Umudumuz Umut olsun

Hepimiz bu ara böyleyiz esmacım uykucuyuz evde olanlar bari bizim yerimize uyusunlar .

Sen nasılsın cnm batuşun nasıl

ikimizde iyiyiz asiyeciğim ben onu büyütmek için yiyor içiyorum oda halinden memnun elmek elden su gölden yaşıyo kerata

ikimizde iyiyiz asiyeciğim ben onu büyütmek için yiyor içiyorum oda halinden memnun elmek elden su gölden yaşıyo kerata

aman yaşasın birazda bebekliğinde el bebek gül bebek yaşar sonra Allah nasip ederse okuldu felan derken hayata atılır yorulur şimdi keyfini çıkarsın

Hoşgeldin ayşe nasilsiniz bakalim
esmacim sende hoş geldin canim nasil bakalim batuş ve tatli annesi
baharcim hoşgeldin aramiza çok geçmiş olsun bebişine bende kaybetmiştim şuan 2ciye 12 hafta 5günlük hamişim canim sende olursun umudun bitmesin yeter
oh emel uyu uyan yemek ye şimdide gez bizim yerimizede gez canim

merhabalar kızlar ....benim 2 gün gecikti ama adet agrılarım var hamişken adet agrıları olurmu acaba lütfen bana cevap verin catlıyorum meraktan

merhabalar kızlar ....benim 2 gün gecikti ama adet agrılarım var hamişken adet agrıları olurmu acaba lütfen bana cevap verin catlıyorum meraktan

evet canim olur hassa ilk iki ay adet olacakmisin gibi o gunlerde agrilarin olur insallah hamissindir eee ne duruyorsun kossana eczaneye

evet canim olur hassa ilk iki ay adet olacakmisin gibi o gunlerde agrilarin olur insallah hamissindir eee ne duruyorsun kossana eczaneye

inşallah ya bıktım artık tek cizgi görmekten korkuyorum iyice beklicem dedim ama catlıyorum resmen dayanacak gibi değilim kendime yakıstıramıyorum değilim yine diyorum ama gelmıo agrım da var 4-5 gündür aynı adet olacak gibi

bak kendim gibi meraklandim hadi git su eczaneye bana guven yakin olsan evde var bir tane test alirken ben 5-10 tane aliyordum sonuncu kimseye kizmet olmadi göndereyim mi

Ay canim bende bikmiştim negatiften hamile kaldim kan testiyle net öğrendim idrarda 2 çizgi hafifti ben 5haftalikken tekrar idrarda test yaptim 2 çizgi çikti uçtum havalara hehe o duygu çok güsel oysaki biliyordu hamile olduğumu

valla önder ben korkumdan gidemıom almaya cumartesiye kadar beklıcem bakalım inlallah bu agrılar bebişim yüzündendir artık istemıom tek cizgi

hehe bende öyleydim sırf tek çizgi görmeyim diye kan testi yaptırdım sorada kan sonucunu alınca inat olsun diye aldım test akşamına yaptımdı ya:))))))))

cnm bir kaç gün daha bekle bakalım normalde gecikmen olur muydu hiç? buarada hamişlik ağrısı ile adet ağrısı hiç farketmiyor aynı anlamıyorsun

evet valla bende eger hamişsem inadına yapcam cift cizgiyi görmek için.gecikmem olmazdı hiç inşallah dediğin gibi hamişlik agrısıdr demek hiç fark olmuyo buna cok sevindim işte dahada ümitlendim

ben geldim heralde kimseler kalmadı kızlar ya fazla giremiyorum umarım unutmuyosunuz beni.......dün faala baktırdım varya tekrar hamile olacakmışım hemde oğlan olacakmış ne bileyim ki bana şimdi uzak geliyor ama unuturum bu günleri heralde..psikolojm iyi sayılır....zannetmeyin ki sizi bıraktım hani umudum yokta girmiyorum alakası yok ya üyeliğimde sorun var bir 10 defa falan deniyorum açılırsa açılıyor yoksayok......sizlerim seviyorum canlarım benim

ask olsun canim seni unuturmuyuz kiz oglsn fark etmez allah hayirlisini hayirli evlatlar versin

arkadaşlar görüşme güzel geçti muayne ettiler. tüp bebeğe karar verdik arkadaşlar allah hayırlısını versin insallaaah. adetimin 2. günü gideceğim bakalım

nasipcim doğum tarihimi yanlış atmışsın. 26.02.1985 olacak aşkım. görüşürz kkızlar yeni geldik yemek yapcam :S

HAYIRLISI CANIM ARTIK IKIZMI OLUR UÇUZ MU OLUR BAKALIMkaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

HAYIRLISI CANIM ARTIK IKIZMI OLUR UÇUZ MU OLUR BAKALIMkaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

canım sağlıklı sıhatli olsunlar da tek çift hiç farketmezz ama tabe 2iz olsa güzel olur heheheh. allahım hakkımızda hayırlısını versin canım benim. ya hatırlatmak istemiom ama seninki sana bi sürpriz yapmadı mı hala?? ya bu erkekler böle valla biraz ince düşünüoz biz kadınlar o yüzden böle oluyo..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…