Umudumuz Umut olsun

Ya kızlar esma nerelerde bayadır girmiyor nete msnden de yazmak istemiyorum meşguldür yanonda biri vardır diye merak ettim ama

Olsun canım yeterki olsun sağlıklısı en hayırlısı olsun zaman önemli değil bence

sağolun kızlar desteğiniz için.. valla keşke kendiliğinden olsa...Bu iki ay birşey düşünmek istemiyorum aslında ama düşünmedende olmuyor. bu süre zarfında doğal yollara başvurayım bari...Allahtan ümit kesilmez..ocak ayında aşılama derse deneyeceğim ama 3. aşılamayı düşünmüyorum. temmuzda tüp bebek yapacağım o zaman..anlayacağınız önümde kocaman 1 yıl daha var....

işde geldim burdayım dünürümü kimseye vermem dğıtırım burayı o gelin benim gelinim olacak bi şeyi 40 kere sölersen olurmuş harbiden kız merve bu 40da geçti

Hoşgeldin kızım nerdesin ya gidiyodun senin gelin neredeyse bak talibi çok kızın şimdiden dikkatli ol

Hoşgeldin kızım nerdesin ya gidiyodun senin gelin neredeyse bak talibi çok kızın şimdiden dikkatli ol

bir kızı bin kişi ister bir kişi alırmış herkesin ağzının suyu aksın gelinime ama o benim gelinim kimselere vermem boşa savaş açtırmasınlar bana emel kız duy sesimi yolarım saçını başınıkaydirigubbakcemile

emelcim güzelmiş güle güle kullansın oğlusunun adı ne olcaktı? Ona göre düşüneyim ben:)))))))

vallahı kızlar benım kocam yenı ısımlere açok degıl bana kalsa rüzgar veya toprak ıstıyorum esımın lıstesı arda-alperen-gökberk-berkay sızden alalım ısım benım oglana

bir kızı bin kişi ister bir kişi alırmış herkesin ağzının suyu aksın gelinime ama o benim gelinim kimselere vermem boşa savaş açtırmasınlar bana emel kız duy sesimi yolarım saçını başınıkaydirigubbakcemile

AMAN ÇOK KORKTUM GEL YOL BAKALIM SONRA SAÇ NASIL YOLUNUYOR GELIR GORURSUN SEN GELME BURAYA KIZ BENIM DE :dilcikar::eek:klava:

merve bak bunların oğlanın ismi bile belli değil canım :)) ismi belli olmayan oğlana kız istiyolar emel bu cevapla şansını kaybettin kuzum
ama bence rüzgar güzel isim kocişinin beğendiği isimleri boşver

AMAN ÇOK KORKTUM GEL YOL BAKALIM SONRA SAÇ NASIL YOLUNUYOR GELIR GORURSUN SEN GELME BURAYA KIZ BENIM DE :dilcikar::eek:klava:

senin benim cüssemi elimi görmedin galiba senin gibi değilim ben erkek kuvveti var bende gelirim görürsün :jeyyar: sen git başkalarının kızına sün bırak gelinimi o benim hem sen almak istediğin gelinin ismini biliyomusun bilmiyosan hiç şansın yokkaydirigubbakcemile3

senin benim cüssemi elimi görmedin galiba senin gibi değilim ben erkek kuvveti var bende gelirim görürsün :jeyyar: Sen git başkalarının kızına sün bırak gelinimi o benim hem sen almak istediğin gelinin ismini biliyomusun bilmiyosan hiç şansın yokkaydirigubbakcemile3

ayyyyy asaletımı bozamam senın ıçın vallahı en son kararı sen degıl gelın hanım verecek

kız daha dünyaya gelmeden bu kadar olay olursa sonra ne olur bilemem artık bak 2 arkadaş kavga ediyo ya bunların oğlanlar ne yapmaz şimdi mervecim iyi düşün valla ikiz yap kesin çözüm olsun

ayyyyy asaletımı bozamam senın ıçın vallahı en son kararı sen degıl gelın hanım verecek

asaletini sevsinler senin pes ettin olarak kabul ediyorum bunu ilk benim gelinimdi nerden çıktın sen neden mervenin kızı onu anlamadım sende adaşın emelin kızını al alla alla

:roflol: ay çok güldürdünüz beniii kız ben hamiş kalcam bide görceksiniz erkek çıkıvercekkkkaydirigubbakcemile3

doğru diyorsun esmam ismi belli değilmiş bu damadın dahakaydirigubbakcemile sen gel ne varsa eski dünürde var galibakaydirigubbakcemile3

X