Umudumuz Umut olsun

kızlar geldim dün doktordan sonra şirkete dönmedim kociş evde hastaydı benle gelemedi bende görümcemle gittim. o yüzdende işe dönmedim eve döndüm.
kızlar yeni doktorumu beğendim çok bilgili ve bilgisini benim anlayabileceğim şekilde aktardı. baştan sona herşeyi anlattım. eski doktorumun tavrını tedavisini beğenmedi. çünkü yaşım 37 olduğu için eski doktorun herişlemi biran önce yapması gerektiğini ama yapmamış olduğunu söyledi. ayrıca ben doktora herşeyi kendi kendime netten araştırarak öğrendiğimi hormon testini rahim filmini bile kendim duyup sorup öğrendiğimi doktoruma söyleyip bu testleri neden benden istemediğini sorduğumu anlattım şaşırdı. neyse sonuç olarak yeniden kan verdim dün. ayrıntılı tahlil istedi sonuçlarını ayın 11. inde gittiğimde inceleyecek. eşimde gelcek ogün ve oda birdaha sperm testi yaptıracak ve onun sperm testininde ayrıntılı tahlil sonucunu isteyecek. ikimizinde sonuçlarına göre a planı b planı vs bizi yönlendircek. çocuğunuz olur major sorunlarınız yok ufak tefek sorunlar var dedi. benim yumurta şeklimin en elverişli model olmadığını söyledi tam anlayamadım netten araştırcam. üç çeşit yumurta varmış şekil olarak benimki en elverişli olan model değilmiş. ama son neticeyi eşimde test yaptırdıktan sonra benim test sonuçlarım geldikten sonra bize ayrıntılı anlatcak işte böyle kızlar

ayşecim canım....tebrik ederim...yeni okudum daha geçmişi...allah tamamına erdirsin...kucağında da gör bitanem...uzun ömürlü sağlıklı bi bebişin olsun canım...

Şebnemcim hayırlısı olsun canım ama başka doktora gitmek iyi oluyor farklı şeyler duyuyor insan inşallah bu doktor uğurlu gelir doğru hareket ederde seni meleğine kavuşturur canım

şebnemcim iyi olmuş değiştirmişsin dr.nu..inşallah bu sana uğurlu gelir hayatım...herşeyin hayırlısı canım...allah büyük....sonunda muradımıza ericez inş...

emelcim senin için de hayırlısı olsun canım...cuma günü hayırlı haberler alırız inş...

kızalrrr merhabaa nasılsınız bakalım merveciğim son durum nedir sende gelen giden yok demi

Şebnemcim hayırlısı olsun canım ama başka doktora gitmek iyi oluyor farklı şeyler duyuyor insan inşallah bu doktor uğurlu gelir doğru hareket ederde seni meleğine kavuşturur canım

şebnemcim iyi olmuş değiştirmişsin dr.nu..inşallah bu sana uğurlu gelir hayatım...herşeyin hayırlısı canım...allah büyük....sonunda muradımıza ericez inş...

saolun amin kızlar inşallah daha iyi olacak ve bu defa doğru insana gittiğime inanıyorum. :CüvCüv:

şebocum hallinda hayirlisi canim benim
ya kizlar ben takvimimin başina bebişin fotosunu koyucam ama koyamiyorum bilen varmi yardimmmmmm

Günaydın kızlar gününüz güzel geçsin inşallah.

ben bugün test yaptım kocişden habersiz negatif çıktı gene yok ben hamile değilim demekki hasta olcammm

canım insallah hamilesindir. bak ne dicem bende de pco var ve yumurta takibi yaptırdığım zaman son 15 gün duphaston kullanıyodum o adeti düzenlio sen de druna sor bakalım adetten itibaren sayıyosun ve 15. günü başlıosun bu ilaca. hakkında hayırlısı canım beniim, kocişine de geçmişler olsun cnm

günaydın milletttttttttkaydirigubbakcemile3
asişim bencede fazla bekleme git doktora canım yaaa kiloyuda dert etme sen verilir verilirrrr yeterki bebiş olsun uyku yok düzen yok bak nasıl verilirrrrrrr:emir_bebek::emir_bebek:
nasipim mervem razişim-geçmiş olsun canımm- nikolüm aslım-çıtır anne haaa canımmm da uyanıktım kız o saatte ama artık önce kahvaltı yapıp öyle açıyom pc yoksa çokkkkk 1 2 gibi kahvaltı yaptığım olmuştur yaniiiii:eek:- seherim günaydınnnnnnnn:1hug:
şebbom nerdesin huuuuu ne oldu doktor işiiii çatlatma daaaCADIARZU
eee esmam nazmiyem gülşenim rahelim hadi sinem çalışıyooo pınarım düzelmedimi fırın daha aloooooo nerdesinizzzzzzzzzkaydirigubbakcemile

fırında bayagı hasar çıkmış, fırını yenileyecekler canımm. görümcemle kadıköye incez şimdi süslendim püslendim, örgü ipi falan alcaz bari onla zaman geçiririm ayseem. sen nasılsın bebişimiz nasııll?

kızlar geldim dün doktordan sonra şirkete dönmedim kociş evde hastaydı benle gelemedi bende görümcemle gittim. o yüzdende işe dönmedim eve döndüm.
kızlar yeni doktorumu beğendim çok bilgili ve bilgisini benim anlayabileceğim şekilde aktardı. baştan sona herşeyi anlattım. eski doktorumun tavrını tedavisini beğenmedi. çünkü yaşım 37 olduğu için eski doktorun herişlemi biran önce yapması gerektiğini ama yapmamış olduğunu söyledi. ayrıca ben doktora herşeyi kendi kendime netten araştırarak öğrendiğimi hormon testini rahim filmini bile kendim duyup sorup öğrendiğimi doktoruma söyleyip bu testleri neden benden istemediğini sorduğumu anlattım şaşırdı. neyse sonuç olarak yeniden kan verdim dün. ayrıntılı tahlil istedi sonuçlarını ayın 11. inde gittiğimde inceleyecek. eşimde gelcek ogün ve oda birdaha sperm testi yaptıracak ve onun sperm testininde ayrıntılı tahlil sonucunu isteyecek. ikimizinde sonuçlarına göre a planı b planı vs bizi yönlendircek. çocuğunuz olur major sorunlarınız yok ufak tefek sorunlar var dedi. benim yumurta şeklimin en elverişli model olmadığını söyledi tam anlayamadım netten araştırcam. üç çeşit yumurta varmış şekil olarak benimki en elverişli olan model değilmiş. ama son neticeyi eşimde test yaptırdıktan sonra benim test sonuçlarım geldikten sonra bize ayrıntılı anlatcak işte böyle kızlar

canım dr deiştirmek bazen iyi oluyor ben de uygun dru bulana kadar deiştirip duruyorum,güven çok önemli. insallah tahliller iyi çıkar ve melegine kavuşursun en kısa zamandaaa mucuukk

kızlar hepinizi öpüom acil çıkmam gerekiyooor mucuuuuuuk

canım insallah hamilesindir. bak ne dicem bende de pco var ve yumurta takibi yaptırdığım zaman son 15 gün duphaston kullanıyodum o adeti düzenlio sen de druna sor bakalım adetten itibaren sayıyosun ve 15. günü başlıosun bu ilaca. hakkında hayırlısı canım beniim, kocişine de geçmişler olsun cnm

fırında bayagı hasar çıkmış, fırını yenileyecekler canımm. görümcemle kadıköye incez şimdi süslendim püslendim, örgü ipi falan alcaz bari onla zaman geçiririm ayseem. sen nasılsın bebişimiz nasııll?

canım dr deiştirmek bazen iyi oluyor ben de uygun dru bulana kadar deiştirip duruyorum,güven çok önemli. insallah tahliller iyi çıkar ve melegine kavuşursun en kısa zamandaaa mucuukk

kızlar hepinizi öpüom acil çıkmam gerekiyooor mucuuuuuuk

geçmiş olsun canım kolay gelsin. amin hayatım inşallah kavuşacağız bebişlerimize insan her an bişiyler öğreniyo. bide kısmet olunca oluyo işte o ara geçen zaman da bizi mutlu sonun olacağı zamana getiriyor dur inşallah.

şebnemcim hayırlısı olsun canım inşallah bu dr.dan memnun kalırsın ve tez zamanda bebişine kavuşursun canım

MUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* S.ozozel....................................( Sibel )
* Boddim......................................( Esma )..........17.09.1987
* Emelyucel.................................( Emel )
* nazers......................................( Nazmiye )......09.03.1984
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )........29.03.1979
* ssensun...................................( Seher )..........31.07.1982
* aslımmm................................. ( Aslı ).............28.01.1985
* myhope....................................( Ayşe )...........06.12..1974

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* asiş..................................26 Ekim ( Asiye ).............15.02.1981
* nicole78............................09 Kasım ( Merve ).............01.12.1978
* Rahel................................14 Kasım ( Emel ).............15.02.1978
* melankolia.........................14 Kasım ( Pınar )............26.02.1982
* raziş.................................24 Kasım( Raziye )...........03.06.1984
* alabama............................28 Kasım ( Şebnem )........07.08.1971
* zuzu79............................................ ( Sinem )
* cancer................................?????? ( Merve )..........23.06.1982
* crazybaby...........................?????? ( Nasip )..........28.01.1972

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

Son düzenleme:
şebnemcim hayırlısı olsun canım adına çok sevindim inşallah olumlu sonuçlar alırsın canım allah yüzünü güldürür

razişim seninde kocana çok geçmişler olsun arkadaşım
mervecim2 hadi hayırlısı bu ayımız bol hamişli olsun
esma canım nasılsın
asiyecim canım sende kafanı takma arkadaşım stres yapma kendine
pınarcım allah seninde umutlarını en kısa zamanda gerçekleştirsin canım

X