Umudumuz Umut olsun

içiyorum emelciğim geünde 2 litre içmeye özen gösteriyorum fazlası olur azı olmaz

Bence de haklı Esma..:mymeka: aynen böyle yap... her haptan sonrada Şeniz öpersin artık..sırnaşık şey

sen yapamıyorsan demokrasilerde çağre tükenmez bizde hiç tükenmez unutma bize söle:dance::lepi:sositososito

içiyorum emelciğim geünde 2 litre içmeye özen gösteriyorum fazlası olur azı olmaz

anladım şimdi batuhan neden bu kadar hareketli..içerde duramıyorki yüzüp duruyor..:roflol: hatta bak sen suda doğum yap..nasılsa bebiş yüzme biliyor artık...ağzındanm sana su fişkırtıyormuş doğuncakaydirigubbakcemile3 kafayı yedim ben sıcaktan kafamçokkarıştı

tamam önce :mymeka: kafaya vurcam hapı içince Şeniz bu taktiği sevdim bu işe yarar bencekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ya bende çok istiyorum suda doğum aslında kayseride yok henüz geçen arkadaşlar gelmiş diyorlardı ama benim hastanemde değil bende başka biryerde doğum yapmak istemiyorum
tamam önce :mymeka: kafaya vurcam hapı içince Şeniz bu taktiği sevdim bu işe yarar bencekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

yarar tabi yaramazsa söle bize biz hallederizkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ben geldimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
he yo ben geldimmmmmmmmmmmmmmmmmm
hu hu ben geldimmmmmmmmmmmmmmmmmm

misfir vardı giremedim bir Allahın kuluda nerede bu ayşe dememişşşşşşşşsenağlamasenağlama
unutuldum unutuldum kurutulmuş güller gibiiii
yosun tutmuş duvarlara yazılmış sözler gibiiiiiiii
gece bitmez gündüz bitmez bu yanlızlık hiç bitmez
ne kavgam bitti ne sevdam ömür geçer gönül geçmez
her ayrılık bir vurgun deymeyin yaşlarımaaaaaaa
benden selam söyleyin bütün dostlarımaaaaaaa:a015::a015:
senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

oy oy kıyamam ben sana zaten kimse yoktu be tatlım e ben senin misafirin olduğunu biliyordum içim rahattı yani iyi olduğunu biliyordum eeeeeeeee gittimi misafirler canım

evettt içimde gerçekten bu kez umut var çok güzel bit dua etmişsin kardeşim inş.allah herkezin gönline göre versin

ayşeeeeeeeeeeeeeeeeeee burdamısınnnnnnnnnnn

araya eşim girdi uyuttum onu geldim canım ama sen yoksun galibaaaa:sm_confused:
heyyooooooooo ben geldimmmm burdayımmmmmmmmhihoyyythihoyyyt
hem sen misfirimi nerden biliyon bakimmmmmmmCADIARZU
dün açılışı eşimin dayı oğlu yaptı onlar gitti abim geldi sabah bu sefer onları uğurladım eltim geldi velhasıl bu cuma çok bereketli geçtiiiigamyoncuiremsugamyoncuiremsu işte 11 gibi onlar gitti ben geldim ardımdan sen gelmişsin canımmmmmmmm:1hug:

burdayımmmmmmmmmmm
e sen söylemmemştin kız yoksa onlar başka mıydı aman ne bilim kafam karıştı
bende bugün düşünüyordum bugün kimse yok ya meşgul ya misafiri var diye kızlar işte baya yoğundu

ayşem burdayım ama eşim uyumadı daha kesin netede girmek istiycek ünkü ben saatlerdir burdayım:)
aniden çıkarsam merak etme ama burda olduğum sürece bakıcam yazmışmısın diye

ayşem burdayım ama eşim uyumadı daha kesin netede girmek istiycek ünkü ben saatlerdir burdayım:)
aniden çıkarsam merak etme ama burda olduğum sürece bakıcam yazmışmısın diye

beceriksiz seniiiiiii bak ben nasıl uyuttummmmmmmm:roflol::roflol::roflol:
şimdilik burdayım canım topik topik dolaşıyom işte elbet sanada rastlarımmmmmhihoyyythihoyyythihoyyyt

beceriksiz seniiiiiii bak ben nasıl uyuttummmmmmmm:roflol::roflol::roflol:
şimdilik burdayım canım topik topik dolaşıyom işte elbet sanada rastlarımmmmmhihoyyythihoyyythihoyyyt

oooooooo rastlarsam peki ayşe hanım şimdi böyle oldukklava:
uyutamadım valla:)
kıyamam ben ona balkonda oturuyo kocişim sessiz sesiz tv seyrediyo
bende topiclerdeyim bakalım neler oluyor dimi yaww:teytey::teytey:

oooooooo rastlarsam peki ayşe hanım şimdi böyle oldukklava:
uyutamadım valla:)
kıyamam ben ona balkonda oturuyo kocişim sessiz sesiz tv seyrediyo
bende topiclerdeyim bakalım neler oluyor dimi yaww:teytey:

canım maşallah girmediğin topik kalmamış cüzdandaki eski sevgili resminden kısıra 3. aşılaması tutandan doğum gününe ee nasıl takip edeyim seni akıllım bi yerde durmuyon kiiiiiklava:klava:klava:
:roflol::roflol::roflol::roflol:
canımmmmmmmmmmmmm:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…