Umudumuz Umut olsun

Herkese günaydin günaydin emelciğim nasip hayatim sende hoşgeldin canim özledik seniiii

emelcim peki normal mi kırmızı kartının rengi ve miktarı

normal canım yani kırmızı kartı gördüm maalesef.......Umutlarım Eylül e kaldı artık..eylül ayında randevu alacağım doktordan bakalım ne olacak...Benden geçti inşallah sende vardır..:CüvCüv:

yok güzelim benden de geçti hamişsem bile çok büyük bir süpriz olacaktır çünkü hiçbişi yok hissetmiyorumda. ben eylül ayınıda atlıyorum ekimde bakalım olmazsa doktora görüncem bende ..

günaydın kızlar gününüz aydın olsun cümletenhihoyyyt
gülşencim bebişinin iyi olmasına çok sevindim allahım sonuna kadar böyle devam ettirsin
nasipcim hoşgeldina.s.
emelcim üzülme canım umudumuz eylüle artık ne yapalım sağlık olsun :1hug:

Merveciğim dr verdiği ilaçlardan olduğunu anladim bulantinin vitamin ve kan ilacini akşamlar içiyordum artik öğlenleri içiyorum sabahi fazla etkilemiyor ama yinede yok değil

günaydin asiyeciğim

Gülşenciğim bende beppenin iyi olduğuna çok sevindim canim darisi sağlikla domasina inş.

Raziyeciğim NAZMİYECİĞİM sİZEDE günaydinn

Kizlar ben bugün yoğunum kusuruma bakmayin arada girebileceğim hepinizi öptüm şimdiden

tamam dünürcümm kolay gelsinn.

asiye bende öyleyim ya..
nazmişcim inşallahh sende bebeenii sağlıkla görürsün..

Kizlar ilaçlardan mi havadan mi bilmem 2-3 gündür sürekli başim ağriyor. Ilaçlada geçmiyo anlamadim ya...

Haftasonu kontrolüm var bakalım bizim doktor ctesi çalışcak mı ? Artık ilaç kullanmak istemiyorum ya

Tamol ağrı kesici verdi kullanıyorum ama geçirmiyo. Bende migrende var onun etkisinden mi anlamadım resmen sallanıyo kafam ya. zor uyudum akşam ctesi sorcam bakalım doktoru arayacağım belki 30 ağustos diye çalışmaz falan neme lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…