önce eşim bir tedavi olsun sonra ben çıkarım herhalde yani yarın sadece eşim muayene olacak kızlar

selam arkadaşlar nabersiniz geçmişi okudum geldim sayfalar çok ilerliyor valla dün akşam 980 bıraktım sayfayı bugun 990 oldu

yarın bende doktordan randavu aldım çok dolu doktorum yarın 5te gidicem son hastası olarak keseyi görürüz herhalde allahım nasip ederse...

inşallah feyzacım keseyi yada keseleri göreceksin inşallah canım benim minik meleğin kalp atışlarını duyacaksın ne güzel yaa

feyzam ınsallah gorursun canım keseyı bende oglumu 17 ocakta gormeye gıdecem ondan sonra daha sık gıdecegız

sagol mervecim canım sen hamilemisin

inşallah feyzacım keseyi yada keseleri göreceksin inşallah canım benim minik meleğin kalp atışlarını duyacaksın ne güzel yaa

inşallah bakalım ozman herşeyin farkına varıcam sanırım

feyzam ınsallah gorursun canım keseyı bende oglumu 17 ocakta gormeye gıdecem ondan sonra daha sık gıdecegız

oglun kocaman olmuştur seninde canım dogum ne zaman senin karnını gördüm maşallah sadece göbişin var ben nasıl olucam bakalım :1hug:

kızlar ben yeni üyeyim.1 yıldır hamile kalamıyorum.1,5 yıldır evliyim.sizinle paylaşmak fikirlerinizi almak istedim.yardımcı olursanız sevinirim.

hayırlısı olsun kıslar umarım herşey yolunda olur bebişlerinizi sağlıklı bir şekilde kucağınıza alırsınız

kıslar ben çıkıyorum iyi akşamlar kendinize iyi bakın yarın görüşmek dileğiyle byeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…