Umudumuz Umut olsun

Bende iyiyim emelcim geldik işte yine işe of çok zor geliyor işe gelmek ya servisimde yok bir sürü itiş kakiş dolmuşa bin sonra yürü felan baya zor

Bende iyiyim emelcim geldik işte yine işe of çok zor geliyor işe gelmek ya servisimde yok bir sürü itiş kakiş dolmuşa bin sonra yürü felan baya zor

bılırım o derdı yatakdan kazırlardı benı bırde ıse gıdıyorum dıye surat asardım kı sorma esım sabahları seslenemezdı bıle ama sımdı rahatım uykum gelınce yatıyor karnım acıkınca yıyorum senın masallah mıgde bulantısı yok çalısıyorsun benım mıgde bulantısı olmasa çalısacaktım gerçı

günaydınnnnnn kızlar.. ya ben feci uykuyu seven biri olarak sırf bu yüzden işi bırakasım geliyor:)

Emelcim benimde çoktu miğde bulantim hatta şu aralar yine başladi zorlaniyorum ama dayanayim sonra nasilsa çikicam diyorum patronum gelsede izin alsam bugün dün gece kocişimin yarim biraktiği ütüğü devam ettim evi süpürdüm sildim sanirim baya zorlandim şimdi çok belim ağriyor

canlarım merak etmeyın ben sızın yerınıze uyurum kızlar dun kalktıgım saat hıç abartısız 15:20 dı ben bılmıyorum bu uyku nereye kadar ınsallah oğlumda sever uykuyu

herkese günaydınlar güzel bayanlar aslı niye o kadar yoruyosun kendini bak oklavayı yersin sona

Günaydın kızlar gününüz aydın olsun aslıcım neden o kadar iş yaptın zorladın kendini az az günlere bölsene dövcem bak seni:eek:klava: bebeğini düşünsene

Emelcim benimde çoktu miğde bulantim hatta şu aralar yine başladi zorlaniyorum ama dayanayim sonra nasilsa çikicam diyorum patronum gelsede izin alsam bugün dün gece kocişimin yarim biraktiği ütüğü devam ettim evi süpürdüm sildim sanirim baya zorlandim şimdi çok belim ağriyor

zorlama kendını canım ya ben doktorumdan sunu ogrendım hanı yukarı dolaptan bırsey alacagız mesela ne yaparım ben parmak uçlarıma yukselır alırım demı bu hareket hamıle bayanlar ıçın sakıncalıymıs

Vallah artik yapmicam çok ağrim var şimdi feci yani asiyecim razişçim hoşgeldiniz bakalim patronum gönderirse eve gidicem

Son düzenleme:
Vallah birdaha yapmicam acayip kötüyüm patronum gelsin izin alicam
asiyem razişim nasilsiniz

iyiyiz canım ama sen de kendini yorma evet izin al yat dinlen güzelce güzel kızımız yorulmasın annesi

kızlar selam
günaydın 3 4 gündür eşim yok diye annemler bendeydi giremedim ama geri bakınca ayşenin hamiş olduğunu öğrendim çok çok çoooooooooooookkkkkkkk sevindim oleeeeeeyyyyyyyyyyyyy
sizler nasılsınız kızlar?

X