Umudumuz Umut olsun

selam kızlar....ben uğruyorum günde birkaç kez aslıcım gerçek kaçaklar var aramızda:))
mervecim sanırım keseyi gördün allah tamamına erdirsin inşallah....
herkese selamlar

selam kızlar nasılsınız oğlumu gördük cumartesi gerçi gördük denilmez sıpa göstermedi kendini yine yan profilden gördük sadece 1319 gr olmuş boddim sizlere selamı var beni hiç aramıyorsunuz küstüm hepinize neyse biz iyiyiz haberiniz olsun unutulduk ama ne yapalım

selam kızlar....ben uğruyorum günde birkaç kez aslıcım gerçek kaçaklar var aramızda:))
mervecim sanırım keseyi gördün allah tamamına erdirsin inşallah....
herkese selamlar

evet gördüm gülşencim...çok değişik bi duygu..inşallah kendini de görebilirim 10 gün sonra...sen nasılsın canım..idil'in nasıl?
selam kızlar nasılsınız oğlumu gördük cumartesi gerçi gördük denilmez sıpa göstermedi kendini yine yan profilden gördük sadece 1319 gr olmuş boddim sizlere selamı var beni hiç aramıyorsunuz küstüm hepinize neyse biz iyiyiz haberiniz olsun unutulduk ama ne yapalım

seni unuturmuyuz esmacım aşkolsun...boddine maşallah...kocaman olmuş...darısı bana inşallah..benimki küçüçük bi kesecik daha...

Gülşencim sende haklısın canım
aaaaaaaaa esmacım aşk olsun sen unutulacak kadınmısın hele oğluşun unutulacak bebişmi maşallah batuşumuza ay esma 2 aın kalmış ne güsel ya darısı başımıza özledik artık gel şu pc

amanın esma sultan gelmişte gitmiş bile....kocaman olmuş boddisi maşallah....
bizde kızımla 1800 kalorilik bir diyete başladık bugün çünkü ne yazık ki gebelik şekerimiz kesinleşti ve artık dikkat edicez.....normalde veremediğim kiloları hamilelikte vericem ben sanırım:)))

neyse gülşencim sağlığın yerinde olsunda napalım canım
esmacım gelmiş hoş gelmiş batuşun kocaman olmuş canım maşallah

selam kılzar nasılsınız merve 2 hayırlısıyla görmüşsün minnoşunu hayırlısyla devamınıda görürsün merve başı sagolsun arkadaşının canım
esmacım kocaman olmuş ogluşun
pınarcım geçmiş olsun allahım acil şifalar versin
seher gülşen sebo aslı emel nazmiye asiye raziye hepinişzi öptüm

benim dünürüm nerelerde kızlar
aslının oğlu oğlu oluyo gördüğüm üzre hayırlısıyla doğsunlar inş
şişko gülşen diyet demek haaaa:)))))
şebbom canım nasssın
merve o keseye yerim ben kendine dikkat et olurmu canım
ayşe nasip ne alemdeler
seherin kızı nasıl
sizzleri çok özledik kızlar batuşum böle giderse en az 3500 gr doğarmış anası gibi şişko olacak
bu arada beyaz melek saolasın

benim dünürüm nerelerde kızlar
aslının oğlu oğlu oluyo gördüğüm üzre hayırlısıyla doğsunlar inş
şişko gülşen diyet demek haaaa:)))))
şebbom canım nasssın
merve o keseye yerim ben kendine dikkat et olurmu canım
ayşe nasip ne alemdeler
seherin kızı nasıl
sizzleri çok özledik kızlar batuşum böle giderse en az 3500 gr doğarmış anası gibi şişko olacak
bu arada beyaz melek saolasın

sensin kız şişko:dilcikar: maşallah oğluna 3500 gr iyidir iyidir.....bakalım bizler ne olacaz

selam kızlarr herkese günaydınlarrr
ben dun aranıza katılamadım.cunku mıde bulantım cok kotu bı sekılde gerı dondu...2 gundur hayattan koptum yaaa...herkes ıyıdır ınsallahhh

canım çok geçmiş olsun, bebişin sağlıklı olsun da artık bulantılar nasılsa oluyor hamişlikte canımın içi. dikkat et kendine üşütme sakın haa

kızlar..doktordan geldim şimdi...5 hafta 3 günlük hamileyim...kesesini gördük daha..içinde bişey görünmüyo şimdilik...10 gün sonra yine gidicez...bazı testler istedi..onları yaptırcam...
evdekilere gelince..hepsi çok sevindi..ama bi de kardeşimin düğünü var ya..onu nasıl yapcaz falan oldu annem birden duyunca...biraz öne alacaklar herhalde..temmuz başı gibi..bende ağustos ortası doğuracam inşallah...herşey sağlıkla gitsin de...şimdilik benden bu kadar canlarım...ay çok tuhaf oldum yaaa...küçücük bi kese var...inşallah kalp atışlarını da duyabiliriz....

canım benim ne mutlu sana yakında kalp atışlarını da duycan ne güzeel. allah bizlere de nasip etsin insallaah

canım benimmmm.bizden de slm söleysendin oğluşunaa.iyi olmanıza sevindimm. seni unutabilir miyiz şekercimm. sadece ben bu aralar kendi derdime düştüm hepinizden özür diliyorumm kuşuum

günaydınn hamişşlerrrr herkes hamişşşş bugün ilan ediyorumm içimden geldi.kaydirigubbakcemile3

pınarcım dualarımız seninle geçmiş olsunn polip gitsinn rüya şebnem bebiş gelsinnnnnnnkaydirigubbakcemile inşallahh

günaydın kızlarrr pınarcım hadi geçmiş olsun hiç korkma geçip gidecek iyileşecek ve rüya şebnem adaşım gelecek inşallah. herkes iyimi çalışanlar evde çalışanlar herkese kolay gelsin kızlar. allahım biz hamiş adaylarına en kısa zamanda daha da uzatmadan dileklerini bebişlerini sağlıkla versin bizede bu duyguları yaşatsın hamişlerde bebişlerine sağlıkla kavuşsun. ben kendi adıma bu kadar düşünmekten çok yoruldum en azından düşünmememize ve sürpriz olmasına yardım et allahım.

Pınarcım çok geçmiş olsun en kısa sürede bebşine kavuşursun inş sakın üzülme
nazmiyecim sanada geçmiş olsun
sehercim sanada geçmiş olsun
kızlar dikkat edin kendinize

kızlar ya tatil dönüşü kimse katılamıyor iş yoğunluğundan kafam kazan oldu benim ama yazdıklarınız okuyorum merve 2 cim hoşgeldin nasıl gidiyor hamişlik
pınarcım allah yardımcın olsun hayırlısıyla kurtul şu polipinden
nazmiyecim geçmiş olsun güzelim senin kızda seni arada zorluyor sanırım

ayrıca pınarcım büyük geçmiş olsun umarım en kısa zamanda rüyanda gerçek olur tatlom

selam kılzar nasılsınız merve 2 hayırlısıyla görmüşsün minnoşunu hayırlısyla devamınıda görürsün merve başı sagolsun arkadaşının canım
esmacım kocaman olmuş ogluşun
pınarcım geçmiş olsun allahım acil şifalar versin
seher gülşen sebo aslı emel nazmiye asiye raziye hepinişzi öptüm

arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum. saolasınız. allaha şükür iyiyim. dün saat 2 gibi aldılar ameliyata,toplamda 3 polip alındı. hangi ara o kadar polipim olmuş bilmiyorum. neyse kurtuldum allaha şükür ve agrım yok.kontrol hapına başladım polikistikler yeniden oluşmasın diye. adetin 2. günü gideceğim koskoca 1 ay var. hayırlısıyla geçer insallaaah. insallah iyisinizdir kızlar hepinizi öpüyorum. bu arada mervecim başın saolsun canımm

herkeslere günaydın bakalım nasılsınız bu gün
esmacım benim yaramaz kız iidir canım ne yapsın içerde rahat
valla bende korkuyorum şu lekerden alırım bi diet bu gidişle bende

günaydın kızlar emel esma şebnem gülşen seher merve merve 2 emelyücel pınar aslı asiye sinem semra feyza
gülşencim küçük bir diyetten sonra inşallah şekerin düzelir bitanem
esmacım ve batuşcum hoşgelmiş maşşallah batuşumuza kocaman delikanlı oluyor :))) allahım sağsalim kucağına almayı nasip etsin canım
pınarcım poliplerinden kurtulmuşsun geçmiş olsun canım rabbim emeğinin karşılığını inşallah verecek bitanem bebişin karnına gelecek
ayşe nasip nerdesiniz hadi gelin cee diyip gidin en azından

selam güzel hatunlar.....teşekkürler raziyem inşallah düzelecek tüm inancım bu yönde...
günümüz aydın,dualarımız kabul olsun....Allah yar ve yardımcımız olsun

günaydın hanımlarrr....
pınarcım gecmısolsun canım kurtulmussun polıplerden enkısa zamanda bebeısın gelır ıns.....gülşencim umarım kısa zamanda duzelır şekerin....batuşada maşallah kocaman olmus bakalım bızım kız ne kadar oldu cumartesı gorucez allah nasıp edersee...ayşe nasıl oldu kızlar cok gecmısı okuyamadım geldımı buaralar???

Pınarcım kurtulmuşun poliplerden sevindim senin adına inşallah hayırlısı ile 2009 yılında bize bebeğini müjdelersin canım. Tekrar çok geçmiş olsun.

Esmacımın batuşu kocaman olmuş az kaldı ya ne güzel doğuracaksınız yakında inşallah doğuma gidiyorum doğurdum geldim dediğiniz günüde görcez.

Benim düzenleyicim bitti ama adet ne zaman olurum bilemiyorum bekliyoruz bakalım

günaydınn kızlar geçmişi okudum geldimm.. çok teşekkür ederim kızlarr..
arkadaşım hiç iyi değildi umuyorum yakın zamanda toparlar dün kafayı yemiş gibiydi:KK43: allah yardımcısı olsun elde hiçbişi gelmio..
mervecim ne güzel yapmışın keseni koymakla çok sevindimm:)
gülşencim olsun buna şükür biraz dikkat ederek şekerin eski hale gelir inş.
dünürüm gelmişş .. maşallahh benim damadıma..
herkes ii çok şükür bi ayşe ve nasipden haber yok sanırım onlar artık bize takılmıyor..inşallah onlarda iyilerdir..

Pınarcım kurtulmuşun poliplerden sevindim senin adına inşallah hayırlısı ile 2009 yılında bize bebeğini müjdelersin canım. Tekrar çok geçmiş olsun.

Esmacımın batuşu kocaman olmuş az kaldı ya ne güzel doğuracaksınız yakında inşallah doğuma gidiyorum doğurdum geldim dediğiniz günüde görcez.

Benim düzenleyicim bitti ama adet ne zaman olurum bilemiyorum bekliyoruz bakalım

asiyecim çok sevindimmm bitmesine yakında olursunda başlarsın inş çalışmayahihoyyyt

X