Umudumuz Umut olsun

ben geldimmmmhihoyyythihoyyyt
birazcık pc molası verdim nasılda kaynatmışsınız sizi gidi siziii huuuu fazla oturmamam lazım alooo yavaş olun birazzzklava:klava:şaka şaka oklavamı özlemişim yahuuuuu ee millet napıyorsunuz bakalımmm emoşummm şekerin temiz çıkmış çok sevindimmm bana daha çok var testlere yeni başlayacaz haftaya cuma ense kalınlığıyla ikili test var hadi hayırlısııııı aslımmm mehmet canı sağlıcakla kucağına alırsın inşallahhhhh mervem ve razişim ahanda geliyo oklavaaaaaklava:klava:gelecek kız bebişlerimiz sağlıcakla gelecek hepimize inşallahhhh ee zaten hepimiz hamiş değil miyiz ne o biraz uzak kaldım koyvermişsiniz hemennnn şebbom sen nasılsın nasıl gidiyorrrrrrrrrr asişim bende ilkinde 3 ay klomen kullanmıştım hatırlarsan merak etme tembellik falan olmaz yeterki tahlillerin temiz çıksın onları tedavi başında herkezden istiyorlar zaten kafana takmaaaa stres de yapma ki yeğenimiz çabuk gelsinnn:Saruboceq:

amanda aman
ayse teyzemız gelmıs kız çok oturma pc basında yoksa bız döverız senı eeeee nasılsın bakım

ayşecim bakalım ne vercek yazarım burdan ne olduğunu benim yapım biraz tuhaf ilaç kullanınca bozuluyo o yüzden tereddüt ediyorum

neyse kızlar işler birikti gene uğrarım ben akşam geç çıkmak istemiyorum misafirim var o yüzden çok çalışmam lazım çokkkkkkkkkkkkk

amanda aman
ayse teyzemız gelmıs kız çok oturma pc basında yoksa bız döverız senı eeeee nasılsın bakım
yok kız biraz takılıp hemen yatıyorum o yüzden idare ediverin benii nasıla gelince kötüyüm demekki iyiyizin dışında yat yat sıkılıyom ne olsun hiçbirşey yapamıyorum annem sağolsun o ilgileniyor şimdi mutfakta kadın büyütene kadar benle uğraştı yetmedi hala uğraşıyorrrrr canım yaa neyse arada pc kaçamaklarıda olmazsa kafayı yerim herhalde sapancadada kumanda elimden düşmüyor Allahtan tv izlemeyi severim yoksa halim haraptııııı ya iş zamanı şöyle bir uzanıp keyfime baksam deriz şimdi de iş yapasım var ama izin yok yasaklar gerçekten tatlımı neeeee:roflol::roflol::roflol:
ayşecim bakalım ne vercek yazarım burdan ne olduğunu benim yapım biraz tuhaf ilaç kullanınca bozuluyo o yüzden tereddüt ediyorum

bozuluyo derkennnnnCADIARZUnormalde ilaç içmeyi bende sevmem başım çatlasa geçer derim o kadar yani ama şimdi helede şu düşük hapı ki berbat bişey sabah 1 akşam 2 tane mecburen içiyorum ne yapalım bebişlerimiz için değer değil miiiiiii sakın tereddüt etme yut gitsinnnnnnn bebiş gelsinnnnn inşallahhhh:Saruboceq:

şebo senın maçlar devam mı
bugün 23. gün ama yinede maça devam son güne son damlasına kadar devam napalım şeker hani diyolar ya regl olmadan iki gün bile önce hamiş kalınıyomuş nasıl oluyosa bilmiyorum ama çalışmayı bırakmıcam napim :çok üzgünüm:

nolsun gülüm takılıyoz işte bilgisayar başında . çok uykum geldi eve gidip yatmak uyumak istiyorum bıktım çalışmaktan yahu

gerçek dıyom ben yumurtlama gununde ızmıre kardesımın yemın törenıne gıttım yumurtlamanın bıtmesıne 1 gun kala geldım ama masallah ıyı tuttu ama çalıs babam çalısdım o ara

yani emel sen reglden önceki son güne kadar çalıştın dimi yani mesela ben 28 aralıkda regl olcam 26 sı bile çalışıyımmı diyosunuz

Şebnemcim bencede çalış banada doktor geç döllenmiş demişti alınan bebeğimde o yüzden hemen hamilelik belli olmamıştı adete yakın hamile kalmışım bende devam et çalışmaya yani bırakma.

Ayşecim biz seni merak ediyoruz ama fazla da yorma kendini bebeğini düşün tatlım. Bende ilaçlarımı yutcam bi tahlil olim bitsinde Benim ilaç etkilenimime gelince ağrı kesici içsem adetim 1 hafta atyo mesela, bi kere adet geciktirici içmiştim düğünüm adetime geliyo diye2,5 ay adet olmamıştım, doğum kontrol hapını bıraktım 2 ay adet olamadım gibi ... Çok çeşitli ilaçlara farklı tepkiler veriyorum o yüzden dedim benim sağım solum belli olmaz ters teper falan diye dedim yoksa doktor iç derse mecbur içcem bebek istiyorum ben merve beni beklemeyecek yoksa hemen yapcak...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…