Umudumuz Umut olsun

kızlar ii akşamlar . yarın ben olmıcam ilkokuldan beri arkadaşımın annesi vefat etti kanserdi 6aydır çekiyordu ..cenaze için yanında olucam kendinize iyi bakın.. çarşamba görüşürüz..

kızlar selam ya oluldan ben gelince burda kimse kalmıyo yaaaaaaaaaaaa
merve2cim gözün aydın hayırlı olsun
mervecim arkadaşının başı sağolsun
kızlar siz neler yapıyorsunus bernim kart yemem yakındır sonra doktorum gel aşılamaya dedi ama ben bu ay dr a gitmicem galiba ya
bide geçen gün arkadaşımlar konuştum o da bebiş istiyo ama olmadı
boşver aşılamayı ya tüp bebek en iyisi diyo bi iki kere dene sonra çok takılma aşılama safhasında dedi napcam bilmiyom

mrhb arkadaşlar ben tam bir sewnemi arkamda biraktim gelecek seneye hayallerim artık inş en yakın zamanda bana gelir bebegim hayırlısıyla

günaydın kızlar gününüz güzel olsun hayırlı geçsin inşallah
merve2 cim bebişini minik kesesini görmene sevindim allahım sağsalim kucağına almayı nasip etsin canım
mervecim başınız sağolsun allahım arkadaşına sabır versin

sağol canım..inşallah...10 gün sonra yine gidicem..inşallah kandini de görebilirim...

mervecim arkadaşının başısağolsun canım
merve2cim inşallah kucağına alacağın günleride görücez taze annecik rahat bi hamilelik geçirirsin umarım canım
bu arada herkeslerede günaydın kızlar

sağol sehercim...inşallah canım...seher senin bulantıların ne zaman başlamıştı...benim ilk kalktığımda içim hiç bişey almıyo...kahvaltı falan edemiyorum...sonra biraz daha açılıyorum...bu kadarla kalsa ne güzel olur...daha da artarmı acaba?

canım ben hamileliğim öğrenmeden 1 hafta önce başladı yaklaşık 3 ay süüryo bünyeye göre değişiyo benim kokulara karşı çok şiddetliydi mesela hala daha buzdolabının kapağını açamam kusuyorum

canım yaaa...senin daha kötüymüş...benim sadece sabah ilk kalktığımda kötü oluyo...şimdi daha iyiyim mesela bi tost yiyebildim...senin yemekleri kim yapıyo peki canım...

kızlar kimse yokmu?aslı sen hiç gelmemezlik yapmazdın?hayırdır?iyisindir inşallah canım...

selam kızlar bende şimdi gelebildim sabahtan biraz işlerim vardı. mervecim hayırlısı olsun keseyi görmüşsünüz inşallah bebişinin kalp atışlarını da duyacaksın hayatım. mervem seninde başın saolsun allah kalanlara sabır versin canım. kızlar size bi haberim var burdan kk dan bi arkadaşımdan bugün mail aldım çok eskiden konuşurduk ama kkdan ayrılmıştı bildim kadarıyla neyse miyom amemiyatı filan olmuştu ve bir yıl korunup dinlenip iyileşmesi sonrada denemesi gerekiyodu. iyileşmiş ve mikroenjeksiyon yapmış şimdi ikizlere hamileymiş. allah sabredene mükafatını veriyo kızlar bizde napcaz sabretmeye umud etmeye devam edicez. bu güzel haberleri birgün bizde verir sizlerle paylaşırız inşallah

merhaba kızlar ancak gelebildim sabahtan beri işlerle boğuşuyorum halada bir sürü işim var bakalım geçmişi okuyayım beni merak eden oldumu

merve2cim canım hayırlısı olsun allahım ilk önce kalp atışlarını duymayı sonra tekmelerini hissetmeyi sonrada sağlıkla kucağına almayı nasip esin beni soran bir tek sensin sağol canım çok işvar ya yetiştiremiyorum yoruluyorum vallah
mervem başın sağolsun canım kızlar umarım herkez iyidir hadi gelin topiçe çok boşkalmış burası esmam batuşum özledik sizi ya emelcim ve onun pğluşu sizde yoksunuz gülşencim ve idil bebiş sizde kaçaksınız nasip sende yoksun ayşe hamiş ayşe nerelerdesiniz merak ediyoruz sizi

kimse yok diye işlere daldım bende...şimdi bi bakayım dedim..yinede pek uğrayan olmamış..şebocum gelmiş..aslıcım gelmiş...biz burdaydık zaten seherle...kızlar devamsızlık yapıyosunuz...nasip ayşe...hele siz hiç uğramaz oldunuz...neden ki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…