Umudumuz Umut olsun

yeni gelen arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz..
Asiyem canım teşekkür ederim iyi dileklerin için..inşallah senden de mutlu haberle alırız bu ay..
Kız Öznur valla Esma hamişi sinirlendirmişsin :)))) Benden sana tavsiye sinirlendirme onu :)))) Alınganlığıda bırak..Herkes yorum yapmış sana hayatım...İnşallah hayırlısı ile senden de güzel haberler alacağız..
Nasip nerdesin sen yaa....Liste güncellenmemiş..nasıl oldun bu arada?
Merve, merve2.nazmiye,raziye,Ayşe,gülşen,Şebo,Aslı,Seher,sinem pınar umarım sizlerde iyisinizdir...
Bu arada pınarcım durumun için üzüldüm canım ama allahtan ümit kesilmez.sakın bozma moralini. inan bana hastanede öyle insanlarla tanıştımki hepsi farklı sorunları olduğu halde tedavi ile hamile kalmışlar..
esmaaaa batuya benden selam söyle....

merhaba kızlar nasılsınız bakalım
esmacum batuşa slm ilet
aslıcım seninde inşallah test sonuçları iiidir
mervecim sen nasılsın canım
emelcim inşallah yumurtalarından biri tutar canım
asişim bu ayın hamişi olursun belki
öznurcum stres yapma belki oda geriyodur seni ümitsizliğe kapılma hep olumlu düşün
gülşenim kuzeycik nasıl
pınar sinem nasip nazmiye merve2 ayşe
şebocum sizler nasılsınız
unuttuklarım dan özeürler dilerim
valla ben ayda bir doktora gitmek zorunda kalmaktan nefret ediyom ya bebeişimi göremiyom sık :) daha cinsiyeti bile sölemedi erkek olabilir didi off off

selam kızlar ben geldimm...Geçmişi okumadan önce söyleyeyim yarın aşılamam yapılacak....Dün USG kontrolüm vardı herşey gayet güzelmiş. yedi tane yumurtam var inşallah tutar kızlar..hepinizin dualarına ihtiyacım var..pzt kadar burda olamayacağım haberiniz olsun. malum dinlenmem gerekecek..
bu arada herkes iyidir umarım..görüşürüz...

canım benim hayırlısıyla yeğenlerimiz yolda inşallah dualarımız seninle yarın hep senin için dua edeceğim. moralini düzgün tut emi hayatım. herşey insanlar için. ve engellere rağmen herşey güzel olacak.

hiçbir zaman kendinizi üzmeyin Rabbim öyle bir zamanda verirki siz bile anlayamazsınız o yüzden canınızı sıkmayın biliyoruzki stres,sıkıntı bunun en büyük nedeni arkadaşlar bizlerde o duyguyu tadıcaz buna eminim pozitif olalım kaydirigubbakcemile5

berfin topiğe hoşgeldin ben şebnem buarada. senin ismin neydi? inşallah güzel temennilerin gerçek olur hepimiz bu duyguyu allahın izniyle tadarız. bende senin gibi düşünüyorum en güzel şeyler en beklenmedik zamanda gelirmiş bizede gelsin inşallah.

doğru diyosun berfin sıkıntı yaratmak hem bizi üzüyo hem olacaksa da engelliyo .

asiyecim hadi inşallah güzel haberlerini bekliyoruz. hakkında hayırlısı olsun canım. pazartesiye kadar zor beklicez.

yeni gelen arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz..
Asiyem canım teşekkür ederim iyi dileklerin için..inşallah senden de mutlu haberle alırız bu ay..
Kız Öznur valla Esma hamişi sinirlendirmişsin :)))) Benden sana tavsiye sinirlendirme onu :)))) Alınganlığıda bırak..Herkes yorum yapmış sana hayatım...İnşallah hayırlısı ile senden de güzel haberler alacağız..
Nasip nerdesin sen yaa....Liste güncellenmemiş..nasıl oldun bu arada?
Merve, merve2.nazmiye,raziye,Ayşe,gülşen,Şebo,Aslı,Seher,sinem pınar umarım sizlerde iyisinizdir...
Bu arada pınarcım durumun için üzüldüm canım ama allahtan ümit kesilmez.sakın bozma moralini. inan bana hastanede öyle insanlarla tanıştımki hepsi farklı sorunları olduğu halde tedavi ile hamile kalmışlar..
esmaaaa batuya benden selam söyle....

hiçbir zaman kendinizi üzmeyin Rabbim öyle bir zamanda verirki siz bile anlayamazsınız o yüzden canınızı sıkmayın biliyoruzki stres,sıkıntı bunun en büyük nedeni arkadaşlar bizlerde o duyguyu tadıcaz buna eminim pozitif olalım kaydirigubbakcemile5

merhaba kızlar nasılsınız bakalım
esmacum batuşa slm ilet
aslıcım seninde inşallah test sonuçları iiidir
mervecim sen nasılsın canım
emelcim inşallah yumurtalarından biri tutar canım
asişim bu ayın hamişi olursun belki
öznurcum stres yapma belki oda geriyodur seni ümitsizliğe kapılma hep olumlu düşün
gülşenim kuzeycik nasıl
pınar sinem nasip nazmiye merve2 ayşe
şebocum sizler nasılsınız
unuttuklarım dan özeürler dilerim
valla ben ayda bir doktora gitmek zorunda kalmaktan nefret ediyom ya bebeişimi göremiyom sık :) daha cinsiyeti bile sölemedi erkek olabilir didi off off

iim canlarım çok şükür sizlerin güzel haberlerini almak beni mutlu ediyor..ben iyim dahada iyi olcam kızlar ama benden uzun bisüre bebek haberi alamıcaksınız sanırım allah bilir genede ama 3ay geçincede şimdilik düşünmüyoruz zaman neler getirir bilemeyiz..

evet nasip gelmiyor sanırım oda kendine gelemedi..bekliyoruz nasip..

kız bu topik erkek bebe anneleri olsun bari:)

Aranıza yeni katıldım. Bende 5 yıllık evliyim, 28 yaşındayım çocuk yapmaya 1 sene önce karar verdik. 6 aydır deniyoruz ama olmuyor. Hamile kalmanın bu kadar zor olduğunu bilmiyordum. Stres yapmamak gerekiyor biliyorum ama olmuyor. En son ovulasyon testi ile yumurtlama gününü kesin olarak belirleyip deneyeceğim kasım ayına kaldı tüm umutlarım

Ah tatlım zorki hemde nasıl zor?
Her ay düşünmeycem takılmıycam kendimi dinlemycem diyorum ama yok yine başa dönüyom
Çok sıkıldım inan ama düşünmemek elimde değil.
Şimdi nasıl geçircem koskoca 1 ayı ya:KK43:((

Kizlar ben geldim sabahtan beri çok yoğunum esma teyzesi fotomuzu koyucak birazdan miniğimin annesi beceriksiz çünkü kizlar bu arada bebeğim kiz olabilirmiş yine bir tek sizle paylaşicam 1 ay beklicem ümitlendirmeyeyim milleti eşimde biliyor 1 ay sonra doktor erkek dicek diyor komik ya doktorum bana çok dikkat edersen artik bebeğini duymaya başlayabilirsin yavaş yavaş dedi gece baya bi hissettim ama tabi öyle çok net değil çok kipirdakmiş bebeğim yani hareketli hiç durmadiki zaten şov yapti bize keşke çikolatada yeseydim dedim doktora ozaman tutmazdik urda takla atmaya kalkardi dedi :)

yeniresimvf4.png
[/IMG]
buda benim ufaklık

aslıcım maşallah nazar değmesin kucağına da almayı nasip etsin güzel allahım.

esma güle güle git canım batuya selam söle canım.

evet aslıcım bende gecen gün ilk defa hissettim eşime dedimde güldü bana bağırsak hareket etmesidi dir diyo ama ben hissettim otobus beklerken aniden bişey pır dedi sol tarafımda durdu sona

amin canım tşk ederim tarısı hepinizin başına
sehercim gittikçe net duyucaz inşallah
esma batuşa çok slm öpüyoruz onu kızımla ikimiz
siteye kız geliyor huuuuuuuuuuuuuu
çok kesin değil ama şimdilik kız

amin canım tşk ederim tarısı hepinizin başına
sehercim gittikçe net duyucaz inşallah
esma batuşa çok slm öpüyoruz onu kızımla ikimiz
siteye kız geliyor huuuuuuuuuuuuuu
çok kesin değil ama şimdilik kız

yoksa mervenin de dediği gibi erkek sitesi olucaktı adımızkaydirigubbakcemile3

Aminnnnnnnnnn inşallah cnm hamişlerin duasi daha çok kabul olurmuş bol bol dua et bizlere

X