Umudumuz Umut olsun

günaydın nasipçim sonradan gördüm canım günaydın yazdıktan sonra sanada yazacaktım açamadım eror yedim anca yazıyorum

Günaydın kızlar ya dün size haber veremedim kusura bakmayın eror veriyodu site hamiş değilim
doktora gittim öğleden sonra söktürücü ve düzenleyici verdi. Bide ben başk doktora gittim kendi doktoruma değil . dedi ki bebek istiyorsan ilaçlar bitince gel dedi önce bebeğin neden öldüğünü çözelim sonra ona göre yönlendirelim dedi.

Günaydın kızlar ya dün size haber veremedim kusura bakmayın eror veriyodu site hamiş değilim
doktora gittim öğleden sonra söktürücü ve düzenleyici verdi. Bide ben başk doktora gittim kendi doktoruma değil . dedi ki bebek istiyorsan ilaçlar bitince gel dedi önce bebeğin neden öldüğünü çözelim sonra ona göre yönlendirelim dedi.
günaydın hayatım üzülme bende biliyorsun uzun bir geçikme yaşamış arkasından hamiş kalmıştım inş sende de aynısı olur ama sen hamişliğini sürdürürsün
günaydın aslı nasip... ya asiye için üzüldüm keşke hamiş olsaydı :KK43:

günaydınmervecim nasılsın hayatım

asiye nasıl çözecekmiş bebeğin neden öldüğünü?

bilmiyorum ki canım test falan yapacaktır belki bana bişey demedi sadece bebek patolojiye gitti mi dedi bende bilmiyorum doktorum bişey demedi dedim o da ilaçlar bitince gel dedi bizde eşimle ilaçlar bitinceye kadar korunmaya karar verdik 45 -50 gün falan oluyo ortalama bende bu arada diyet yapcam aldığım kiloları vercem sonunda da doktora gidip bakacağız artık öle düşündük bakalım hayırlısı olsun

bilmiyorum ki canım test falan yapacaktır belki bana bişey demedi sadece bebek patolojiye gitti mi dedi bende bilmiyorum doktorum bişey demedi dedim o da ilaçlar bitince gel dedi bizde eşimle ilaçlar bitinceye kadar korunmaya karar verdik 45 -50 gün falan oluyo ortalama bende bu arada diyet yapcam aldığım kiloları vercem sonunda da doktora gidip bakacağız artık öle düşündük bakalım hayırlısı olsun

anladım cnm haber verirsin banada merak ettim benim bebeğim patolojiye gitti ama ordan gelen sonuç temizdi doktorda ii dedi gerçi kötü birşey beklemiyordum dedi..başkada test yapılmadı normal olabilir bu tür vakalar ancak 3.den sonra araştırma yapılıyor dedi.

günaydınmervecim nasılsın hayatım

İyim nasipcim çok şükür tam bitti kanamam derken lekelenmem başladıydı ama sanırım gene bittikaydirigubbakcemile3 sen nasılsın gitti mi kocişin?

günaydın kızlar nasılsın asiyecim sağlık olsun herşeyde vardır bir hayır buna inanıyorum hayırlısı olsun canımsite yavaş yavaş kaynamaya başladı esma nerde yine diğer topiktemi :)

herkeslere günaydın kızlar ben iki gündür an ca sabah mrb diyebiliyorum sonra site bidaha açılmıyo ayşeninde durumu aynımış bizi istemiyo site

asiyecim üzme sakın kendini bu doktorun sana inşallak,h en kısa zanmanda bebeiş getirir

anladım cnm haber verirsin banada merak ettim benim bebeğim patolojiye gitti ama ordan gelen sonuç temizdi doktorda ii dedi gerçi kötü birşey beklemiyordum dedi..başkada test yapılmadı normal olabilir bu tür vakalar ancak 3.den sonra araştırma yapılıyor dedi.

İyim nasipcim çok şükür tam bitti kanamam derken lekelenmem başladıydı ama sanırım gene bittikaydirigubbakcemile3 sen nasılsın gitti mi kocişin?

yok gitmedi hayatım yarın akşam 18de gidecek evet 12 haftadan sonraki düşükleri dikkatte alıyorlar ama kızlar size şu uyarıda da bulunayım gebe kaldığınızda bu yaşadığınız olayı mutlaka anlatın o zaman rahimi de kontrol ediyorlar aksi takdirde rahim kontrolu yapmazlarmış ancak bu şekil bir olay yaşayanları kontrol edermiş drlar

yav sizden bişi istesem birbirimize msn versek valla merak ediyorum bu kör olsaı sitede deli ediyo erordan beni valla kudurdum dün giremedim diye
mervecim 2 valla benim ufaklık babaya çekti kesin rahata düşkün :))) bakalım cumartesi eşimle gidicez ona gösterir belki kendini hem babamız ilk ddefa görücek bebeişimizi diyorum kızsa bi de sana gösterirse elimden çekeceğin var :))

mervecim bende öle düşündüm hani minik patik die ama karar veremedim bakalım daha çok var canım teşekkür ederim yardımcı olduğun için

aslım sen nasılsın bebeiş nasıl
razişim nasipçi siz nasılsınız canım
pınar sinem emel badegül şebocum esmacım gülşencim kızlar sizler naparsınız bakalım malum eror yemeden yazayım sona bol bol eror yiyorum

günaydın kızlar nasılsın asiyecim sağlık olsun herşeyde vardır bir hayır buna inanıyorum hayırlısı olsun canımsite yavaş yavaş kaynamaya başladı esma nerde yine diğer topiktemi :)

kızım onun mart anneleri var artık biz hamiş değiliz ki bize pas versin:roflol::roflol:

sehercim hayatım özel mesajdan gönderiyorum

İnşallah bakalım kızlar eşimde dedi acelemiz yok dedi hayırlısı olsun dedi. Sevindim ölen bebekte baya kötü olmuştu bebek istiyodu sürekli dün anlayışlı davrandı çok sevindim

günaydın mervecim asiyecim nasipcim sehercim raziyecim galiba bi tek sişz varsınız diğer kızlarıda gelince öpçem:)
napıyorsunuz kızlar bugün hava soğuk galiba yahu okula giderken sıkı giyincem valla:) kış iyice geldimi ne
ben yibne gün saymaktayım 25 kasım gelsede öğrensem yaaaaaaaaaaaaaa

X