Umudumuz Umut olsun

merhab kızlar nasılsınız ben kötüyüm kociş benimle hiiiçilgilenmiyor
yatakta benden kaçıyor sürekli kavga etmek için bahane arıyor milletin yanında beni bozmaya çalışıyor zaten 3 gündür hiçbier hamilelik belirtim yok
korkuyorum bide sağ kaığımda acayip ağrı giriyor amaan öbür bebeğimi 9 haftasınd akaybetmiştim umarım buna bişey olmaz

Canım önce geçmiş olsun inşallah bi sorun yoktur...Eşine gelince; benim eşim bana böyle davransa aklıma ilk gelen şey hayatında birinin olduğu olurdu..Ama sizin aile içindeki halinizi bilemem tabi..Konuşmayı dene..derdi neymiş sor bakalım..

benimde aklıma aynı şeyler gelmiyor değil aslında
ama hele bekleyem bakem

Selam kızlar...
Bende geçirdiğim dış gebelik ameliyatından sonra bu ay ilk denemelere başladık. Şuan yumurtlama dönemini değerlendiriyoruz.

Ben şu rahim ağzı sıvısını da takip ediyorum bi taraftan, dün akşam çalışmıştık bu sabah baktım o sıvı geldi. CADIARZU
Şimdi ne yapsam, gün aşırı diyolarya normalde bu akşam ara vermem boş geçmem gerekti. fisfisfis
Çalışsammı çalışmasam mı....CADIARZU

geçmiş olsun deryacım senin kocanda problem var canım insan hiç kötü davranırmı sıkma canını bi dahaki kontrolun ne zamandı bebişine bişey olmaz allah korur onu

kızlar ebnim adetime 5 gün kaldı bu saatten sonra birlikte olmanın bir faydası olur mu sizce?

herkese merhaba...gece kuşu havasında oldu bu merhaba ama gelişmelerden haberdar edeyim dedim....beppemin kalp atışını 2 hafta önce görmüştüm sonsuz mutluluk duymuştum...bugün birde dinledim canım benim ne güzel atıyor kalbi gümbür gümbür.....kanamanın boyutunda artış olmamış bizim için güzel birşeymiş ama progestan alımına devam edicez ve hareketlerimizide dikkat edicez...bir sonraki randevumuz 06.09.2008 tarihinde yani 2 hafta sonra allah kısmet ederse....maşallah,barekallah....yavrularımızı bize bağışlasın rabbim,hepimizin hakkında hayırlı olanı versin....

bende diyorum bizim kızlar nerde derya nerdeee meğersem burdan yazıyolarmııışşş..
yakaladım siziii..
:))
gülşencim inşallaaaaaah hep böyle sağlıkla devam eder bebişin gelişmesi..
deryacıııım üzülme canım yaa bırak kendi haline bakalım, sende ilgilenme artık, nolcak görelimm.

......................................................................................................

Son düzenleme:
UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* S.ozozel....................................( Sibel )
* Eköseoğlu.................................( Esma )
* asiş..........................................( Asiye )
* Emelyucel.................................( Emel )
* uğur ve eylül..............................( Eylül )
* nazers......................................( Nazmiye )
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )
* umutyaren................................( Derya )
* bahtusa....................................( Badegül )

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* çağla27.....................11 Ağustos ( Çağla )
* crazybaby.................16 Ağustos ( Nasip )
* TATLIBELA................20 Ağustos ( ??? )
* gizemx......................20 Ağustos ( Gizem )
* raziş.........................22 Ağustos ( Raziye )
* Rahel........................22 Ağustos ( Emel )
* zuzu79......................28 Ağustos ( Sinem )
* cancer.......................29 Ağustos ( Merve )
* aslımmm...................30 Ağustos ( Aslı )
* güzelkız MS...................................(Semra )
* NEŞELİ:)).......................................( Neşeli )
* aylint............................................ ..( Aylin )
* myhope............................5 Eylül ( Ayşe )
* brisling..............................9 Eylül ( Dilek )
* albama........................................ ( Şebnem )

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

KIZLAR BEN DÖNDÜM
İYİYİM REGL OLDUM BU SEFER 5 GÜN SÜRDÜ HERŞEY YOLUNDA DİNLENDİM BOL BOL DENİZE GİRİP GÜNEŞLENDİM GEÇMİŞİ OKUYAMAYACAĞIM BANA KISACA ÖZETLERSENİZ SEVİNİRİM YORGUNUM YATIYORUM YARIN GÖRÜŞÜRÜZZZZZZ
SİZLERİ ÇOK ÖZLEDİM:1hug::1hug:

kızlar gününüz aydın...Nasippp hoşgeldin...senin adına sevindim şimdi sıra Eylül de hadi bakalım hayırlısı olsun..
Nerdesiniz kızlar henüz kimse gelmemiş...İlk günaydın benden olsun hadi...
Kızlar 2 gün gecikme ile dün maalesef kırmızı kartı gördüm..Hiç bu kadar ümitlenmemiştim ama yine fosss çıktı..Nasip cim beni 18 eylüle yazabilirsin artık.........

günaydınn kızlarrr..

gülşenimmm hadi hayırlı olsun bebeğinin ii olmasına çok ama çok sevindim maşşallahh barekallahh..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…