Umudumuz Umut olsun

aslıcım bebişin kocaman olmuş canım hayırlısı ile doğsun inşallah sen zaten kız istiyodun kocan erkek istiyodu hayırlısı olsun cnm...
Esmacım batunun resmini koyarsın yarın teyzelerinden selam söle ona yarında biz görünce severiz artık.

sağol aisyecim evet kız istiyordum ama sağlıklı olsun yeter asiye teyzesi minik kızım çok hareketli kıpır kıpır görsen çok hoştu kalbini bile duydum
sende durumlar nasıl canım hamişsin dimi :) allahım inş yarabbim asiyeme bir bebiş

sağol aisyecim evet kız istiyordum ama sağlıklı olsun yeter asiye teyzesi minik kızım çok hareketli kıpır kıpır görsen çok hoştu kalbini bile duydum
sende durumlar nasıl canım hamişsin dimi :) allahım inş yarabbim asiyeme bir bebiş

canım aslıcım daha gelen giden yok ama karnıma ağrılar giriyo sanki olacam galiba bekliyorum bugün test aldım pazar günü yaparım diye ama gerek kalmadan hasta olcam galiba

ay asiye çok heyecanlandım bak şimdi inşallahh gülümm ya ..
asiş sen kaç ay ara verdin?

aslıı kocaman olmuş cidden maşalllahh benim yiğenimee.. kız olsun topiğimizin ilk kız haberini alalım:)) nazmiş nerde onunkide kız gibi geliyor

ay asiye çok heyecanlandım bak şimdi inşallahh gülümm ya ..
asiş sen kaç ay ara verdin?

Mervecim 18 ağustosta kürtaj oldum ondan sonra 28 eylülde hastalandım canım şimdilik gelen giden yok bekliyorum bide kurtajdan sonra 42 gün olmamıştım o yüzden belki daha erken olmam için diye düşünüyorum. Ama doktor adetten sonra hemen hamile kalmak için uğraş dedi. Polikistik over ım ben kist yapıyormuş bünyem canım

anladım cnm sana dinlenme vermemişti yani tamam ozaman tatlım olma olasılığı yüksek inş hayırlı haberlerini alıcaz:))

Mervecim evet şok oldum bukadar büyüdüğünü beklemiyordum allahim sizede versin canlarim evet galiba oda kiz

bana 1-2 ay dinlen dedi ama adetim 42 günde olunca zaten hastalanmam falan 2 ay oldu o yüzden kontrolümde senin vücudun kist üretiyo bebek yap sen hemen dedi bana cnm

inşallahh cnmm ama bu gidişle benim kocişin hiç niyeti olmadıgından epey beklicez sanırım :)

selam millet dicem kimse kalmamış ki anam neyse sabah sabah işiniz ne okuyun bi zahmettttt:roflol:
bazıları biliyordu ama bilmeyenler huuuuu kimse nerde bu ayşe dememiş alooooo ne çabuk unuttunuz beniiiiiklava:
nasipim hala yoksun hadi gel artık bak topik listesiz kaldı senden başkası yenileyemez onu canım biliyorsun değil miiii:1hug:
mervem canımmmmmmmm:1hug:
aslım yerim ben o ufaklığııııı tütütü maşallahhhh
esmam geç kaldım ama olsun sen şöyle eğil göbişine doğru bir öpücük gönder ardından ayşe teyzenden de batuşum anlar nasılsaaaaa:1hug:
rahelim dualarımız seninle inşallah o yumoşlardan biri yakışıklı bir oğlan yada cimcime bir kız olarak sana dünyanın en güzel mucizesini getirir canımmmma.s.
pınarım umut hep var her zaman var sakın unutma canımmmma.s.
gülşenim şebbom sinemim nikolüm asişim razişim badegülüm seherim kaçak neşelimmm ve yeni gelenlerrrrr öpüldünüz anacımmmmmŞeniz

günaydın kızlar
ya sizleri çok özledim ama şu koçişi göndermeden aranıza gelemeyeceğim sanırım:roflol:
adam beni yanından ayırmıyorkaydirigubbakcemile3
neyse evde az tadilat yaptırıyoruz onlar bitsin bıkacaksınız benden:dilcikar:

MUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* S.ozozel....................................( Sibel )
* Boddim......................................( Esma )..........17.09.1987
* Emelyucel.................................( Emel )
* nazers......................................( Nazmiye )......09.03.1984
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )........29.03.1979
* ssensun...................................( Seher )..........31.07.1982
* aslımmm................................. ( Aslı ).............28.01.1985

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* asiş..................................26 Ekim ( Asiye ).............15.02.
* alabama............................01 Kasım ( Şebnem )
* myhope.............................05 Kasım ( Ayşe ).............06.12..1974
* Rahel............................................. ( Emel ).............15.02.1978
* CZC............................................... ( Zeynep )
* nicole78........................................ . ( Merve ).............01.12.1978
* zuzu79............................................ ( Sinem )
* cancer..................................... .......( Merve )..........23.06.1982
* crazybaby................................ .......( Nasip )..........28.01.1972
* 61 esra........................................... ( esra )
* NEŞELİ:))....................................... ( Neşe )
* melankolia..................................... ( Pınar )
* raziş............................................. . ( Raziye )...........03.06.1984

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

kızlar beni merak etmeyin ben iyiyim sadece sizleri çok özledim ama az kaldı yanınıza geleceğim
hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

günaydın kızlar hayırlı cumalar bol hamişli günler ayşem sağol canım unutmadık senide kimse doğru dürüst girmiyor işleri yoğun sanırım ondan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…