Umudumuz Umut olsun

Emelcim canım üzme kendini bazen gerçekten çok anlayışsız olabiliyorlar ama genede kızamıyoruz canları acısa bizimde canımız acıyor demi sen bilirsin ondan nasıl öcünü alacağını canım

Benimde eşim arada yardım eder ama bazende hiç ilgilenmez ben dahil sinir eder beni bizimkide hasta fenerli akşam maça gitmek için neler bulacak bakalım

selam kızlar......herkesin bebek fenerli olacak bu gidişle....benim eşimde fanatik ama beşiktaş fanatiği.....bende galatasaray....ama büyük ihtimalle beşiktaşlı olacaktır....hatta bizimki beşiğin başına bjk storedan "kartal yuvası" yazılı süs alcakmış......:))

ya onlar ne yapsada sonuçta canımızlar benimkininde ters yanları vardır suyuna gidicen hep

bazen hak verıyorum canlarım ya bızımkı bankada bayagı bır çalısıyor sabah 8:30 aksam 21:00 hafta sonuda musterı zıyaretıne gıdıyor pazarda benımle market alısverısı pazar alısverısı sonra ya onun annesıne yemege yada benımkılere (onlara gıdılmezse sınema)

valla biz ikimizde bjk liyiz ama şampiyonlar ligide kaçmaz bizimkinden
emel canım benim üzülme sakın bebeişinide üzme çıkarırsın sen bunun acısını erkek milleti önem vermeski fazla anacım bu durumlara

bayanlar şu beklediğiniz regl günlerinizi versenizde listeye eklesek:eek:klava:

aha dayak yiceeezzzz :p doğum günüm 26 şubat 1985, adetim ne zaman olur bilmiyorm kontrol hapı kullanıyorum o da sanırım 14 ya da 15 kasım olcak canım..

şebnemcim hayırlısı olsun canım adına çok sevindim inşallah olumlu sonuçlar alırsın canım allah yüzünü güldürür

razişim seninde kocana çok geçmişler olsun arkadaşım
mervecim2 hadi hayırlısı bu ayımız bol hamişli olsun
esma canım nasılsın
asiyecim canım sende kafanı takma arkadaşım stres yapma kendine
pınarcım allah seninde umutlarını en kısa zamanda gerçekleştirsin canım

saolasın canımmm. hepimizin duaları kabul olur insallaaah

Kizlar ben geldim takvimim nasil olmuş

canım çok güzeel olmuş takvimiin. allah bize de o takvimden koymayı nasip etsiiin. amiiinn

yarın umut tüp bebek merkezinde enver beyle görüşmemiz var. karar alınacak ya aşılama ya tüp bebek. hayırlısı neyse o olsun heyecandan bayılcam bi an önce yarın olsuuunnn.a.s.

kızlar....yanlış hesap bağdattan dönermiş...benim adetime daha dört gün var...nasıl hesapladıysam artık...neyse geç olsun güç olmasın demişler...beklicez yani daha anlayacağınız...

aha dayak yiceeezzzz :p doğum günüm 26 şubat 1985, adetim ne zaman olur bilmiyorm kontrol hapı kullanıyorum o da sanırım 14 ya da 15 kasım olcak canım..

saolasın canımmm. hepimizin duaları kabul olur insallaaah

canım çok güzeel olmuş takvimiin. allah bize de o takvimden koymayı nasip etsiiin. amiiinn

yarın umut tüp bebek merkezinde enver beyle görüşmemiz var. karar alınacak ya aşılama ya tüp bebek. hayırlısı neyse o olsun heyecandan bayılcam bi an önce yarın olsuuunnn.a.s.

canım benim sağol inş hayırlı sonuçlar alırsın doktordan tatlım herşeyin hayırlısı

İNŞALLAH KIZLAR...dediğiniz gibi olur da gelmez olur o gelemeyesiciler...valla başıma ağrılar girdi...nasıl yanlış hesapladım hala ona şaşıyorum...

İNŞALLAH KIZLAR...dediğiniz gibi olur da gelmez olur o gelemeyesiciler...valla başıma ağrılar girdi...nasıl yanlış hesapladım hala ona şaşıyorum...

gelmez gelmez bak ben oğlusumla dua edıyorum ınsallah gelmez allah sana kız evlat verır (oğluma kız bakıyoruz da :) )

MUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* S.ozozel....................................( Sibel )
* Boddim......................................( Esma )..........17.09.1987
* Emelyucel.................................( Emel )
* nazers......................................( Nazmiye )......09.03.1984
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )........29.03.1979
* ssensun...................................( Seher )..........31.07.1982
* aslımmm................................. ( Aslı ).............28.01.1985
* myhope....................................( Ayşe )...........06.12..1974

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* asiş..................................26 Ekim ( Asiye ).............15.02.1981
* nicole78............................09 Kasım ( Merve ).............01.12.1978
* Rahel................................14 Kasım ( Emel ).............15.02.1978
* melankolia.........................14 Kasım ( Pınar )............26.02.1982
* raziş.................................24 Kasım( Raziye )...........03.06.1984
* alabama............................28 Kasım ( Şebnem )........07.08.1971
* zuzu79............................................ ( Sinem )
* cancer................................?????? ( Merve )..........23.06.1982
* crazybaby...........................?????? ( Nasip )..........28.01.1972

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

kızlar ben çıkıyorum daha sonra görüşürüz
emelcim doğum tarihini rica edeyim
sinem seninde regl gününü

X