Umudumuz Umut olsun

seher endişe etme canım karın ağrıların normal....rahim ipleri geriliyor ve biliyorsun ki rahmin göbek deliği hizana kadar gelmiş durumda....1-2 hafta sonra bu ağrıları altlarda:)) yani kasıklarında ve vajinada bile hissedebilirsin onun için panik yapma...bende cumartesi doktoruma sordum doğal dedi ve her ihtimale karşı magnesıum verdi(kasılmalar için)

sağol gülşencim böyle bi geliyo bi geçiyo doktorada gitmeme zaman var insan endişe ediyo haliyle

kızlar merhabalar....dün geldim bursa dan...bugün de gelir gelmez işler birikmiş onlara daldım...anca gelebildim..sizlerden ne haber..geçmişi okuyamadım..bi bakıp geleyim...

Kızlar ya çok yoğunum tüm vergi beyannamelerini hazırlamam gerekiyor arada bakabiliyorum kusuruma bakmayın olur mu

hadi bakalım asiyecimm içimden bir ses allah ikimizede kaybettiğimiz bebişlerin yerini dolduracak sağlıklı melek nasip etcek diyor

günaydınn şebocummmmmmmmm güzel duaların içinn sağol cnmm ..:Saruboceq:

selam canım rici ederim ne demek kendim için ne istiyorsam sizin için de istiyorum allah biliyo.

yok canım sormadık doktora...cumartesı gıdıcez doktora
canım sana da geçmiş olsun kendine dikkat et emi

valla bilmiyorumki mervecim bi tatlı ağrı var gelip geçiyo
sanada geçmiş olsun canım gülşenim yazmış bak doğalmış bu işin doğasında var dimi inşallah bizde yaşarız bu güzel tecrübeleri

kızlar merhabalar....dün geldim bursa dan...bugün de gelir gelmez işler birikmiş onlara daldım...anca gelebildim..sizlerden ne haber..geçmişi okuyamadım..bi bakıp geleyim...

hoşgeldin canım yeni hamişim anlat bakalım evdekiler naptı sevincinizi nasıl yaşadınız hadi ayrıntılı anlat ama sırnaşık şey

merveee kız tam dayaklıksın merakta bıraktın bizi..naptın anlat bakalımm

Ay kızlar çatladım vallah amma çok iş var ya öldüm yoğunluktan anlaşılan sizlerde yoğunsunuz mart gelsede bende şöyle evden rahatla girsem

bizim aslı evde tembellik yapıcak emelcim valla bazen insan evde daha çok yoruluyo bana göre bi pazar evdeyim biraz temizlik yemek derken oluyo akşam

kızlar ya tatil dönüşü kimse katılamıyor iş yoğunluğundan kafam kazan oldu benim ama yazdıklarınız okuyorum merve 2 cim hoşgeldin nasıl gidiyor hamişlik
pınarcım allah yardımcın olsun hayırlısıyla kurtul şu polipinden
nazmiyecim geçmiş olsun güzelim senin kızda seni arada zorluyor sanırım

valla razişcim önceden haberlere bakardım netten ona bile bakamadım çok yoğun ya nasıl bitcek işler anlamadım ya

evet tembellik yapıcam erken kalkmıcam uyuyacağım ya yavaş yavaş yaparım işlerimi iş yerindekine benzermi benzemez bence tembel anneyim ben tembel:)
mervişçim hamişim nerelerdesin kız

kızlar..doktordan geldim şimdi...5 hafta 3 günlük hamileyim...kesesini gördük daha..içinde bişey görünmüyo şimdilik...10 gün sonra yine gidicez...bazı testler istedi..onları yaptırcam...
evdekilere gelince..hepsi çok sevindi..ama bi de kardeşimin düğünü var ya..onu nasıl yapcaz falan oldu annem birden duyunca...biraz öne alacaklar herhalde..temmuz başı gibi..bende ağustos ortası doğuracam inşallah...herşey sağlıkla gitsin de...şimdilik benden bu kadar canlarım...ay çok tuhaf oldum yaaa...küçücük bi kese var...inşallah kalp atışlarını da duyabiliriz....

kızlar..doktordan geldim şimdi...5 hafta 3 günlük hamileyim...kesesini gördük daha..içinde bişey görünmüyo şimdilik...10 gün sonra yine gidicez...bazı testler istedi..onları yaptırcam...
evdekilere gelince..hepsi çok sevindi..ama bi de kardeşimin düğünü var ya..onu nasıl yapcaz falan oldu annem birden duyunca...biraz öne alacaklar herhalde..temmuz başı gibi..bende ağustos ortası doğuracam inşallah...herşey sağlıkla gitsin de...şimdilik benden bu kadar canlarım...ay çok tuhaf oldum yaaa...küçücük bi kese var...inşallah kalp atışlarını da duyabiliriz....

ay cnm benimm maşallahh sana nasıl dahada alıştın dimi anneliğe yavaş yavaş dahada anlıcaksın artık içinde minnoş varkaydirigubbakcemile3:nazar: olsun cnm temmuz başı olursa herşey yoluna girer sağlık olsun. bidahaki kontrolündede kalp atışını duyarsınız cnm inşallah..habersiz bırakma bizi merak ediyoruz sonra

ay cnm benimm maşallahh sana nasıl dahada alıştın dimi anneliğe yavaş yavaş dahada anlıcaksın artık içinde minnoş varkaydirigubbakcemile3:nazar: olsun cnm temmuz başı olursa herşey yoluna girer sağlık olsun. bidahaki kontrolündede kalp atışını duyarsınız cnm inşallah..habersiz bırakma bizi merak ediyoruz sonra

biliyorum hayatım merak ettiğinizi...koşa koşa yazmaya geldim tekrar işe valla...dediğin gibi olsun canım inşallah...sağlıkla devam etsin hamileliğim...darısı da sizlere olsun canım...hep dualarımdasınız...

biliyorum hayatım merak ettiğinizi...koşa koşa yazmaya geldim tekrar işe valla...dediğin gibi olsun canım inşallah...sağlıkla devam etsin hamileliğim...darısı da sizlere olsun canım...hep dualarımdasınız...

aminnn cnmm olcak inşallah allahın izniyle ben inanıyorumm :Saruboceq: sende beslenmene dikkat et gerisini düşünme .. tadını çıkarr..hihoyyyt

X