Umudumuz Umut olsun

Raziş senın leylekler bana dedı merak etmesın en kısa zamanda gelecem sabırsızlanmasın dedı bende leyleklere kızdım arkadasımı bekletmeyın döverım sızı dıye bakalım faydası olacak mı

inşallah canım inşallah o kadar çok istiyorum ki ama olmayınca da üzülüyorum rabbim günah yazmasın isyan etmiyorum ama elimde değil üzülüyorum biliyorum mutlaka olucak artık gelmesini istiyorum leylekler hadin getirin miniğimi

mervecim sabahtan beri anca boş kaldım canım biz iyiyiz bakalım tekmeleri artık daha net duymaya başladım 2 hafta sonra daha net duyarsın dedi doktorum
feyzacım canım çok sevindim tebrik aederim allahım sağlıklı hamişlikler versin
asiyecim canım hayırlı heberlerle gel tatlım
razişçim bebiş gelicek üzülme sen ayşe sende iyisindir umarım emelim nasılsın oğluşumun arkadaşı nasıl kızlar bu arada oğluşumun adı METHMET CAN OLUCAK SON KARAR

ikisi isimde kararlısın he cnm hadi hayırlı olsun peki can mı dicen mehmet mi yoksa ikisi birden mi şimdi biz hitap ederken ne dicez:))))))))))

mervecim sabahtan beri anca boş kaldım canım biz iyiyiz bakalım tekmeleri artık daha net duymaya başladım 2 hafta sonra daha net duyarsın dedi doktorum
feyzacım canım çok sevindim tebrik aederim allahım sağlıklı hamişlikler versin
asiyecim canım hayırlı heberlerle gel tatlım
razişçim bebiş gelicek üzülme sen ayşe sende iyisindir umarım emelim nasılsın oğluşumun arkadaşı nasıl kızlar bu arada oğluşumun adı methmet can olucak son karar

bız ıyıyız yarmazlık yapıyoruz ıçerde dun seker sonuçlarını aldım temız çıktı

Kızlar geldim doktorum muayenede iyi durumdasın dedi ama yeni bebek için tahliller istedi. 200 ytl tutuyordu ssklıya 67 ytl cuma yaptırıp doktora göstercem bakalım ne sonuç çıkacak ondan sonra bebek işini hızlandırırız dedi. etin 2. günü gelirsin tekrar yumurtalıklar için hap veririm hızlandırırız dedi.. Bende dedim normal yolla olsa illa ilaçlamı olması lazım dedim o da hızlandırma amaçlı ilaç kullan diyorum dedi yoksa istersen normalini bekleriz dedi bakalım sonuca göre bişeyler yapcez...

kızlar geldim doktorum muayenede iyi durumdasın dedi ama yeni bebek için tahliller istedi. 200 ytl tutuyordu ssklıya 67 ytl cuma yaptırıp doktora göstercem bakalım ne sonuç çıkacak ondan sonra bebek işini hızlandırırız dedi. Etin 2. Günü gelirsin tekrar yumurtalıklar için hap veririm hızlandırırız dedi.. Bende dedim normal yolla olsa illa ilaçlamı olması lazım dedim o da hızlandırma amaçlı ilaç kullan diyorum dedi yoksa istersen normalini bekleriz dedi bakalım sonuca göre bişeyler yapcez...

kız gelecek 2009 da bebek senın leyleklede gorustum gelecem merak etmesın dedı

naber kızlarr bende geldim dışardaydım yeni geldim. kaynatmışınız gene. emel testlerin iyi çıkmış maşallah sana ve mehmet can a. asiyem sende gitmişin bencede hızlandırcak hap map neyse al iç anacım sen niye tereddüt ettin ki de bakim? nazmişden haber yok dimi kızlar nasıl oldu acaba ? raziye canım gelcek bizeede bebişler inşallah . başka kimler var şu an ayşede gelmiş gitmiş mi acaba göremedim emelim rahelim sen nasılsın hayatım başka başka ne var ne çok?

Canım ben tereddüt ettim çünkü hap verirde sonra kullanmayınca yumurtalıklar tembelleşir mi bilemedim neden illada olsun dedi diye merak ettim yoksa bende olsun istiyorum hemen .
kansayımı, şeker, sarılık, trombosit neyse o, troid testleri istemiş baktım cuma yptırıcam ona göre ne olcak anlayacağız hem bebeğin neden öldüğüne dair fikir verebilirmiş

anladım cnm benm yaptır bakalım sen benden istemedi doktor ben yaptırsam mı dedim kendi kendime sonra vazgeçtim..

Hayat o kadar acımasız ki sevgilim
Verdiği herşeyi geri alırda sonu gelmez
O gün gelir yüzleşirsin geçmişinle
Sokaklar dile gelir söylemezler yanlış nerde
Hadi kurtar beni bu hayattan
Gel kurtar beni bu azaptan
Hadi kurtar beni yine eskisi gibi
Bir baba sevgisi gibi ağır ve yavaş
Günah o kadar acımasız ki sevgilim
Nefes alıp verirken azap çeker ruhum bile
O gün gelir yüzleşirsin geçmişinle
Sokaklar dile gelir söylemezler yanlış nerde
Hadi kurtar beni bu hayattan
Gel kurtar beni bu azaptan
Hadi kurtar beni yine eskisi gibi
Bir baba şefkati gibi ağır ve yavaş....

şimdi bu şarkıyı dinlerken aklıma bebek geldii bebeğimm kuzummm sağlıkla gel

Canım ben tereddüt ettim çünkü hap verirde sonra kullanmayınca yumurtalıklar tembelleşir mi bilemedim neden illada olsun dedi diye merak ettim yoksa bende olsun istiyorum hemen .
kansayımı, şeker, sarılık, trombosit neyse o, troid testleri istemiş baktım cuma yptırıcam ona göre ne olcak anlayacağız hem bebeğin neden öldüğüne dair fikir verebilirmiş

haklısın insan bin türlü düşünüyo tabi üretimde tembellik olmazda belki yumurtanın çapının büyümesinde yada çatlamasında faydalı olur. bide bu şekilde bi nebze sanki kişinin kontrolündeymiş hissi veriyo. hayırlısı olsun umarım test sonuçları süper çıkar. :teselli:

bende sonunda kader dedim benim sınavımdı dedim geçtim..allah yaşatmasın bidaha..

noluyo burda kötü günler geride kaldı şşşşşşt susun bakim önümüzdeki maçlara bakalım lütfen :teselli:

X