Umudumuz Umut olsun

deryaaa nası gidio hamişlik?

kız korkuyorum bişey olacak diye allahtan midem ulanıyor 2 gündr bulantım çok azdı
bide göğüslerimçok ağrımıyor iki gündür korkuyorum bugün kasıklarım ve belim ağrıyor ya benim bu göğüslerim neden ağrımıyor normalmi

kız korkuyorum bişey olacak diye allahtan midem ulanıyor 2 gündr bulantım çok azdı
bide göğüslerimçok ağrımıyor iki gündür korkuyorum bugün kasıklarım ve belim ağrıyor ya benim bu göğüslerim neden ağrımıyor normalmi

gülüm normal tabi büyüdü tabi bebeğin ondan azalcak şikayetlerin 12.haftandada bitecek şikayetler inş.

korkma kızım ne güzel hamişsin tadına var. bak ben gene kırmızı kart yicem üstelik busefer erken geleceğe benziyorsenağlama

:nazar:önümüzdeki ay ve diğer aylar gün falan tutmıcam.

gülüm normal tabi büyüdü tabi bebeğin ondan azalcak şikayetlerin 12.haftandada bitecek şikayetler inş.

korkma kızım ne güzel hamişsin tadına var. bak ben gene kırmızı kart yicem üstelik busefer erken geleceğe benziyorsenağlama

:nazar:önümüzdeki ay ve diğer aylar gün falan tutmıcam.

kız geldimiki kırmızı kart nbekle bakem umarım gelmez
bende napim işte korkuyorum bu 3. elimde değil inan

tünaydın kızlar
nabersiniz kızım amma çok kaynatmışsınız ya valla yarısını dan çoğunu okuyamadım
bildiğim tek şey esmanın oğluşu oluyormuş deryada boşanıyormuş hayrola ya kısaca anlatsanıza neler oldu ben yokkensositososito

herkese tekrar merhaba
bağlantım çok zayıf bugün
nasip hoşgeldin tatlım
asiş derya mervişko esma nazmiye nasip
naber canlarım
ayşe yoku ya onu göremedim bugün
mervişko nasıl gidiyo
erken merken deme kızım bugün ayım 25 i işte ne var şurda gününe kırmızı kartı görürsekte görcez napalım
bende heran olucak gibiyim hep acabamı deyip gidiyorum kontrole
derya kızımne boşanması ya şaka herhalde bu

emel naber tatlım takvimlerimiz benziyo:)
benimde yumutrtam kayboldu yoksa sen mi aldımn kız:)

nasip hoşgeldin....ben karışmam hepsini oku ben seni kaç kere andım..:))) Sonra beni sormamışsınız dersin...Sen yokken liste güncelleme işini hamişlere vardim hepsi dualarla güncelledi ama en çok esma hamişim yaptı o işi diğer hamişlerde iş yok aramızda kalsın..ama artık sen yaparsın benı 18 eylüle al bu arada..Esma da rahatlasın :)))
derya boşanıyorum demiş ama o kızgınlıkla söylemiştir..birgün boşanıyor birgün bebeği eşine sevdirmiyor..İnşallah kocasının kafasına dankkk eder artık ne diyim...
sende ne var ne yok tatil nasıldı?
bu arada kızlar nerdesiniz yaaaaaaa???? Şebnem tatil bitmedimi daha? Benım takvimi yapman gerek bak...

herkese tekrar merhaba
bağlantım çok zayıf bugün
nasip hoşgeldin tatlım
asiş derya mervişko esma nazmiye nasip
naber canlarım
ayşe yoku ya onu göremedim bugün
mervişko nasıl gidiyo
erken merken deme kızım bugün ayım 25 i işte ne var şurda gününe kırmızı kartı görürsekte görcez napalım
bende heran olucak gibiyim hep acabamı deyip gidiyorum kontrole
derya kızımne boşanması ya şaka herhalde bu
hoşbuldum gülüm anlat ne alemlerdesin
nasip hoşgeldin....ben karışmam hepsini oku ben seni kaç kere andım..:))) Sonra beni sormamışsınız dersin...Sen yokken liste güncelleme işini hamişlere vardim hepsi dualarla güncelledi ama en çok esma hamişim yaptı o işi diğer hamişlerde iş yok aramızda kalsın..ama artık sen yaparsın benı 18 eylüle al bu arada..Esma da rahatlasın :)))
derya boşanıyorum demiş ama o kızgınlıkla söylemiştir..birgün boşanıyor birgün bebeği eşine sevdirmiyor..İnşallah kocasının kafasına dankkk eder artık ne diyim...
sende ne var ne yok tatil nasıldı?
bu arada kızlar nerdesiniz yaaaaaaa???? Şebnem tatil bitmedimi daha? Benım takvimi yapman gerek bak...
eminim aşkım andıysan zaten birtek sen anmışsındır:roflol:
ben iiyiyim süper bir ttil geçirdim deniz ve güneş kapkara oldum geldim:sm_cool:

benim üç günüm var nasipcim ya rutin regl belirtileri
ama tek fark kabıma sığamıyorum menopoza girdim sanki patlıcam sıkıntudan
her an adet olcam gibi hissediyorum

X