Umudumuz Umut olsun

kızlar selam
günaydın 3 4 gündür eşim yok diye annemler bendeydi giremedim ama geri bakınca ayşenin hamiş olduğunu öğrendim çok çok çoooooooooooookkkkkkkk sevindim oleeeeeeyyyyyyyyyyyyy
sizler nasılsınız kızlar?

hoş geldin cnm iyi olmaya çalişiyoruz sen nasilsin

ay yerim yerim ben onu bende iyiyim işte kızlar bildiğiniz gibi
dün çatlatma iğnemi oldum çalışıyoruz:)
ama burada okudum çatlatma iğnesi olanların kasıklarında ağrı oluyormuş o zaman yumurta çatlıyo diyorlar ama benim hiç ağrım yok korkuyorum biraz:KK43:

emelcim sen evdesin neden bu saatte kalktın tatlım yatıp uyusana
asiye çok merak ettim neden hala adet olmadın ya

günaydın kızlar...sinemcim sende hoşgeldin..inşallah hepimiz bebişlerimize kavuşcaz canlarım...korkma sen...
kızlar ben de dünkü salaklığıma rağmen iyiyim..toparladım kendimi...neden bir hafta eksik hesapladım hiç anlamadım valla....yoksa bugün test bile yapıyodum...ay hakkatten çok salağım yaaa...

günaydın kızlar...sinemcim sende hoşgeldin..inşallah hepimiz bebişlerimize kavuşcaz canlarım...korkma sen...
kızlar ben de dünkü salaklığıma rağmen iyiyim..toparladım kendimi...neden bir hafta eksik hesapladım hiç anlamadım valla....yoksa bugün test bile yapıyodum...ay hakkatten çok salağım yaaa...

AAAAA OYLE DEME ALINIRIM BEN ADETIME 4 GUN VARDI TEST YAPTIM OLUR MU OLUR DIYE AYSE NASIL KIZMISTIhihoyyythihoyyyt

merve2cim belki bundada bir hayır vardır belki bir haftasonrada gelmezler gelmeyeseciler üzme canını bak stresde etkiliyor geç gelmesini hayırlısı olsun hepimiz için canım

Evet emel hatirliyorum bende bunu
emelcim canim bebşini ilk nezaman hissetmeye başladin canimnekadarliktin

bOşver merve2 cim gelmeyecekler nasılsa.

Aslıcım bekliyorum pazar günü de olmazsam doktordan gene randevu alıp gitcem

Evet emel hatirliyorum bende bunu
emelcim canim bebşini ilk nezaman hissetmeye başladin canimnekadarliktin

CANIM 16.HAFTADA HISSETTIM AMA SIMDIKI KADAR KUVVETLI DEGIL GUNDE BELKI EN FAZLA 2 DEFAYDI KARNIM KARINCALANIYOR GIBI OLUYORDU AMA SIMDI KUVVETLI TEKMELER GUNUN HER SAATI HISSEDIYORUM SUAN BILEkaydirigubbakcemile5

merve2 cim olayı bilmiyorum ama galiba yanlış test zamanı hesaplamışsın tatlım bu ne kadar heyecan içinde ve tatlı bi sabırsızlıktır diye yorumluyorum inşallah güzel haberlşer alırsın :)
kızlar ben okula gidiyorum artık ders zamanım yaklaşıyor öptüm

X