Umudumuz Umut olsun

nasipcim hoşgeldin canım

pınarcım inşallah istediğine kavuşacaksın cnm az kaldı bebişin önümüzdeki ay karnında olcak inşallah

Feyzacım yeni okudum canım bizim burada elektirk gitti yol çalışması varda kablo kesilmiş...

İnşallah hamilesindir canım yılı senle kapatırız hadi dua ediyoruz sana iyi haberler verirsin inşallah

Yok cnm Esmanın bilg ı aldılar o yüzden giremiyo nete cnm
nazmiyenin bebeği gelişmiyormuş sanırım hastanededir tahminen
aslı çok yoğun çalışıyo
merve2 yatması gerekiyo düşük tehlikesi var aynı ayşe gibi yatıyor
Merve-emel-gülşen-raziş-şebnem-pınar ben arada uğruyoruz buralardayız işler yoğun yılsonu ya öle yani
sinem uğrayamıyo pek okul yüzünden
seher işten ayrılacaktı sanırım ulaşamayacağız bi süre annesine gittikçe yazacak
unuttuğum varsa özür dilerim bu arada

asiye süper özetlemişsin resmen canıma okuyorlar giremiyorum nete eve gidincede kociş istemiyor açamıyorum işyerinde yazarsın evde benle ilgilen diyor kusura bakmayın kızlar

ii akşamlar kızlar bende kaçtım .. yarın yeni bir gün umuyorum nazmiş ve merve içinde umutlu güzel günler gelir.. dualarım sizinlee...

kızlar herkese çoook teşekkürler...bugün midem daha fazla bulanmaya başladı...pek bişey yiyemedim...yatıyorum bütün gün...akşamları yazabiliyorum...çünkü eşim bilgisayarı işe alıyo giderken...yine haber veririm akşamları...hepinizi çok öptük kızlar meleğimle...

aa süper feyzacımm ateşin geçen aylarda böle sabit miydi peki? bende ateş takibi yapmıştım ya korunma sürem bitsin gene yapıcam..inşallahh cnm hamişsindir.

ikinci ayım ateş ölçmede geçen ay ilaç ve ,gne tedavisi olmuştum bukadar sabit gitmedi yarın görücez kısmetse

feyzacım umarım meleğin bu ay gelir....ocak ayı hepimiz için çok güzel geçecek...yani 2009 yılı bizim yılımız kızlar meraklanmayın....herşeye iyi bakalım ki iyi olsun....esma sultanda yok daha ne zaman gelecek acaba

inşallah canım hayırlısı bakalım

Feyzacım canım inş hamişsindir canımkızlar ben kaçar işlerim var

sagol canım bekleyip görücez

Feyzacım yeni okudum canım bizim burada elektirk gitti yol çalışması varda kablo kesilmiş...

İnşallah hamilesindir canım yılı senle kapatırız hadi dua ediyoruz sana iyi haberler verirsin inşallah

önemli degil canım teşekkür ederim asiyecim inşallah güzel haberler veririm size
:eek:

canım sen iyi olda girme yeterki bulantılarında inşallah yakında geçer yattıgın yerden çubuk ye bol bol tuzluya iyi gelir...

kızlar herkese çoook teşekkürler...bugün midem daha fazla bulanmaya başladı...pek bişey yiyemedim...yatıyorum bütün gün...akşamları yazabiliyorum...çünkü eşim bilgisayarı işe alıyo giderken...yine haber veririm akşamları...hepinizi çok öptük kızlar meleğimle...

canımmmm miden bulanıyorsa korkma bana öyle dediler belirtiler sürdüğü sürece bebekte iyi olurmuş eşim telefonda nasılsın diye sorduğunda kötüyüm demekki iyiyiz diyordum ona ve inan harbi kötüyüm bulantı bir yandan herşeyin kokması bir yandan suyu görmek istemiyorum sıvı hiçbirşey içemiyorum anla yani demekki çokkkkk iyiyizzzzz de birde şu kanamalar olup bizi korkutmazsa değil miiii sakın birşeyler yapmaya kalkma yat yattığın yerde yeterki bebişlerimiz iyi olsun canımmmmm:nazar::emir_bebek::nazar:

inşallah merevcim çabuk atlatırsın sakin ve rahat gebelik geçirir ve meleğine kavuşursun canım
feyzacım hayırlısı olsun inşallah ateş ölçmede bir sonuç alırsın
ayşecim hoşgeldin yeğenimiz nasıl iyisiniz dimi

merveşim demek belirtiler başladı çıtır hamişim benim lütfen dikkat et kendine hep yat olurmu yorulma sakın bende de çok olmuştu hiç bişey geçirmiyor zamanı gelince o kendi geçicek bu arada günaydın kızlar herkeze güzel günler nazmiyecim sende bir gelsende senide öğrensek durumunu inş iyisindir.

günaydınnnnnnnnnn kızlar valla mervecim ne yalan diiyim midenin bulanmasına çoook sevindim kiki:)
bulansın annesiii var olduğunu hissettirsin sana minnoşşş canımm umuyorum hemen iyileşir aramıza gelirsin?

Doktor kontrolün ne zaman cnm?

aslıcım günaydınnnn.. nasıl bakalım senin minnoş

Günaydın kızlar gününüz aydın olsun hayırlı bir gün dilerim.

Mervecim belirtilerin olması süper bence bana doktor bebeğimin öldüğü zaman belirti var mı yok mu dedi bende hiç belirti yoktu o kötü bişey o zaman dedi bebeğin yaşadığına dair iz yok dedi . Biraz kötü olucaksın ama meleğin iyi olacak inşallah.

Ayşecim hamişim sende iyisin öğrendiğim kadarıyla. Bebeğin artık iyi olduğuna göre yakında sende resmine koyarsın ki görsün teyzeleri...

sositososito Günaydın kızlar galiba bende hamileyimmmm:lepi::lepi::sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::hooray::hooray:
SABAH 6.30 TEST YAPTIM 3DAKİKA GEÇMEDEN SİLİK ÇİZGİ ÇIKTI ALLAHIM İSTEYEN HERKEZE VERSİN SABIR VE HAYIRLISINI İSTEYİN HERZAMAN OLACAK SİZLERİNDE BEN İNANIYORUM DUAM SİZLERLE :Saruboceq:

:sm_cool::teytey::hooray:feyzacım tebrik ederim canım Allah sağlıklı bir hamilelik ve bebiş versin sana canım Çok mutlu oldum hayatım Allah ım tüm arkadaşlarıma nasip etsin inşallah...

X