Umudumuz Umut olsun

ben yapsın diyorumm çünkü şebonun hiç gecikmez bide evdeki predictor hazır duruyor yap gitsin baktın olmadın pazarda ver kanı anacım sağlam olsunhihoyyyt

feyza seni ateş ölçme grubundan tanıyorum ben sizde var mı sorun nezamandır bekliyorsun bilmiyorum?

arkadaşlar yeni katıldıgım için hamile arkadaşlarımı tebrik ediyorum allahım saglık sıhaht versin nazarlardan korusun allahım sizi ve beişlerinizi günü geçen ve arkadaşlar inşallah güzel haberlerle gelirsiniz dualarım sizlerle bu topik gerçenten çok harika şimdiye kadar farketmedigim için üzüldüm
hamile kalmayı isteyen arkadaşlarım allahım hepimizin gönlüne göre versin

feyza seni ateş ölçme grubundan tanıyorum ben sizde var mı sorun nezamandır bekliyorsun bilmiyorum?

canım daha önceki sayfalara yazmıştım ama 4,5 yıllık evliyim 1,5 yılı devirdik bebiş istiyeli
yumurtalıklarım tembel sadece başkada bir sorunumuz yok çok şükür... sen nezamandır istiyorsun cancer isminide bilmiyorum kusura bakma:1hug:

canım daha önceki sayfalara yazmıştım ama 4,5 yıllık evliyim 1,5 yılı devirdik bebiş istiyeli
yumurtalıklarım tembel sadece başkada bir sorunumuz yok çok şükür... sen nezamandır istiyorsun cancer isminide bilmiyorum kusura bakma:1hug:

ay pardon bende geriye bakmamışımkaydirigubbakcemile3 cnm ben merve .. bizde temmuzda tam anlamıyla istemeye başladık 3ay sonra hamiş kaldım ama 27 ekimdede kalp atışı alınamadı bebeğimi kürtajla almak zorunda kaldılar.. şimdide korunma süresindeyiz..buda benim hikayem:1hug:

HOŞGELDİNkaydirigubbakcemile5

feyzacım hoşgeldin canım iyi dileklerin tşk ederim
aylincim nasılsın şebo yap şu testi madem var evde ben duramaz yapardım merveyle birlikte çoğu konuda aynıyız ikimizde sabırsızız

şebo buraya yumruk havaya şebo kız ben tam gununde yaptım çıktı kalk bakım dogruca wc ye yap şu testı hadıııııı (9 gun önce yaptım çıkmamıstı ama :) )

eh emelciim sende ben üstünden 2 gün geçti yaptımda silik çıkmıştı benim ufaklık

KIZLAR SELAMLARRa.s.

şebnemm canım bugün senin için tek yürek oluyoruzkaydirigubbakcemile5
inşallah hamilesindira.s.
saol canım benim inşallah yüreklerinize sağlık

ben yapsın diyorumm çünkü şebonun hiç gecikmez bide evdeki predictor hazır duruyor yap gitsin baktın olmadın pazarda ver kanı anacım sağlam olsunhihoyyyt
tamam ulennn yarın sabah yapıyorum söz

arkadaşlar yeni katıldıgım için hamile arkadaşlarımı tebrik ediyorum allahım saglık sıhaht versin nazarlardan korusun allahım sizi ve beişlerinizi günü geçen ve arkadaşlar inşallah güzel haberlerle gelirsiniz dualarım sizlerle bu topik gerçenten çok harika şimdiye kadar farketmedigim için üzüldüm
hamile kalmayı isteyen arkadaşlarım allahım hepimizin gönlüne göre versin
hoşgeldin bende şebnem canım allah hepimizin gönlüne göre versin.

aylincim nasılsın şebo yap şu testi madem var evde ben duramaz yapardım merveyle birlikte çoğu konuda aynıyız ikimizde sabırsızız
çok ısrar ettiniz dayanamıcam şimdi eve gidip yapcam haaa

şebo buraya yumruk havaya şebo kız ben tam gununde yaptım çıktı kalk bakım dogruca wc ye yap şu testı hadıııııı (9 gun önce yaptım çıkmamıstı ama :) )
kalk eve git mi diyosun emel bak valla gitcem yoksa. gerçekten mi tam gününde yaptın ve çift çizgiyi yakaladın öylemi. idrar testi yaptın dimi?

kızlar saolun ya napıp needip bu ay beni hamiş bırakcaksınız anlaşılan. bide esma olsaydı ya şimdi. çok özledim kerataları yaw (batu ve anası):1hug:

hadi şebo haydiiiiiiiiiiiii tam zamanı tam zamanı şimdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:)
esma batuşu bende özledim ya

ay pardon bende geriye bakmamışımkaydirigubbakcemile3 cnm ben merve .. bizde temmuzda tam anlamıyla istemeye başladık 3ay sonra hamiş kaldım ama 27 ekimdede kalp atışı alınamadı bebeğimi kürtajla almak zorunda kaldılar.. şimdide korunma süresindeyiz..buda benim hikayem:1hug:

canım üzüldüm allahım bir daha yaşatmasın böyle acılar inşallah korunman bitince tekrara en kısa zamanda bebeşin gelir mervecim :Saruboceq:

HOŞGELDİNkaydirigubbakcemile5

saol canım hoşbuldukkaydirigubbakcemile5

kız dur bende geldimm oynayımmmhihoyyyt şeboo hamiişşşş şebo hamişş diye bağırcam inşallahhh:Saruboceq::Saruboceq:

hoşbuldukcanım nasılsın sen hamilesin sanırım ne kadarlık bebşin :nazar:

saol canım benim inşallah yüreklerinize sağlık

tamam ulennn yarın sabah yapıyorum söz

hoşgeldin bende şebnem canım allah hepimizin gönlüne göre versin.

memenun oldum canım hoşbulduk

çok ısrar ettiniz dayanamıcam şimdi eve gidip yapcam haaa

kalk eve git mi diyosun emel bak valla gitcem yoksa. gerçekten mi tam gününde yaptın ve çift çizgiyi yakaladın öylemi. idrar testi yaptın dimi?

kızlar saolun ya napıp needip bu ay beni hamiş bırakcaksınız anlaşılan. bide esma olsaydı ya şimdi. çok özledim kerataları yaw (batu ve anası):1hug:

kızlar diğer topikte okudum tickershack olanların hepsi yok olmuş değiştirin bari sizde ..sanırım site gitmiş..

hadi şebo haydiiiiiiiiiiiii tam zamanı tam zamanı şimdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:)
esma batuşu bende özledim ya

burası varmısın yokmusun stüdyolarına benzedi inanmıyorum ya benim için senağlama hamiş olsam da olmasamda bu günu hiç unutmucam kızlar ne 28 kasımmış yahu inşallah boş geçmez.

kız dur bende geldimm oynayımmmhihoyyyt şeboo hamiişşşş şebo hamişş diye bağırcam inşallahhh:Saruboceq::Saruboceq:
allah inşallah o günleri gösterir ama eğer hamiş diilsem üzülmeyin tamammı sonra ben kendi derdimi unutup sizi üzdüme üzülcem yaw

kızlar eğer hamişsem bebişim benim doğumgünümden bi gün sonra geliyo 8 ağustos benimde 7 ağustos ıkınır 7 sinde doğururum dimi -tatlicadiarzu-

X