Umudumuz Umut olsun

yav sizden bişi istesem birbirimize msn versek valla merak ediyorum bu kör olsaı sitede deli ediyo erordan beni valla kudurdum dün giremedim diye
mervecim 2 valla benim ufaklık babaya çekti kesin rahata düşkün :))) bakalım cumartesi eşimle gidicez ona gösterir belki kendini hem babamız ilk ddefa görücek bebeişimizi diyorum kızsa bi de sana gösterirse elimden çekeceğin var :))

mervecim bende öle düşündüm hani minik patik die ama karar veremedim bakalım daha çok var canım teşekkür ederim yardımcı olduğun için

aslım sen nasılsın bebeiş nasıl
razişim nasipçi siz nasılsınız canım
pınar sinem emel badegül şebocum esmacım gülşencim kızlar sizler naparsınız bakalım malum eror yemeden yazayım sona bol bol eror yiyorum

iyiyiz sehercim sen nasılsın senin kız nasıl dicem ama bebiş nasıl diyim :ecrin_bebek:kaydirigubbakcemile3

günaydın mervecim asiyecim nasipcim sehercim raziyecim galiba bi tek sişz varsınız diğer kızlarıda gelince öpçem:)
napıyorsunuz kızlar bugün hava soğuk galiba yahu okula giderken sıkı giyincem valla:) kış iyice geldimi ne
ben yibne gün saymaktayım 25 kasım gelsede öğrensem yaaaaaaaaaaaaaa

günaydın sinemcim hoşgeldin böyle kısada olsa girmen çok güzel inşallah 25 kasımda güzel haberler alırsın canım yumoşun bebiş olur canım:CüvCüv::1hug:

kızlar hepinize günaydın canlarım...geçmişe bi göz attım...asiyecim hakkında hayırlısı olsun canım..hepimiz bi şeyleri bekliyoz zaten...bekledikçe de umutlarımız eksiliyo galiba...yinede allah çok büyük...bi gün hepimiz meleklerimize kavuşcaz...bigün mutlaka...

cumarteis göreceksin pirinç taneni ama büyümüştür artık kocaman kız olmuştur ay nedense hep kız diyom hayırlısı olsun canım cinsiyetini inşallah gösterir

cumarteis göreceksin pirinç taneni ama büyümüştür artık kocaman kız olmuştur ay nedense hep kız diyom hayırlısı olsun canım cinsiyetini inşallah gösterir

evet canım cumartesi kontrolümüz var gene ondan sonra 1 ay beklicez görmek için gerçi kız erkek farketmezde çok nazlı olucağı kesin banada çekmemiş kesin :))

kızlar hepinize günaydın canlarım...geçmişe bi göz attım...asiyecim hakkında hayırlısı olsun canım..hepimiz bi şeyleri bekliyoz zaten...bekledikçe de umutlarımız eksiliyo galiba...yinede allah çok büyük...bi gün hepimiz meleklerimize kavuşcaz...bigün mutlaka...

Ne yapalım mervecim mecburuz olucak inşallah kısa zamanda hastanede bir sürü hamile vardı ben sırada beklerken millet peşpeşe doğurmuş hem çocukları ellerinde bide karınlarında ne diiim Allah bizede nasip etsin aynı mutluluğu. karamsarlık yok içimde nasılsa olacak hayırlısı olsun diyorum sadece...a.s.:nazar::Saruboceq:

iyiyiz sehercim sen nasılsın senin kız nasıl dicem ama bebiş nasıl diyim :ecrin_bebek:kaydirigubbakcemile3

günaydın sinemcim hoşgeldin böyle kısada olsa girmen çok güzel inşallah 25 kasımda güzel haberler alırsın canım yumoşun bebiş olur canım:CüvCüv::1hug:

valla sizinle konuşmadığım zamanlar hem çok merak ediyorum hemde çok özlüyorum sizi
güzel dileklerin için sağol canım baya heyecanlıyım heyecandan hergün midem bulanıyor:)
allah hepimize hayırlı evlatlar nasip etsina.s.

evet canım cumartesi kontrolümüz var gene ondan sonra 1 ay beklicez görmek için gerçi kız erkek farketmezde çok nazlı olucağı kesin banada çekmemiş kesin :))

allah hayırlısı ile kucağına almak nasip etsin sehercim inşallah bu sefer gösteriri yoksam utangaç bi bebiş mi bu :)

sehercim canım hayırlısı olsun da kız erkek farketmez belki babası gelince nazdan vazgeçerde gösterir kendini hem kızsa babayı görünce dayanamaz kızlar babaya düşkün olurmuş...

valla sizinle konuşmadığım zamanlar hem çok merak ediyorum hemde çok özlüyorum sizi
güzel dileklerin için sağol canım baya heyecanlıyım heyecandan hergün midem bulanıyor:)
allah hepimize hayırlı evlatlar nasip etsina.s.

aminnnnnnnn canımmm:Saruboceq: hayırlısı neyse o olsun :ecrin_bebek::CüvCüv:

seher benimde içime erkek doğuyor:)) hayırlısı olsn tatlım testlerinin temiz çıkmasına çok sevindim..

sinemcimm hadi hayırlısı az kalmış yapma kız bukadar heyecan rahat ol..
raziyecim sen nasılsın?
mervecimm günaydınn kolay gelsin diyim sen gene yoğunsundur

valla dinemcim bilmem utangaç mı ama nazlı
bende öle diyorum asiyecim kızsa babaya düşkün olur diye

seher benimde içime erkek doğuyor:)) hayırlısı olsn tatlım testlerinin temiz çıkmasına çok sevindim..

sinemcimm hadi hayırlısı az kalmış yapma kız bukadar heyecan rahat ol..
raziyecim sen nasılsın?
mervecimm günaydınn kolay gelsin diyim sen gene yoğunsundur[/QUOTE

bende iyiyim mervecim sen nasılsın gögüslerim acıyor iki gündür hayırdır inşallah diyorum anlamadım neden:sm_confused:kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

[

adetine ne kadar var cnm ? adete yakın acır mıydı?

evet canım acırdı ama daha bugün 21. gün normalde bir hafta öncesinden acırdı çok erken yani geçen ay adet olduğum gün acımıştı zaten 37.gün adet olmuştum hormonlarım mı bozuldu acabakafamçokkarıştı

kızlar bana müsade hazırlanıp okula gitmem lazım
hepinize güzel günler................

tamam sinemcim iyi derlser güle güle canım dikkat et:a015:

anladım canım yok ya biz gene hamişliğine yoralım değil mi:) kötü düşünmeyelim kötü olmasın..

sinemcimm byeeee..

Kızlar dün hastenede bi kadın gördüm doğuma aldılar karnı aşağıya inmişti şaşırdım kadının sadece karnı büyümüş genel haliyle zayıf bi kadındı sanki karnına balon koymuşlar gibiydi çok beğendim ya ben hamile kalsam herhanda tekbaşıma bi balon olurum :roflol:

X