Umudumuz Umut olsun

AAAAA OYLE DEME ALINIRIM BEN ADETIME 4 GUN VARDI TEST YAPTIM OLUR MU OLUR DIYE AYSE NASIL KIZMISTIhihoyyythihoyyyt

merve2cim belki bundada bir hayır vardır belki bir haftasonrada gelmezler gelmeyeseciler üzme canını bak stresde etkiliyor geç gelmesini hayırlısı olsun hepimiz için canım

Mervecim takilma buladar canim diyorumya her işte vardir bir hayir diye

bOşver merve2 cim gelmeyecekler nasılsa.

Aslıcım bekliyorum pazar günü de olmazsam doktordan gene randevu alıp gitcem

yok kızlar yaaa..takmıyorum kafama...sadece gülüyorum halime... kaydirigubbakcemile3 okadar yoğun çalışıyorum ki günümü bile şaşırıyorum...

Herkes gitmiş mi yaw bi ara bakamıyorum herkes gidiyor
benimde çok uykum var bu ara testler negatif çıkmasa hamileyim diycem

valla kızlar uyudum uyuycam bende:) merve2cim evet herşeyde bir hayır vardır dur bakalım ogün gelcek ozamanda gecikcen inş.

SEKERIM VALLAHI BU KADAR ÖLURUZDE FENERIN MAÇLARINI KAÇIRMAYIZ BEN BAZEN DIYORUM DOGUMUM FENERIN MAÇLARINA GELMESE DIYE ADAMIN OGLANA DUSUNDUGU ISIM KAZIM KAZIM ANLAYIN NE KADAR DUSKUNUZ FENEREkaydirigubbakcemile3

al bendende o kadar emel benimkide koyu fenerli koyudan koyu yani bende eski bir bjkli olarak döndüm fenerli oldum bi mecbur napcan evdeki huzur mutluluk budur dedim ve fenerli oldum. ama kocan boşversin kazım kazım ı ya bence semih koysun hehheh

ben geldim herkesler gitmiş merve2 boşver hayatım günü karıştırmak hatta unutmak bence daha hayırlı çünkü o zaman en beklenmedik zamanda gelirverir süpriz bebek inşallah

ee daha ne var ne yok kızlar yerimseniben

günaydın canlarımmmmkaydirigubbakcemile3
biraz geç oldu ama napam netin azizliğine uğradım yoktu deminnnnklava:
neyse nasılsınız bakalımmmm hepinizi öpüyoruz canlarımmmmmmmm mucuks mucukssssŞenizŞeniz
anaaaa öpüyorumdan öpüyoruza terfi ettimmmmmmm:teytey::teytey:

Hoşgeldiniz ayşecim ve şebnemcim nasılsınız biz iyiyiz işte kaynatıyoruz arada kayboluyoruz öle devam ediyoruz hayata.

benide aranıza alırmısınız umutları yemyeşil olan ben pazartesi 2. bebeğimi kaybettim kürtajla 8 haftalık ama hergün suluyorum umutlarımı büyütüyorum ki meleğim geldiğinde üzerinde birlikte yuvarlanmak için onu sabırsızlıkla bekliyorum

hoşgeldin cnm sen neden kaybettin bebeğini bende 10 gün oldu bebeğimi kaybedeli

hoşgeldin baharçelik inşallah aramızda sende umuduna kavuşursun.
İnsanın olumsuzluklar karşısında bile ayakta durabilmesi güzel bişey tebrik ederim seni...

Kizlar uyuduk uyandik karnimizi doyuruyoruz şmdi hava çok guzel oglumla biraz yurusem mi diyorum

selam kızlar nassınız bakalım uykucular benim yerimede uyuyun nolur ya yine uykuya düştüm ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…