Umudumuz Umut olsun

günaydın kızlar
ya dün bi dünya yazmıştım hiçbiri yok nereye gitti benim yazdıklarım ya

günaydın kızlar
ya dün bi dünya yazmıştım hiçbiri yok nereye gitti benim yazdıklarım ya

günaydin canim dün sorun vardi sitede belkide ondandir canim
kizlar buarada benim doğum tarihimim 16 05 2009 olarak söylemiş dün doktor ben hala adetime göre geriden geliyorum ya

kızlar gününüz aydın olsun....evet sıra önemli değil herkes versinde haberi :))) Ama ben birinciyim karışmam :))))))

Merhaba kızlar site düzene girmiş ancak geldim işlerim vardı bende hala tık yok inşallah hamileyimdirde müjdelerim kızlar ama kırmızıyı görene kadar herkes hamile sonuçta

Hadi bakalim kzilar sevindirin bizi pazar bir gelsede asiye sonucunu alsak sonra emelinkini sonra razişinki devami böyle gelse oh ne güsel olur

aslıcım merak etme son aylara doğru yetişir belki canım benim de doktorum 26 nisan dedi doğumu ama bu gidişler 20 sinde yapıcaksın dio bebiş önde gidiyomuş

günaydın canlarımmmmmmmkaydirigubbakcemile3
hepinize çoooookkkk çoooooooookkkkkk teşekkür ediyorummmmmmm:asigim:
site yine problemlerde malum neler oluyo anlamıyorum artık iyice sapıttı neyse Allahım hepimize nasip etsin inşallah hayırlısıyla anne olmayııııı bakın ben dedim ama üstüne göre göre sonunda tutturacam diyeeeee:roflol:rahelim inşallah sende hami$sindir canımmmmmmm:Saruboceq:kızlar inanın heyecandan ne yazacağımı unutuyorum saat 3 de randevum var doktora gidecem bakalım ne diyecekkkkk neyse hepinizi öpüyorum canlarım mucuks mucukssssŞenizŞeniz

Valla ümitlenmek istemediğim ve duramadığım için test almıyorum kızlar biliyorum ki alırsam yaparım bekliyorum pazar günü alıp yapcam eğer o zamana kadar kart yemezsem . Hemen size yazarım sabahtan

günaydın hanımlarrrr..
sabah saglık ocagına gıttım kayıt olmak ıcın anca...tetonaz asımı vurundum bebısımın kalp atıslarınıda duydum sabah sabahhh:)))))

günaydın hanımlarrrr..
sabah saglık ocagına gıttım kayıt olmak ıcın anca...tetonaz asımı vurundum bebısımın kalp atıslarınıda duydum sabah sabahhh:)))))

Güne güzel başlamışsın bebeğini görerek canım inşallah sağlıkla doğurunca hep görcen :1hug:

asiyee ya buzamana kadar gelmediyse gelmez diye düşünüyorum sen direk kan tahlili yaptır bence..

nazmiş biraz daha iyi misin geçti mi gribinn?
sehercim aslıcım ayşecim dünürcüm gülşencim emelcim şebocum nasipcimm merve2cimm pınarcım hernekadar uğramasanızda öpüyorumm hepinizi..

Güne güzel başlamışsın bebeğini görerek canım inşallah sağlıkla doğurunca hep görcen :1hug:

saol canım benım ınsallah senın bebısınde suan senınledır..goremedım ama duydum saglık ocagında goruntulu yoktu sadece sesı duyabılıyosun olsun oda yetıyooo...

sağol mervecim biz iyiyixz sen nasılsınn nazmiyecim güne süper başlamışsın kaçıncı ayda gidip kayıt olmak gerek sağlıkocağına ve aşıyı nezaman yaptırmak gerek bunu doktorunmu söyledi

ayşe kız dün sana gönülden kutlama mesajı yazmıştım ama silinmiş kızlara da yazmıştım hepsi yok olmuş kayıtlarda görünmüyor. o yüzden yine yazıyorum
kaydirigubbakcemile5hihoyyythihoyyyt ayşe hamiş ayşe hamiş ayşe hamiş çok mutluyuz umutluyuz umutlarımız devam ediyo çok şükür canım allah analı babalı büyütsün önce kucağına almayı nasip etsin sonra birlikte yaşamayı sağlıkla hayırlısıyla nasip etsin canım benim hihoyyythihoyyythihoyyyt

günaydın hanımlarrrr..

canım gözün aydın çok sevindim ayrıcada geçmiş olsun kendine dikkat et hayatım:nazar:

Kızlar bide bende ne adet belirtisi nede hamilelik belirtisi var sadece bacaklarım çok ağrıyo o kadar. Geçen hamileliğimde hatırlarsanız göğsümde şişlik olmuştu doktora gitmiştim onun için hamile çıkmıştım ama o zaman 3 gün geçmişti ve tespit edilmişti ama şimdi hiçbir belirti yok o yüzden de bekliyorum aslında yoksa 10 kere yapardım şimdiye kadar.

X