Umudumuz Umut olsun

kızlar rüya tabirlerine baktım bakın bi tanesinde ne yazıyor:)

Çocuk emzirdiğinizi görmek, yakında bir çocuğunuz olacağına işarettir.(4004)delikafadulden

çok teşekkür ederim kızlar
evet mervecim alıyorum tazminatımı sağolsun veriyo kendi çıkarmış gösteriyo 8 ayda işsizlik alıcam
valla elimden geldiğince habersiz bırakmamaya çalışıcam kızlar sizi ama 2 gündür baya üzüldüm yani o yüzden bıraktım bebeişimide üzüyorum kendimide böyle

emelcim nasılsın bakalım erenimiz nasıl inş birşey olmaz canım sen gönlünü rahat tut
sehercim hayırlısı canım olsun kurtuldun tazminat alabilecenmi

ii madem cnm sevindim tazminatını almana en azından birikmiş biraz paran olur cnm.. bak bu bakımdan ii davranmışlar. neden ne oldu ya işyerinde anlat istersen biraz azalır üzüntünn .

merhabalar arkadaşlar... ne güzel şeyler söylüyorsunuz, inanın umut veriyorsunuz, şimdiden teşekkürler.....

emelcim nasılsın bakalım erenimiz nasıl inş birşey olmaz canım sen gönlünü rahat tut
sehercim hayırlısı canım olsun kurtuldun tazminat alabilecenmi

ıyıyım canım ne olsun bol bol uyuyoruz yarın seker yuklemem var ınadına benımde canım bugun tatlı ıstıyor sen nasılsın bakalım oğlun nasıl aksam benımkıne eren ısmını koyalım dedım emel yorgunum uykum var dedı

selam kızlar ben geldim....aslında burdaydım ama pc mi devrettim başka arkadaşıma.....malum 2,5 ay sonra benim işlerimi yapacak kişiye gösterdiğim için ben yan tarafta oturuyorum:)) şimdi kendi koltuğuma geçtimde okuyayım dedim yazılanları....hadi hayır olsun mervecim rüyalar çok güzel maşallah....şebom seninde.....seher senin adına sevindim gülüm zaten ayrılcaktın öncesinde dinlen bari....huzursuz olmaktansa evinde huzurlu olmak en güzeli......annenlere sık sık git merakta bırakma bizleri....benimde yarın 4 boyutlum var kısmetse heyecandan uyuyamam bu gece.))

cnm benim hoşgeldinn ay nekadar az kalmış ya zaman ne kadarda hızlı geçiyor cidden.. inşallah sizler doğuma ayrılmadan sevindiririmm zaten ümitliydim rüyalar gördükçe umudum dahada artıyor.. cnm pazartesi bize minik prensesinin 4 boyutlu çıktıları olursa koyarsın artık yüzü falan iyice belirgindir kime benzediği bile anlaşılır.. çok heyecan verici gerçekten..hihoyyyt

inşallah mervecim sevindireceksin......çok heyecan verici gerçektende...benimle birlikte çok heyecanlı insan var...babaannesi ve dedesi bugün arayıp soruyorlar ne zaman gidicez diye...dedesi ben götürücem diye tutturduda:roflol: bakalım kime benziyor...hoş yanaklı bir çocuk gibi geliyor...şöle dudakları dolgun dolgun bakalım:asigim:

valla mervecim 6 yıldır bu iş yerinde çalışıyorum herşey bende kasasından tut adamın cüzdanına kadar kasaada 100 ytl eksik çıktı bende çıkardım cüzdanımdan verdim sonra para çekmeceden çıktı kendide gördü ama bu benim gururma dokundu ben 6 senedir burdayım şimdiye kadar hiç bi açık çıkmamaış herşeyii bende eksik bi tane bişeyi yapmamışım hesaplarında bi açık yok ama o ağza ne geliyosa deddi bende sinirim bozuldu bakşam eşime anlattım oda hemen bırak dedi gerçi benim tazminatta falanda gözüm yoktu vermeseydide olurdu ben kendim çıkıcaktım ama o ben seni çıkarayım dedi bali haklarından yararlan ya para elin kiri amam gururumuda ayak altına alıp orda çalışamazdım yani 2 ay daha

tabi sehercim böle bir olay gerçekten utanç verici en doğru kararı vermişin daha fazla üzme kendini cnm benim..adam demekki utandı sonradan parayı bulunca sende çıkmak isteyince işten bari vicdan azabı çekmeyim diye tazminat verdi herhalde..

kızlar rüya tabirlerine baktım bakın bi tanesinde ne yazıyor:)

Çocuk emzirdiğinizi görmek, yakında bir çocuğunuz olacağına işarettir.(4004)delikafadulden

ayy ben de geçen hafta gördüm böyle bir rüya. hamileydim doğum yaptım bebegimi giydirdim, emzirdim,kucağımda gezdirdim adını rüya şebnem koydum. eger gerçekten kızım olursa adını rüya koycam. allahım gönlümüze göre versin insallah canım. rüya beni çok etkiledi tam heyacanım bitiyordu tekrar körüklendi canım

oy maşallah yerim ben onun yanaklarını annesi.

canım çok geçmiş olsun. yıllarca kahrını çek dürüt davran sonucu böle olsun iyimi. boşver canını sıkma canım hem iyi olmuş bebeğine kendine daha çok vakit ayırıp dinlenirsin birtanem canını sıkma :)

kızlar bugün biraz geç yazıyorum...ama durumlar pek iyi değil...dün gece saat 9 gibi az bi kanamam oldu...dr umu aradım hemen..progestan al hemen gece 2 sabah ta 2 tane iç dedi...bugün 2 de çağırdı..gittik eşimle..şimdilik çok değil kanaman ama dinlen dedi...3 ay rapor yazacaktı ama gerek yok dedim..zaten arkadaşımızın yanındaçalışıyom...gerekirse çıkarım işten dedim...salıya kadar dinlen o zaman iyi hissedersen kendini gidersin dedi...şimdilik böyle...evdeyim bi kaç gün..dinleniyorum...eşim yat diyo başka bişey demiyo...inşallah kötü bişey olmaz kızlar...bu arada bebeğimin kalp atışlarını gördüm...ne muhteşem bi olay yaaa...rabbim onu bize bağışlasın inşallah...tek dileğim bu....hepinizi çoook öpüyorum...ara sıra yazmaya çalışırım...sizleri habersiz bırakmam....kendinize çok iyi bakın.....

canım benim çok geçmiş olsun insallah geçici bir olaydır. bol bol dinlen tamam mı canım hayırlı haberler ver bize canım öpüyorum

selam kızlar
ne var ne yok nasılsınız bakalım biliyorum hepiniz bana kızgınsınız ama beni ne olur affedin sizi çok özledim geçmişi okumadım daha sadece bu sayfayı merve2 hayatım geçmiş olsun ve eşinin lafını dinle mervem inş rüyan gerçekleşir hayatım gülşenim neden bilmiyorum ama içimden bir ses senin bana dargın olduğunu hissettiriyor bilmeden birşey yaptıysam özür dilerim hayatım neyse kimsecikler yok daha sonra görüşürüzzz

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* Boddim......................................( Esma )..........17.09.1987
* Emelyucel.................................( Emel )............02.03.1982
* nazers......................................( Nazmiye )......09.03.1984
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )........29.03.1979
* ssensun...................................( Seher )..........31.07.1982
* aslımmm................................. ( Aslı ).............28.01.1985
* myhope....................................( Ayşe )...........06.12..1974
* nicole78...................................( Merve ).............01.12.1978

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* aabeyazmelek...................22 Aralık ( Feyza)............24.09.1984
* raziş.................................22 Aralık .( Raziye )..........03.06.1984
* resema.............................22 Aralık ( Semra )...........27.07.1983
* cancer..............................28 Aralık ( Merve ).............23.06.1982
* asiş.............................................. .. ( Asiye )............15.02.1981
* Rahel............................................. ..( Emel ).............15.02.1978
* melankolia....................................... ( Pınar ).............26.02.1985
* alabama........................................... ( Şebnem )........07.08.1971
* zuzu79............................................ ..( Sinem )
* crazybaby.........................01 OCAK .( Nasip )............28.01.1972

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

selam millet ben geldimmmmmmmmkaydirigubbakcemile3
bayramdan beri annemlerdeydim malum bayramın 1. günü yine hastanede geçti ama dün kontrolüm vardı şu an herşey yolunda gidiyor bebişimin elleri ayakları oluşmaya başlamış ama yatmaya devam yani fazla takılamayacam geçmişi de okuyamıyorum bu yüzden umarım hepiniz çok iyisinizdir hepinizi çok çok öpüyoruz canlarım mucuksss mucuksssŞenizŞeniz

kızlar selam görüşemiyoruz diye unutmadınız dimi beni
bugün biraz hastayım okuldaki tebeşirlerin tozları alerji yapıyo öksürüp duruyom inşallah geçer ya
onun dışında iyiyim herkesi öptümmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

bide nasipcim listeye tarih veremiyorum çünkü benim günlerim bi kaç aydan beri çok düzensiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…