Umudumuz Umut olsun

olmuş evet feyza süperr hadi allah zihin açıklığı versinn..

şebo he valla ölümlü dünya aslında koyvercen ama olmuo ki anacımm..nasip,ayşe ve aylin kayıp aranıyor ilanı vercem:)

amin canım sagolasın bitanem

sagol canım açık lise okuyorum dışardan yeni başladım canım daha öncelerdede yazdım ama dikkatini çekmemiş sanırım sengözlerimebaksanab

merhaba ben geldim kızlar sağlık ocağına gittim 19+4düm diye aşımı yapmadılar tetanozu of ya

ne zaman olunması gerekiyormuş :uhm: hiç bir bilgim yok...

emelcim bende çok isim var kıvanç aybars takican tugrul ilkcan sencer ılgın batın ve ensar fovorim
ben kendimce anlamları güzel isimler seçtim manası güzel olması benim için çok önemli daha ordada bir durum yok ben isimleri buldum koydum bileee:::::)))))))))

Günaydın kızlar
dün aşıma yapmadılar çünkü tam 20 haftada olmam lazımmış ilginç işten 1 saatliğine izin aldım gittim okadar bekledim ama olmadı işte

herkeslere günaydın kızlar ben bundan sonra pek giremem herhalde dün patronumla baya tartıştık bu gün işi bırakıcağımı söylicem büyük ihtimalle ay sonu yada bu hafta sonu bırakabilirim bu halde daha fazla onun kaprislerini çekemeyeceğim sizlerede haber vereyim dedim benim evde net yok ama annemlere gittikçe girerim sizleri haberdar ederim baya canım sıkkın çünkü artık yeter dedim

üzüldüm sehercim canım ya bizi merakta bırakma bide boşver patronu sen fazla üzülme sıkılma bebeğini düşün

Kızlar günaydın gününüz aydın olsun

aslıcım ben nil hanım özel e gidim ona devam edewyim diyorum randevu almama gerek var mı bide ne kadar vakit ayırıyo hastaya onu söleyebilir misin

günaydın kk nın güzel hamişleri ve hamiş adayları hayırlı cumalar herkese
sehercim üzme canım kendini bebişini düşün zaten bırakacaktın işi boşver ama artık seni daha az görücez ne yapalım hayırlısı olsun

cnm hakkında hayırlısı olsunn inşallah sen herşeyden önemlisin tabiki madem sıkıyorlar boşver işi

Sehercim üzülme canım nasılsa bırakacaktın boşver patronlar hep böyle zaten lütfen bizi merakta bırakma canım
asiyecim nil hn özeli içinde randevu alman gerek randevusuz olmuyor nezaman gidiceksen 1 gün önceden al randevunu hatta ben 2 3 gün varken bile yazdırıyorum kendimi en başta ben oluyorum ozaman çünki

kızlar rüyamda erkek bebek emziriyordum yeni doğmuş bebeğim hemen emiyordu çokta güzeldi oğlum rüyamda.. allah inşallah ogünleride nasip etsin ..herkesee inşallah.. rüya bile olsa insan gerçekmiş gibi yaşıyor..

inş rüyalarına en kısa sürede kavuşursun canım

sağol aslıcım öle yaparım bende bi hasta olim daha başında ararım :)))))

Mervecim hayırdır diyelim hayra yoralım cnm erkek bebek iyi derler ama. İnşallah Allah ım o günleride nasip edecek canım hepimize.

inş rüyalarına en kısa sürede kavuşursun canım

inşallahhh canlarımmm herhalde hep aklımızda ondan böyle bir rüya gördümkaydirigubbakcemile3

annesini kaybeden arkadaşım hamileymiş inanamadım aslında allahın ona bir mucizesi bence ama sinir ilacı kullandığından doktor devam ettiremeyiz demiş oyüzden bugün aldırmak zorunda kalıcak senağlama çok üzüldümm..çünkü plansız bir gebelik korunurken hamile kalmış belkide annesinin yerine koyacaktı meleğini ama sağlıksız olma riski var elbette gözardı edilmeyecek.

pardon canım heralde benim geçen ay hamilemiyim acaba dediğim son günlerdi kartı yemeden önce yazdıysan aklım bi karış havada olduğu için görmemişimdir. ama güzel seni bu çabandan dolayı tebrik ederim kolay gelsin

tamam canım takma kafana umarım herşey istediğin gibi çözülür mutlaka haberdar et bizi merakta bırakma canım.

hayırdır inşallah gündüz niyetine canımmmm inşallah rüyaların gerçek olacak. bende dün akşam garip bir rüya gördüm yanlız içinde hatırladığım kolumda iki tane kalın mı kalın biri yuvarlak tam halka biri ağzı açık hani bileğine göre kısıp açabilceğin bilezik vardı sabah kalktım baktım erkek çocuk diyo. o açılıp kapanan bileziği bileğime göre ayarlamak için epey uğraştım ama en sonunda ayarladım öteki tam bileğime göreydi zaten. hayırdır inşallah

maşallahhh senin rüyada süper kız şeboookaydirigubbakcemile5 ikimizinde oğlu olcak galibakaydirigubbakcemile3

mervecim şebbocum hayırdır diyelim hayır olsun allahım tez zamanda bebişlerinize kavuştursun sizi hepimizi inşallahh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…