Umudumuz Umut olsun

feyza tebrik ederim canım....Allah tamamına erdirsin inşallah...kucağında görmeyide nasip etsin....darısı diğer arkadaşlarımın başına......

hihoyyyt hihoyyyt feyzacııııım tebrik ederim çok sevindim canımmmmmmm :sm_cool: :sm_cool: allah kucağına almayı misler gibi koklamayı nasip etsin yuppppppiiiiiiiiii :dance::dance::dance:

doğrudur cnm sen içini ferah tut ne kadardır bekliyordun meleğini feyzacımmm?

18 AYIMDI CANIM AMA KANALLARIM TIKALIYMIŞ TEMMUZDA AÇILDI ORDANDA HESPLERSAK 4 AYINDA GELDİ kaydirigubbakcemile2

:sm_cool::teytey::hooray:feyzacım tebrik ederim canım Allah sağlıklı bir hamilelik ve bebiş versin sana canım Çok mutlu oldum hayatım Allah ım tüm arkadaşlarıma nasip etsin inşallah...

TEŞEKKÜR EDERİM CANIM AMİN CÜMLEMİZE İSTEYEN HERKEZE VERSİN :Saruboceq:

günaydın kızlar feyzacım hihoyyythihoyyytçokkkk tebrikkk ederim allahım sağsalim kucağına almayı nasip etsin :lepi::sm_cool::sm_cool: bu süper bir haber oldu inşallah minik keses:teytey::hooray:inide hemen görürsün

feyza tebrik ederim canım....Allah tamamına erdirsin inşallah...kucağında görmeyide nasip etsin....darısı diğer arkadaşlarımın başına......

SAGOL ARKADAŞIM ALLAHIM HERKEZE BU GÜZEL DUYGUYU YAŞATSIN :Saruboceq:

hihoyyyt hihoyyyt feyzacııııım tebrik ederim çok sevindim canımmmmmmm :sm_cool: :sm_cool: allah kucağına almayı misler gibi koklamayı nasip etsin yuppppppiiiiiiiiii :dance::dance::dance:

SAGOL CANIM AMİN CANIM İNŞALLAH DARISI SİZLERİN BAŞINA..:1hug:

günaydın kızlar feyzacım hihoyyythihoyyytçokkkk tebrikkk ederim allahım sağsalim kucağına almayı nasip etsin :lepi::sm_cool::sm_cool: bu süper bir haber oldu inşallah minik keses:teytey::hooray:inide hemen görürsün

SAGOL CANIM BENİM AMİN
DOKTORUMU ARAYIP SORUCAM BAKALIM NE DİYECEK ALLAHIM EN KISA ZAMANDA SİZLERDE VERSİN..:Saruboceq:

kızlar ben geldim şükür gelebildim yani.raziye,merve,nasip,asiye,emel,gülşen,seher,merve2 pınar,nazmiye,feyza,aslı,esma,feyza günaydın herkeze nasılsınız kızlar geçmişi henüz okuyamadım.umarım hepiniz iyisinizdir.bayram tatilinden yeni döndüm nete bi iki kez geldim ama yazmak nasip olmadı şimdi evimdeyim oh be insanın genede evi gibisi yok yani özlemişim valla evimi eşimi vede sizleri.ben geçmişi bi okuyum öptüm herkezi.

ne olsun mervecim bursadaydım yeni geldim çok özledim sizi ama kimse beni özlememiş:1no2: olsun canınız sağolsun. bi değişiklik yok gene adet oldum malesef.bakalım 1 ay sonra doktora gidecem. senden ne var ne yok canım iyisindir inşallah

günaydın milletttttttkaydirigubbakcemile3
feyzam hami$im çokkkkkkk sevindim Allah hayırlısıyla tamamına erdirsin canımm bir de kan tahlili yapsan kesin emin olursun ama azramda benimde çok silik çıkmıştı hatta yok diye atıyordum testi son anda farkettim çok silik bir çizgi ama geliverdi kızım inşallah senin bebişinde yolda annesi 9 aycık sabredecen sadeceeeeeeeee:nazar::emir_bebek::nazar:
eee nerde bu millet huuuuu esmamı gören varmı nasipim bi geldi bir yokoldu şebbom gülşenim mervem nikolüm emoşum rahelim nazmiyem gelemez inşallah iyidirr:nazar:sinemim pınarım asişim razişim aslım seherim aylinim unuttuğum varsa affolaaaaa öpüldünüz anacım mucuksss mucuksssssŞenizŞeniz

Kızlar hepinizin günü aydın olsun... Fayzacım tebrik ederim canım...Çok ama çok sevindim...Darısı bizlere olsun inşallahh..
Ayşem hoşgeldin nasılsın? Bebiş nasıl ?
Semra hoşgeldin tekrar...Umarım herşey yolundadır..
Merve2 iyi olduğuna sevindim canım... dualarımız senınle..sende yattığın yerden bize dua et olurmu :)))
Raziye nazmiye emel aylin seher pınar gülşen esma nasip şebo sinem mervem sizler nasılsınız?

hoşgeldin semracım nasılsın bakalım olsun bak bende kart yedim alıştım artık ama :)))
emelcim sende hoşgeldin nasıl olalım işte aynı işler yoğun fazla katılamayacağım
ayşecim sende hoşgeldin bebiş nasıl merve 2cim sana da secgiler bitanem dinlen bol bol

ne olsun mervecim bursadaydım yeni geldim çok özledim sizi ama kimse beni özlememiş:1no2: olsun canınız sağolsun. bi değişiklik yok gene adet oldum malesef.bakalım 1 ay sonra doktora gidecem. senden ne var ne yok canım iyisindir inşallah
yok kız özledik bizde seni ama malum hamişlerimizin sorunları oldu onları sormaktan seni arada atlamışız demekkisenağlama
günaydın milletttttttkaydirigubbakcemile3
feyzam hami$im çokkkkkkk sevindim Allah hayırlısıyla tamamına erdirsin canımm bir de kan tahlili yapsan kesin emin olursun ama azramda benimde çok silik çıkmıştı hatta yok diye atıyordum testi son anda farkettim çok silik bir çizgi ama geliverdi kızım inşallah senin bebişinde yolda annesi 9 aycık sabredecen sadeceeeeeeeee
eee nerde bu millet huuuuu esmamı gören varmı nasipim bi geldi bir yokoldu şebbom gülşenim mervem nikolüm emoşum rahelim nazmiyem gelemez inşallah iyidirr:nazar:sinemim pınarım asişim razişim aslım seherim aylinim unuttuğum varsa affolaaaaa öpüldünüz anacım mucuksss mucuksssss
esmanın bilgisayarı yok oyüzdende giremiyor nete uzun süredir..ben iyim cnm siz hamişler iyi oldun yeterki.. nazmiş ve mervedende haber alsak ne güzel olur.
Kızlar hepinizin günü aydın olsun... Fayzacım tebrik ederim canım...Çok ama çok sevindim...Darısı bizlere olsun inşallahh..
Merve2 iyi olduğuna sevindim canım... dualarımız senınle..sende yattığın yerden bize dua et olurmu :)))
Raziye nazmiye emel aylin seher pınar gülşen esma nasip şebo sinem mervem sizler nasılsınız?
cnmmm teyzemm iim çok şükür hele bir kırmızılar gelsede gitse diye bekliyorum napayım sonrada diyorum ne çabuk geçti 2ay sanki kürtaj olalı aylar oldu gibi geliyor..sanırımm epey dibe gömmüşümkaydirigubbakcemile3
Kızlar ben doktora gidiyorum gelince sonucu yazarım öptüm sizi
asiyecimm hayırlı olsunnn inşallah güzel haberler alırsınn..

hoşbuldum canım ne olsun işte herşey aynı hala umut peşindeyiz sen nasılsın

hoşgeldin semracım nasılsın bakalım olsun bak bende kart yedim alıştım artık ama :)))
emelcim sende hoşgeldin nasıl olalım işte aynı işler yoğun fazla katılamayacağım
ayşecim sende hoşgeldin bebiş nasıl merve 2cim sana da secgiler bitanem dinlen bol bol

hoşbuldum razişim ewet gene kartı ydim ne yazıkki ay ben senin gibi olabilsem keşke çok üzülüyorum ben ya alışamadım valla sizler de olmasanız ne yaparım bilmem her gittiğim yerde yokmu hala bişey olmuyomu yoksa diyolar insanın ister istemez canı sıkılıyo işte.sen nasılsın canım

feyzacım çok sevindim hayatım gözün aydın allah sağlıklı bişekilde kucağına almayıda nasip etsin inşallah.asiyecim sende inşallah güzel haberlerle dönersin herşeyin hayırlısını diliyorum sizin için canlarım.

semracım boşver diyenleri düşünmüyoruz de geç ne yapacan ki herkesin dediğini takarsak kafaya yandık evet zor biliyorum ama allaha şükür edelim halimize ben de çok üzülüyorum ama artık sebebini bildiğim için ve bişey yapmadığımız için tedavi olupta olmazsa o zaman daha çok üzülürüm hayırlısı rabbimden zamanı gelince olucak inşallah canım

Semram hoş geldin kusum feyzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kız senıde tebrık ederım hamıleymıssın aysem gelmıs bebek nasıl ayse o mıgde bulantıları benden baskası bılemez 4 koca ay ne su ne yemek suyu görunce bıle çıkarırdım

X