Umudumuz Umut olsun

kızlar gunaydınnn az once sogan suyumu içtim tadı cookkk kotu yaa ama ne yapalım bebıs ıçın katlancaz :) rabbım hepımızın dualarını kabul etsın bıze bır an once hayırlı bebısler nasıp etsın ınsss

ya bende duydum soğan suyunu nası yapılıyor neye yarıyormuş?

razişim evet ya geçmiş olsun okudum bende üzüldüm ama napcan be gülüm enazından sende sorun olmasın diyelim.. allah beterinden korusun.

sağol mervecim alıştım artık sanırım biraz beklemek lazımmış zaten bişey yapmıyoruz tedavi falan yok işlerimizi yoluna koyalım tuttuğum kaydirigubbakcemile gibi kocişi doktora yoksa :mymeka: sonra çalışmalara son gaz :eek::eek: hayırlısı olsun ne yapalım buna da şükür allahıma tevekkül allahtan diyelim:1hug:

Kızlar yarın ben doktora gidicem bakalım ne diycek öğlen randevum var...

Nasipcim ve ayşecim uğramış iyi olmalarına sevindim inşallah daha iyi haberlerle aramızda olurlar

merve2 ve aiyecim lütfen kendinizi üzmeyin allah şifa versin.

günaydın kızlaaar. nasılsınız?hepinizi çook özlediim

sağol mervecim alıştım artık sanırım biraz beklemek lazımmış zaten bişey yapmıyoruz tedavi falan yok işlerimizi yoluna koyalım tuttuğum kaydirigubbakcemile gibi kocişi doktora yoksa :mymeka: sonra çalışmalara son gaz :eek::eek: hayırlısı olsun ne yapalım buna da şükür allahıma tevekkül allahtan diyelim:1hug:

Ne yapcan canım verecek olan Allah . Sen üstüne düşen görevi yapta gerisi Allah a kalmış . Umuzumuzu yitirmeyeceğiz...

selam kızlar....merve ve nazmiye geçmiş olsun canlarım...merve seni rahatlatmak adına söylemiyorum bunu şayet bebeğin kalp atışı gözüktüyse gebeliğin devam şansı % 95 tir unutma sakın....yani hiç korkma ve endişe etme....bu arada nasip ve ayşe gelmişler...nasipcim kimseye dargın değilim canım siz boşladınız bizleri....:)) ayşe ve sen takılmıyorsunuz artık bize....bende çok aktif değilim ama yinede günde 2-3 kere geliyorum...aslıcım aldıklarını koyda bizde görelim değilmi....sinemcim senide çok özledik inşallah yarıyıl tatilinde bol bol vaktin olurda girersin....
bizim 4 boyutlu şenlik havasında geçti ama benim kızım profilden yüzünü göstermedi bizlere...ilk gittiğimizde heh yüzü işte dedi doktor amcası ve resmini çekecektiki hemen çevirdi yüzünü...biraz bekledik bu sefer yüzü döndü ama elleriyle ayaklarını tutup yüzüne getirdi...dilini çıkardı ama poz vermedi:)) utangaç bu kız dedi doktor amcası...adı belli mi dedi bizde "idil" dedik doktor amcamız idilciğim bak baize falan dedi ama ıhhh kızım tınlamıdı bile...doktorda madem böle idil hanım seni görene kadar her hafta çağırıcam dedi...bizede haftaya cumartesiye gün verdi...sağlıklı olsunda görürüz elbet...

hehe sen misin buzamana kadar bana erkeksin diyen doktor al sana işte göstermem demiş resmenn idilcik:)))

pınarcım hoşgeldinnn bizde özledik seni ne alemdesinn?
raziyecim inş işlerinizi hemen yola koyar hemen başlarsınızz bebiş tedavisine..bitkisel uygulasan olmaz mı?

ayşeeeeeeeeeeeee sen misin okuyan kız hoşgeldinn yaz hemen meraktayızzzzzz özledikkk çok

gel döv beni hatta bak sopanı bile özledim

mervecim buarada banada doktor kalp atışı duyulursa düşme riski azalır demişti gülşene katılıyorum hiç aklına kötü bişi getirmee cnmm

canım hoşgeldin güle güle iyi olmana sevindim kendine dikkat et yatıp dinlen
bayramın 1 hastanedeydim demişsin hayırdır bir sorun yoktur inşallah bizde sizi öptük...

hele sen tam hayırsız çıktın valla eli sopalı ayşe özlettin kendini bu arada bebişinin iyi olmasına çok sevindim maşallah hayatım ama arada bi uğra bari be gülüm

Kızlar yarın ben doktora gidicem bakalım ne diycek öğlen randevum var...

Nasipcim ve ayşecim uğramış iyi olmalarına sevindim inşallah daha iyi haberlerle aramızda olurlar

kızlar bızden haberler ıyı degıl.cumartesı kontrolumuzde gelısımımızın cok gerıde oldugunu gorduk...yarın sabah serum takvıyesı ıcın hastaneye yatıyoruz....sızlere haber vereyım dedımmm..hepınıze ıyı gecelerrr..dularınızı beklıyoruz kızımlaa

nazmiyem öncelikle sana yazıyorum bebişin inşallah iyi olacak sende onu sağlıcakla kucaklayacaksın inan bunaaa ve nikolüm aynı yollardan geçiyoruz bana doktor yatacan dedi bende 1 aydır bu yüzden yokum aranızda şebbom bu sanada cevap bırakın sizi eşim bile yüzüme hasret 1 aydır sapancada annemlerdeyim çünkü ve sadece bayram öncesi 1 gün evimde kalabildim ondada gelir gelmez ilk işim size yazmak oldu daaa 2 kişi hariç kimse umursamadı sapancada 2 kere lekem gelmişti öldüm öldüm dirildim ama bayramın 1. günü onun çok üstündeydi ilk bebişimi aynı bayramın 4. günü kaybetmiştim hatırlarsanız ve köyde kanamam oldu bu sefer leke değil ki bunuda bir tek meleğim sormuş ben doktor kontrolüne aynen 4 sene öncesi gibi kalbi durmuş aldırın diyecek diye girdim ama Allahıma şükürler olsun atmaya devam ediyordu miniğimin kalbi etrafına kan toplanmış ayağa kalkmak kesinlikle yasak dedi doktor hesapta yokken yine sapanca yolu gözüktü bana cuma kontrole geldim doktorum o olay olmazsa herşey mükemmel dedi ama yatmağa devam tabi tehlike hala var çünkü gelince hemen yazmak istedim yine ama eşim izin vermedi bende ertesi günü o yokken yazdım daaaa işte meleğim asişim şebbom hariç nazmiyemle nikolümü saymıyom kimsenin umurunda olmamışım yine oysa benim eve geldiğimde ilk işim size yazmak evde yokum ki bunuda biliyorsunuz iyi kötü bu arada şimdi evimdeyim çünkü annem yanımda ve o gidince bende gidecem mecburen burda olduğum sürece yanınızda olmak istedim ama artık emin değilim zaten oturmakta yasak kaçamak geliyorum birde bu neyseeeeee hepiniz Allaha emanet olunn

yok mervecim bitkisel olmuyor keçiboynuzu kürünün tadını beğenmiyor bekleyelim bakalım biraz daha napalım artık
gülşencim demek giridniz 4 boyutluya ne güzel ama idilcik size dil çıkardı tombiş yanaklarını göstermedimi ah canım süpriz yapacak size

ayşe istersen bi geçmişi iyi oku kim sormuş kim sormamış bu yazını okuyunca acayip darıldım normalde bilirsin öle trip atan yada darılan biri değilimdir şakaya vururum ama bi dön bak derim bulamazsanda nasipe sor bakalım.. o sana söler.. neyse kızlar benim işler var zaten görüşürüz..

kızlar merhabalar...
bana kızgınsınızdır diye tahmin ediyorum,ihmalim yüzünden ama inanın çok yoğunum ve artık dişimi sıktım iyiden iyiye şafak sayıyorum bi gayretle...
sağlıkla bitirsek şu askerliği..
adet öncesi gerginlik de eklendi bu günlerde, keyfim de yok senağlama
yine de şükür tabi..
geçmişi okuyamadım, umurım hepiniz çok iyisinizdir..
bebişler de..
yine uzunca bi zaman uğrayamayabilirim, mazur görün kızlar, olmaz mı?
öptüm hepinizi

ayşecim çok üzüldüm öyle demene halbuki hep seni sormuştuk neyse sen iyi olda ne diim
gülşencim ilk ayrıltılıya nezaman giriliyor ben şimdi yılbaşından sonra gidicem 2sinde gidicerm ozaman girebilirmiyim acaba

X