Umudumuz Umut olsun

şebnemcim hayırlısı olsun canım inşallah bu dr.dan memnun kalırsın ve tez zamanda bebişine kavuşursun canım

amin canım tüm adaylar kavuşsun inşallah

amin canım inşallah

doğum günlerini vermeyenleri sileceğim haberiniz olsunkötükedihüso

kızım sana ben yazdım görmemişsin heralde doğum günü 7 8 1971 beklenen büyük gün 28 kasım oldumu -tatlicadiarzu-

Razişcim kocanla aran nasıl canım
emelcim kocan ne yaptı var mı süpriz gerçekten unutmuş mu
Mervecim hakkımızda hayırlısı olsun canım :1hug:a.s.

GECE 12 DE GELDİ BENDE YATARKEN SOYLEDIM BUGUN EVLILIK YILDONUMUMUZDU DIYE YARIN DEGIMIYDI FELAN DEDI AMA INANDIRICI DEGILDI BUGUN IÇIN BEKLEDIM SUPRIZ ONDADA SABAH NOT YAZMIS KUSUM AKSAM FENERBAHÇEMIZIN MAÇI VAR BEN GELMEYECEGIM DIYE:1shok:

Ay emel bence bu defa şakadir ya afettirecektir kendini sana bukadarda olmazki dövelim kocişini ya

Ay emel bence bu defa şakadir ya afettirecektir kendini sana bukadarda olmazki dövelim kocişini ya

SEKERIM VALLAHI BU KADAR ÖLURUZDE FENERIN MAÇLARINI KAÇIRMAYIZ BEN BAZEN DIYORUM DOGUMUM FENERIN MAÇLARINA GELMESE DIYE ADAMIN OGLANA DUSUNDUGU ISIM KAZIM KAZIM ANLAYIN NE KADAR DUSKUNUZ FENEREkaydirigubbakcemile3

kızlar kocişim şu 2 haftadır yapamadığım ütüyü yapmış banada fotosunu yollamış eve gidince yerleştirmek kaldı sadece çok güldüm ya uyumıcam kocişimi beklicem bu hafta 4te gidip gece 12:30 geliyor ah ya
BABACIK SENİ ÇOK SEVİYORUZZZZZZZZZZZZZ

NE GUZEL YA BENIM UTULERI YAPAN BIRI OLSAYDI DUN SINIRDEN GERÇI HEPSINI UTULEDIM GÖMLEKLERI UTULERKEN ONU UTULUYORMUSUM GIBI GELDI kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ii akşamlar razişşşşşş..
nasip bende veremiyorum malum regl nezaman olcaz olmıcaz allah bilir:))

Tabi mervecim ilkkez ütü yapmiyorki kocam hamiş olduğumdan beri yardim ediyor hatta birkez okadar çok birikmiştiki ütüm yeni hamileydim kayinvalidemin ütüsünü masasinida aldik karşilikli ütüledik ay çok eylenceli biz temizliğide birlikte yapariz hamiş olduğumdan beri ben evi hiç süpürmedim kociş süpürür ben siler toz alirim çok iyi iş yapar benimki aman maşallahhhhhhhhhh

hayır o degıl ben bıle futbol yorumlarını ızler oldum yorumcuları tanır oldum hasmetınden tut mehmetıne ersun oy oy benım oglan babaya çekerse yandım

Ben hala miniğime hiç bir şey almadim of kesin kiz olduğunu bilsemde alsam artik ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…