Umudumuz Umut olsun

işte sinemm tam bende öle yapmak istiyorumm şölee buzz gibiii ıceteaa olcak içinde buzlarlaa gelcek masama çıkartcam ayakkabılarımı.. dur kız niye bu hayalimi işyeriyle süslüyorumm evimi hayal edeyiimm balkonumda uzattım ayaklarımı kızlarr şuann ohh miss gibi havayı çektim içime hafifte rüzgar essin serinleyim ama :) hayal ya tam olsun barii..

işte sinemm tam bende öle yapmak istiyorumm şölee buzz gibiii ıceteaa olcak içinde buzlarlaa gelcek masama çıkartcam ayakkabılarımı.. dur kız niye bu hayalimi işyeriyle süslüyorumm evimi hayal edeyiimm balkonumda uzattım ayaklarımı kızlarr şuann ohh miss gibi havayı çektim içime hafifte rüzgar essin serinleyim ama :) hayal ya tam olsun barii..

oh ne güsel valla :)
bizim balkonda toplanalım esiyo şu an hem laflarıs süper valla :)

he işte ne güzel söylüyosun o zaman dosyaları şöyle havaya fırlat ayaklarını uzat bide kahve söylehihoyyythihoyyyt

bi de bana söyle sonra fal bakarıs oleyyyyyyyyyyyyyyyy

içmeyin kahve bebişe zarar gelin bize ıcetea ısmarlayım..

oh ne güsel valla :)
bizim balkonda toplanalım esiyo şu an hem laflarıs süper valla :)

EVET KIZLAR FİKİRLER MÜKEMMEL BEN VARIM AMA KAHVEYE HAYIR HAMİŞ KALDIM KALALI İÇMİYORUM ASLINDA CANIMDA ÇEKTİ İÇSEM NE OLUR Kİ YAAAAkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ben geldim kızlar....nerdesiniz? herkes sıcaktan mayıştımı yoksa...valla benımde işim çok ama sizide görmeden edemiyorum..

selam kızlar ya işlerden kafam allak bullak oldu kafamçokkarıştıselam sinemcim kusura bakma dışarı çıkmıştım unutmazsın sen beni bilirimkaydirigubbakcemile5

evet herkes aynı demekkii...Raziye canım sen doktora ne zaman gidecektin? Ben hala olamadım regl biliyormusun? :KK43:(((

evet herkes aynı demekkii...Raziye canım sen doktora ne zaman gidecektin? Ben hala olamadım regl biliyormusun? :KK43:(((

canım ben gittim doktora ama tahlillerim olmadı hafta içi birgün ayarlayıp gidecem canım inşallah hamişsindir mübarek cumanın hürmetine inşallah dualarımız kabul olur canım:Saruboceq:

amin raziyecim...:Saruboceq: inşallah sende de ciddi bir sorun çıkmaz hayatım....Sen eşinin ilaçlarını içirmeye özen göster..sonuçta iltihap geçici birşeydir...

amin raziyecim...:Saruboceq: inşallah sende de ciddi bir sorun çıkmaz hayatım....Sen eşinin ilaçlarını içirmeye özen göster..sonuçta iltihap geçici birşeydir...

zaten doktor yumurtalıklarımın gayet güzel olduğunu söledi iltihap için gerekirse bevliyeye göndeririz dedi eşimin sonuçlarına baktı bir daha istedi aynı testten ama bebek olmaz demem dedi biraz zaman alabilir dedi senağlama kociş de biraz anladı ciddiyeti sanırım içer artık :mymeka:

zaten doktor yumurtalıklarımın gayet güzel olduğunu söledi iltihap için gerekirse bevliyeye göndeririz dedi eşimin sonuçlarına baktı bir daha istedi aynı testten ama bebek olmaz demem dedi biraz zaman alabilir dedi senağlama kociş de biraz anladı ciddiyeti sanırım içer artık :mymeka:

kafasına vura vura içir kız sen neden zorlamıyorsun erkekleri zorlamadan bişey yaptıramazsın

esmacım sen bol bol su iç..Batuhan cım susuz kalmasın :)))
Merve gitmedimi daha denetçiler?
Raziyecim hayırlısı olsun bakalım..Sende bir sorun olmaması ilerde belki yapılacak tedavide (ki umarım tedaviye gerek kalmaz.)Şansınızın daha yüksek olacağı demektir..

Bence de haklı Esma..:mymeka: aynen böyle yap... her haptan sonrada Şeniz öpersin artık..sırnaşık şey

X