Umudumuz Umut olsun

Merhaba kızxlar bu aralar giremiyorum kusura bakmayın yoğunum
sehercim testlerşnşn iyi çıkmasına sevindim canım inş gösterir seninki artık çatlatıcak bizide bende salı günü gidicem bakalım
sinemcim hayırlı haberlerini bekliyoruz
razişçim ne var ne yok
esma artık bizi unuttun :KK43:((

kızlar ben geldım dun annemle çarsıya gıttım bebek arabası bakmaya asırı fıyatlar var aksamda sıteye gıremedım 12:30 da uyandım kahvaltımı yaptım ve ben geldımmmmmmmmmmm seker topakları

Kızlar dün hastenede bi kadın gördüm doğuma aldılar karnı aşağıya inmişti şaşırdım kadının sadece karnı büyümüş genel haliyle zayıf bi kadındı sanki karnına balon koymuşlar gibiydi çok beğendim ya ben hamile kalsam herhanda tekbaşıma bi balon olurum :roflol:

canım hamılelık farklı oluyo benımde yapım kılo almaya çok musaıt bende sen gıbı dıyordum ben hamıle olunca top gıbı yuvarlayın dıye sırnaşık şey ama oyle olmadı bak 6.aydayız benımde sadece karnım var dıger taraflarım kılo almadı

emelcim hoş geldin canım aldınızmı arabayı nekadara aldınız resmini koyabilirmisin bizde bakalım yeğenimizin cicisine

canım hamılelık farklı oluyo benımde yapım kılo almaya çok musaıt bende sen gıbı dıyordum ben hamıle olunca top gıbı yuvarlayın dıye sırnaşık şey ama oyle olmadı bak 6.aydayız benımde sadece karnım var dıger taraflarım kılo almadı

evet canım belli olmuyor ama biz genede dedik ki nasılsa doktor ilaç falan verdi bitince başlarız denemeye dedik bu arada da zayıflarsam daha rahat hamilelik geçiririm diye düşündüm cnm. bakalım hayırlısı 1 ay korunmuş olcaz zaten ama 45 günlük bi zaman olmuş olacak hastalıktı falan derken hayırlısı olsun diyorum ama dünkü kadına imrendim ya ne güzel hamileydi öyle bi tek karın seninde öyleyse süper valla.

emelcim hoş geldin canım aldınızmı arabayı nekadara aldınız resmini koyabilirmisin bizde bakalım yeğenimizin cicisine

YOK CANIM ALMADIM ANNEM BEN KARISMAM DIYINCE CESARET EDEMEDIM ESIM TEPKI VERMEZ AMA KESKE DERSE KIRILIRIM BAKTIGIM MODEL BUhttp://www.netsiparis.com/detay.asp?kod=12511128002 ANA KONYADAKI BEBEK MAGAZALARI DAHA PAHALI 590 YTL DEDI BUNA BAKALIM MAGAZALARDA BEGENECEM INTERNETTEN ALACAGIM

Bu arada 3 teketlıklerı önermıyorum dun magazadakı çocuk gozsterdı bebek bıraz buyuyupte tek tarafa yuklendımı denge bozuluyor bebek dusebılır

Valla kızlar anlamadım ya donuyo sürekli site sizde de oluyor mu ....

Emelcim baktım güzelmiş belki daha uygun ve güzelini bulursun eşine de gösterirsin tamam derse alırsın

kızlar selam ben geldim..yani umarım error olmazda mesajom ulaşır size...bakıyorum herkes iyi..Asiyecimn canım hakkında hayırlısı olsun..Seher cmt için bol şans diliyorum sana ama benımde içimden erkek geçiyor..Ayşe canım nasıl gidiyor hamilelik.? Nasip sen nasılsın? Pınar sinem merve merve2 esma nazmiye raziye aslı şebo emel başka kim kaldıysa unuttuğum özür dilerim. umarım herkes iyidir. benım hala iğnelerdenmidir nedir karın ağrılarım devam ediyor. bu arada ocak ayına kadar dinlenme verdi doktorum..kendiliğinden olursa ne alaaa..

emelcim güzelmiş güle güle kullansın oğlusunun adı ne olcaktı? ona göre düşüneyim ben:)))))))

kızlar selam ben geldim..yani umarım error olmazda mesajom ulaşır size...bakıyorum herkes iyi..Asiyecimn canım hakkında hayırlısı olsun..Seher cmt için bol şans diliyorum sana ama benımde içimden erkek geçiyor..Ayşe canım nasıl gidiyor hamilelik.? Nasip sen nasılsın? Pınar sinem merve merve2 esma nazmiye raziye aslı şebo emel başka kim kaldıysa unuttuğum özür dilerim. umarım herkes iyidir. benım hala iğnelerdenmidir nedir karın ağrılarım devam ediyor. bu arada ocak ayına kadar dinlenme verdi doktorum..kendiliğinden olursa ne alaaa..

Hayırlısı olsun emelcim geçmiş olsun sana ağrıların inşallah çabuk geçer canım. Bizde beraber ocak ayı hamişi oluruz canım benim sen iyi olda önemli olan o ... Ama erken oursada hayır demeyiz de mi:nazar::1hug:

Hayırlı olsun canım ocak ayında sitede bebiş patlaması olucak desene
bu arda emelcim oğluşunun arabası süpermiş beyendim bende böyle bişey düşünüyorum

emoşşş bir bakmısın sen aralıkta vermişsinn güzel haberiiii:Saruboceq::Saruboceq:
başka topikte okudum 3kere aşılama denemişler olmamış bırakmışlar hamiş kalmışş kaydirigubbakcemile3

Hayırlı olsun canım ocak ayında sitede bebiş patlaması olucak desene
bu arda emelcim oğluşunun arabası süpermiş beyendim bende böyle bişey düşünüyorum

patlatcam bende inşallahhh gerçi benimki şubatıda bulabilir ama olsunn dimi:ecrin_bebek:

X