Umudumuz Umut olsun

heyyt kızlar yapmayın a bak abla dayağı yersiniz şimdi ha:eek:klava::eek:klava:
burda takılıyoruz hepimiz birbirimize alınmanın sırası mı kötükedihüso

kızlar noluyor burda böyle....Dünürlük kavgasımı ? Nasip Şebo siz kız doğurun ben oğlanlarıma alacam tamam..kızmayın birbirinize...

haklısın şebocum kız bizim kızlar ne güzel olurlar haaaaananiknanik
sitenin bütün erkekleri kurban olsun

he valla nasip ne duruyoz hemen gidip bu akşam yapalım kız olmaz mı
hem bizim kızlar çıtır olcak bak çıtırlar biliyosun daha gözde oluyolar ne kadar geç doğurursak o kadar iyi kaydirigubbakcemile

allah inşallah bizede o günleri gösterirde o zaman bu kavgayı zevkle karşılık veririz:Saruboceq:

nasıp ogluma yelek veya suveter ormek ıstıyorum ama benım ıkıncı orgum olacak bu yasıma kadar sende basıt ornek var mı yada bıldıgın sıte

kızlar noluyor burda böyle....Dünürlük kavgasımı ? Nasip Şebo siz kız doğurun ben oğlanlarıma alacam tamam..kızmayın birbirinize...
tamam kız emel ikiz doğur biri şeboya biri bana:roflol:
he valla nasip ne duruyoz hemen gidip bu akşam yapalım kız olmaz mı
hem bizim kızlar çıtır olcak bak çıtırlar biliyosun daha gözde oluyolar ne kadar geç doğurursak o kadar iyi kaydirigubbakcemile

haklısın gülüm

nasıp ogluma yelek veya suveter ormek ıstıyorum ama benım ıkıncı orgum olacak bu yasıma kadar sende basıt ornek var mı yada bıldıgın sıte

hayatım google açıklamalı bebek yeleği de bir sürü örnek çıkıyor kk nında ana sayfasının alt kısımlarında var örnek çeşitleri

nasip benim oğluma ördü ellerine sağlık topikde yer edinmek ne güzelbişey ya oğluma ciciler geliyo annesi yesin onu

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr amannnnnnnnn ne mutlu bize ne güzel bebeklerimizi paylaşamıyoruzzz hehehe:))))

kızlar bi anda şenlendi topiğimiz inşallah hep böle şen kalı en kötü günümüz böyle olsun

bukadar kişi uzun zamandır birarada olmuyorduk he valla özlemişim seviyorumm hepinizi bide hepimizin karnı dolu görmeyii nasip etsin allah bize:)

X