Umudumuz Umut olsun

canım sağlıklı sıhatli olsunlar da tek çift hiç farketmezz ama tabe 2iz olsa güzel olur heheheh. allahım hakkımızda hayırlısını versin canım benim. ya hatırlatmak istemiom ama seninki sana bi sürpriz yapmadı mı hala?? ya bu erkekler böle valla biraz ince düşünüoz biz kadınlar o yüzden böle oluyo..

YOK CANIM YOK NERDE DUN MAÇA GITTI BUGUN VADI IZLIYOR ADAMA PATATESLİ POAÇA YAPTIM ELMALI TART YAPTIM KEK YAPTIM BIRAZ ÖNCE VERDIM NASIL OLMUS HAYATIM DEDIM FENA DEGIL DEDI AYYYY BU ADAM BILEREK YAPIYO :eek:klava::KK1::eek:klava::eek:klava:

YOK CANIM YOK NERDE DUN MAÇA GITTI BUGUN VADI IZLIYOR ADAMA PATATESLİ POAÇA YAPTIM ELMALI TART YAPTIM KEK YAPTIM BIRAZ ÖNCE VERDIM NASIL OLMUS HAYATIM DEDIM FENA DEGIL DEDI AYYYY BU ADAM BILEREK YAPIYO :eek:klava::KK1::eek:klava::eek:klava:

Allah iyiliğini versin kız o adama bunlar yapılırmı yazık yahu :roflol::roflol:
bak canım çekti şimdiiii olsada yesem yaniiiicokacimcoook
canımmmmm:1hug:
pınarımmmm canımmmm hayırlısı olsun çifter çifter bebiş olsun inşallahhhhhhh:Saruboceq::Saruboceq:

pınarımmmm canımmmm hayırlısı olsun çifter çifter bebiş olsun inşallahhhhhhh:Saruboceq::Saruboceq:

ask olsun kız yaparım sanada kargoya vereyım mı

ayse teyzesı su benım oglanın takvımın yenılesek dıyorum hanı erkekçe bırseyler olsa anası becerıksız sız teyzelerı yapın barı

nasıl birşey istiyorsun canımmm:1hug:
iet3e0ckf89pl0nv.png

bu nasıl

valla her erkek bazı konularda uyuz oluyor. mesela benimki de arabayı vermiyo bana,eskiden bi kaç sokak uzaklıktaki kayınvaldemlere giderken falan veriodu şimdide sadece pazar sabahları çalışcaz dioo :S bildiğimi de unutcam ayoll

ay amiin ayseeeemmmm insallaaaah. son 5 kontrol hapım kaldı heyecan sardı heheh.bütün gelişmeleri size anlatırım artık . kız ayse sen de sabırsızsın benim gibi hee büyücek insallah annesi öle zonk die bi anda büyümüolarki iştee.. allah sağlıcakla kucağınıza almayı nasiip etsiin insallah bize de versin tanrıımmmm yalvarıyorummm. amiinn:asigim:

günaydınlar kızlar...hayırlı cumalar....bol hamişli günler....oh ne güzel ilk günaydın benden bugün....

günaydın merve 2cim nasılsın günaydın hamiş ve hamiş adayları güzel bayanlar cumalrınız mübarek olsun bu mübarek günde güzel haberler alalım inşallah

arkadaşlar görüşme güzel geçti muayne ettiler. tüp bebeğe karar verdik arkadaşlar allah hayırlısını versin insallaaah. adetimin 2. günü gideceğim bakalım

nasipcim doğum tarihimi yanlış atmışsın. 26.02.1985 olacak aşkım. görüşürz kkızlar yeni geldik yemek yapcam :S

canımmmm hayırlı olsun inşallahh karar vermeniz bile çok güzel birşey inşallahh hayırlı evlatlar vercek allah sana :1hug: gelişmelerden haberdar edersin bizidea.s.

günaydınnnnnnnnnnnnnn güzell annelerrrrrrrr...

Günaydin kizlar hayirli cumalar sabah sabah sitenin azizliğine uğradim inş hayirli haberler aliriz razişçim asiyem merve 2 nasilsiniz bakalim asiye varmi bir gelişme

kızlar gününüz aydın..Cumanız mübarek olsun... Pınar canım senın adına sevindim..Hayırlısı ile sağlıklı bir gebelik oluşur inşallah..
Nasip, Esma,Gülşen,Sinem,Şebo,Aslı,Nazmiye,Ayşe,Seher,Merve,Merve2,Asiye,Seher,Bahtusa , Raziye, herkes iyi mi kızlar..İnşallah kimseyi unutmamışımdır :))))

iyi sayılırım kızlar...sabah ki karın ağrılarımı saymazsak tabi...sabah ilk kalktığımda ağrıdan ölüyorum sanki..şimdi netten baktım dış gebelik belirtisi de olabilir falan diyo...korktum yaa..nerdeyse 4-5 gündür sürüyo...neden olabilir ki?

X