Umudumuz Umut olsun

kızlar günaydın hepinize...
pınarcım çok geçmiş olsun hayatım..inşallah bebişin gelecek artık..allah o günleri de gösterecek...
gülşencim sende güzel bi diyetle atlatıcan inşallah canım...
herkes iyidir umarım...asiyecim sende en kısa zamanda düzene girersin canım...çok sıkma kendini..
esma hadi artık gel sende be...çok oldu bu ayrılık..

hani görmemişin çocuğu olmuşya...bizimki de o hesap...kesesi bile meşhur oldu şimdiden :)))))))

İnşallah mervecim ama doktor bana adetinin 2. günü mü gel demişti bitince mi demişti hatırlayamıyorum ya işin kötüsü doktora da ulaşamıyorum ne yapcm bilemedim

kızlar günaydın hepinize...
pınarcım çok geçmiş olsun hayatım..inşallah bebişin gelecek artık..allah o günleri de gösterecek...
gülşencim sende güzel bi diyetle atlatıcan inşallah canım...
herkes iyidir umarım...asiyecim sende en kısa zamanda düzene girersin canım...çok sıkma kendini..
esma hadi artık gel sende be...çok oldu bu ayrılık..

hani görmemişin çocuğu olmuşya...bizimki de o hesap...kesesi bile meşhur oldu şimdiden :)))))))

yok yok mervecimm koy kız ne güzel mutlulukk işte sende paylaş bizimde artsın mutluğumuz ben çok seviniyorumm hamişler oldukça herkes hamişş olsunn :emir_bebek:
sıra banada gelsinn bende koyayımm 10 gün kaldı reglime sonraaaaa malummmkaydirigubbakcemile3

en iyisi öle yapmak sanırım mervecim.

Kıs merve2 sen daha çok ultrason resmi koycan biz böle takip ediyoruz sonra bizim olunca sizde bizi takip edersiniz

yok yok mervecimm koy kız ne güzel mutlulukk işte sende paylaş bizimde artsın mutluğumuz ben çok seviniyorumm hamişler oldukça herkes hamişş olsunn :emir_bebek:
sıra banada gelsinn bende koyayımm 10 gün kaldı reglime sonraaaaa malummmkaydirigubbakcemile3

hadi bakalım çalışın bi güsel şöyle..kaydirigubbakcemile3 sonra da gelsin bebişler...

en iyisi öle yapmak sanırım mervecim.

Kıs merve2 sen daha çok ultrason resmi koycan biz böle takip ediyoruz sonra bizim olunca sizde bizi takip edersiniz

etmezmiyiz asişcim...hele sizde bi hamiş olun da...bence de 2.günü bi git dr'a...erken geldin derse bitince gidersin..ama ya 2.gün çağırdıysa...bi daha ki adeti beklemen lazım...

günaydın kızlar biz geldik yine geç geldik ama çok işim vardı anca fırsat buldum pınarım hadi gözün aydın kurtulmuşsun çok sevindim sıra bebşie gelicek şmdi inş
gülşencim çok geçmiş olsun inş düzelir canım
asiye hadi bakalım 2009 ilk bebişleri sizden gelicek inşallah
esmacım batuşum bizde sizi çok özledik
kızlar cumartesi bebşime ciciler alıcam ilk cicilerini teyzesi almış kardeşim hem onların reminide çekerim anneannesi ve babaneside örgüler örüyorlar mahalle oğluma çalışıyor şanslı velet

Mervecim keseni sevsinler maşallah canım tabiki koyacaksın resmini bizde yiğenimizi izlicez gerçi benim resim değişmiyor inş ocaktakinde koyucam oğluşumu
kızlar isim bulamıyorum oğluma

oo kızlar kimsecikler kalmamış topik unutulmuşş..

aslıcım valla ben geçen saydım sana bisürü isim yağız düşünüyorsun yağız efe güzel bence.

erkek ismi bulmak biraz daha zor benimde bebişim kız olursa hazır adı ama erkek zor buluyorum..

Mervecim keseni sevsinler maşallah canım tabiki koyacaksın resmini bizde yiğenimizi izlicez gerçi benim resim değişmiyor inş ocaktakinde koyucam oğluşumu

aslıcım ben geri kalmışım pardon...ne zaman öğrendin oğlun olacağını?

selam kızlar ben yenı uyandım ama hıç uyanmak ıstemedım çunku ruyamda ÇİLEK .ÇİĞ KÖFTE . VE İNCİR YİYORDUM ay ne buyuk mutluluktu

benim dünürüm nerelerde kızlar
aslının oğlu oğlu oluyo gördüğüm üzre hayırlısıyla doğsunlar inş
şişko gülşen diyet demek haaaa:)))))
şebbom canım nasssın
merve o keseye yerim ben kendine dikkat et olurmu canım
ayşe nasip ne alemdeler
seherin kızı nasıl
sizzleri çok özledik kızlar batuşum böle giderse en az 3500 gr doğarmış anası gibi şişko olacak
bu arada beyaz melek saolasın

iyiyim hayatım seni gördüm daha iyi oldum batuşa selam söyle emi sizi çok özledik

günaydın kızlar emel esma şebnem gülşen seher merve merve 2 emelyücel pınar aslı asiye sinem semra feyza
gülşencim küçük bir diyetten sonra inşallah şekerin düzelir bitanem
esmacım ve batuşcum hoşgelmiş maşşallah batuşumuza kocaman delikanlı oluyor :))) allahım sağsalim kucağına almayı nasip etsin canım
pınarcım poliplerinden kurtulmuşsun geçmiş olsun canım rabbim emeğinin karşılığını inşallah verecek bitanem bebişin karnına gelecek
ayşe nasip nerdesiniz hadi gelin cee diyip gidin en azından

günaydın canımcım iyiiyiz çok şükür sen nasılsın

benden sana bi fikir emir, emirhan aklıma gelirse yine yazarım

selam kızlar ben yenı uyandım ama hıç uyanmak ıstemedım çunku ruyamda ÇİLEK .ÇİĞ KÖFTE . VE İNCİR YİYORDUM ay ne buyuk mutluluktu

amanin çilek incir güzelde çiğ köfte de mi yiyodun kız etsiz çiğ köfte ye ama sakın rüyanda bile çiğ et yeme emi hehheh afiyet olsun

mervecim keseni fındığını allah korusun maşallah yeni hamişimize nazar değmesin
pınarcım çok çok geçmiş olsun canım inşallah hamiş kalacaksın

kızlar bende dün doktorumu aradım polip tahlil sonuçlarım gelmiş ve temizmiş çok şükür. doktorum beni telde çok şaşırttı o sakin adam bi iştahla bi istekle bana inşşşşşallllaaaah hamile kalacaksın hiç merak etme dedi ama o inşallah diyişi acayip içtendi şaşırdım umarım hepimizin iyi dilekleri gerçek olur hepimiz bebişlerimizi kucağımıza alırız :1hug:a.s.

mervem emelim gülşenim asiyem sinemim nazmişim feyzam sizleri unuttum sandınız dimiiiii ama unutmadım öpüldünüzzzz

şebocum tahlil sonucunun temiz çıkmasına sevindim..inşallah bebiş haberini de alcaz en kısa zamanda canım..rabbim çok büyük...

mervem emelim gülşenim asiyem sinemim nazmişim feyzam sizleri unuttum sandınız dimiiiii ama unutmadım öpüldünüzzzz

kız şeboo bu cümlene takıldım senağlama ben sandımm
"mervecim keseni fındığını allah korusun maşallah yeni hamişimize nazar değmesin "

şebocum temiz çıkmasına çook sevindimmm inşallahhhhhhhh:Saruboceq: hamiş kalcann :nazar: tertemizz rahminle...

İnşallah şebnemcim haberler olumlu giderken bide bebek haberi alırsın cnm bizimde göbişlerimiz bebek dolcak hayırlısı ile...

inşallah canım amin allah olmayan isteyen herkeslere versin

kızlar ınsallah hepınızın göbusu bebeklerle dolacak pıt pıt atacaklar

yaa inşallah canım sizin dualarınız kabul olur bize bol bol dua ediyosunuz dimi ?

şebocum tahlil sonucunun temiz çıkmasına sevindim..inşallah bebiş haberini de alcaz en kısa zamanda canım..rabbim çok büyük...

saol canımcım inşallah
kız şeboo bu cümlene takıldım senağlama ben sandımm
"mervecim keseni fındığını allah korusun maşallah yeni hamişimize nazar değmesin "

şebocum temiz çıkmasına çook sevindimmm inşallahhhhhhhh:Saruboceq: hamiş kalcann :nazar: tertemizz rahminle...

saol bitanem senin fındığın gelince sanada söylicem inşallah canımsın

X