Umudumuz Umut olsun

canımsın hayatım teşekkür ederim nerden veriliyo o puanlar bende veriyim 100 puan 100 puan 100 puan yıldızlı hihoyyyt

terazi gibi bişi var mesajların üst sağ kısmında oraya tıkla cnmm ordan beğendiğin mesaja ver puanhihoyyyt haksızlık olmasınkaydirigubbakcemile3

hadi bakalım asiyecimmm hayırlısıyla ol git bakalımm..

sağolasın cnm inşallah hayırlısı ile 2009 hamişleri olcaz.

Aslı cım ben nil hanım özel e gidim diyorum ama bana anlatır mısın nasıl randevu alıyorum bide tahlil falan olursa sskdan olabiliyor mu sen gittin ya bilirsin

pınarcım geçmiş olsun atlatmışsın gözün aydın şimdi rahat rahat bebşin gelicek inşallah
şebnemcim tahlillerin iyi çıkmış hadi bakalım çok sevindim bebişine geldi sıra
asiye hadi bakalım hastalanda güzel haberlerle gelirsin inşallah

selam feyza napıyosun bizim topik eski heyecanlı günlerini kaybetti galiba kimsecikler yazmıyo gelmiyo niye böyle oldu şekerler aylin kaç zamandır yok nasip yok ayşe yok esma mecburen yok arada gelebilirse geliyo diğer kızlar huuuuuuuuu

şebnemcim tahlillerinin temiz çıkmasına çok sevindim bitanem hadi bakalım 2009 da bebişler gelsin
asiyecim hayırlısıyla sende reglli ol 2009 da bebiş kaynasın topiğimiz inşallah

işte geldim burdayımm ben bu işte ustayım kaydirigubbakcemile3
kızlar inanın yıl sonu olduğu için çok yoğunum..o nedenle gelemiyorum..yoksa sizi bırakmadım..:jeyyar:
Esmaaa Batu nun ve senın iyi olduğuna sevindim canım..sen kesin geçmişi okumuyorsun..seni kaç kez sorduk zilli...kaydirigubbakcemile3
Şebom tahlil sonucunun iyi çıktığına sevindim..Hadi inşallah en yakın zamanda bebiş gelir..
kimseyi unutmadım ama tek tek yazamayacağım..hepinizi öpüyorumŞeniz

merve canım şu adının altındaki cümle nasıl yazılıyor nasıl yaptın söylüyebilirmisin...

şebnemcim tahlillerinin temiz çıkmasına çok sevindim bitanem hadi bakalım 2009 da bebişler gelsin
asiyecim hayırlısıyla sende reglli ol 2009 da bebiş kaynasın topiğimiz inşallah

bak razişte yapmış güzel olmuşş kız sen nealemdesin? hiç bahsetmion

yok bi değişiklik feyzacım aynı beklemeye ve çalışmaya devam
saol raziyem çok şükür sonuçlar temiz
emelim gelmişin :) iş iş iş arada asın anacım işi dermişimmmm :)

oldu canım teşekkürler neyse ben kaçtım yemek yiyecegim sonra ders çalışıcam
hepinizi öptüm kendinize iyi bakın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…