Umudumuz Umut olsun

şebiiiiiiiim insallah hamişsindiiiiiiiiiir.. bak ben sıramı size verdim ona göre haaa. zamanım gelince beklemem siziii haberiniz ola :p bu arada 24 yumurtamdan 15i döllenmiş. 2 gün daha gözlemleyip sağlıklı olanları donduracaklarmış. off off 2 ay nası geççeeeek

test yaptım tek çizgi kızlar ama çok şükür regl olmadım henüz umud devam ediyo yani :)a.s.

şebnemcim inşallah yarın güzel haberlerle gelirsin duam seninle sen kaç zamandır istiyorsun...
2.5 yıldır evliyiz ve en başından beri istiyoz hayatıma.s.

şebnem buraya yumruk havaya şebooooooooooom hamileeeeeeeeeeeeeee
hamileyim diye bağıramıyorum hayatım ama hamile değilim de diyemiyorum çok şükür. şimdilik umut devam ediyo inşallah böyle bağırırsın bikaç güne :)a.s.

herkeslere günaydın günün ilk günaydını benden

günaydın canımma.s.

olsun şebocum gelmediği sürece umudumuz var benim 4 gün geçtikten sona bile silik çıkmıştı

şebnemcim günaydınnn
gunaydınn kızlarrrr....canım umudunu kaybetme cıkmaması normal olabılır...bıkacgun sonra gosterecektır kendını inş....

şebocum üzme canını.....bekleyelim biraz daha bakalım...pazartesi kan testi yaptırırsın...kesin sonuç...umutlar hep devam edecek canım..bigün mutlaka yaşıycaz o muhteşem duyguyu...

olsun şebocum gelmediği sürece umudumuz var benim 4 gün geçtikten sona bile silik çıkmıştı

evet canım umudumuz devam ediyo yuppiiiii

şebnemcim günaydınnn
gunaydınn kızlarrrr....canım umudunu kaybetme cıkmaması normal olabılır...bıkacgun sonra gosterecektır kendını inş....

zati bi bugünlerde umudumuzu yaşıyoz dimi nazmişim inşallah bu ay tutturmuşumdur lotoyu inşşşaaalllaaaahhhh

şebocum üzme canını.....bekleyelim biraz daha bakalım...pazartesi kan testi yaptırırsın...kesin sonuç...umutlar hep devam edecek canım..bigün mutlaka yaşıycaz o muhteşem duyguyu...

hayatımız beklemekle geçiyo be gülüm o muhteşem duyguyu allahım hepimize yaşatır inşallah hayırlısıyla

evet canım umudumuz devam ediyo yuppiiiii

zati bi bugünlerde umudumuzu yaşıyoz dimi nazmişim inşallah bu ay tutturmuşumdur lotoyu inşşşaaalllaaaahhhh

hayatımız beklemekle geçiyo be gülüm o muhteşem duyguyu allahım hepimize yaşatır inşallah hayırlısıyla

olsun şebnemcim sonunda o melek bızımle olsunda beklerız ..inş canım inş tutturmussundurr..

günaydın kızlar şebnemcim hayırlısı olsun kırmızılar gelmediği sürece hamişsin canım inşallah erken olduğu için tek çizgi çıkmıştır rabbim hayırlı evlat versin

valla evet ya ben hele iyice tembel olmak istiyom bu ara hep uyuyayım :) işe gelmeyeyim
hoşgeldin emelcim

çatlayın patlayın kocısımle geç uyandım oglumuzda bıze eslık ettı pıt pıt tekmelerle onu sevdık 15 dak. Kalktık kahvaltımızı yaptık sız sabah 8 de mı uyandınız

X