Umudumuz Umut olsun

nasip benim listede olmamın aslında pek anlamı yok çünkü 3ay sonrada biz çalışmalara başlamıcaz istersen sil sen bilirsin?

kızlar koçiş uyandı malum ben çıkıyorum ama fırsat buldukça girmeye çalışacağım sizleri çok özlüyorum hele bu zamanda neyse inşallah bir aksilik olmazsa öğlene görüşürüzmirmirmirmir

neden silecekmişim olsun senin listedeki varlığın bize güç verir hayatım

kızlar koçiş uyandı malum ben çıkıyorum ama fırsat buldukça girmeye çalışacağım sizleri çok özlüyorum hele bu zamanda neyse inşallah bir aksilik olmazsa öğlene görüşürüzmirmirmirmir

tamam cnm görüşürüzz.. şans getiririm inşallahhh herkese...

günaydın kızlar a.s.cumalarınız mübarek olsun nasip seni görmek sevindirdi ayşe senide ama sen hep cee diyip kaçıyorsun:1hug:

KIZLAR GÜNAYDIN...hayırlı cumalar olsun...inşallah herkes iyidir...ben bugün bursa ya gidiyorum..erkek kardeşimin nişanı var kızlar..bu yoğunluktan kaçmak iyi gelecek...
şimdilik bu kadar canlarım...kendinize iyi bakın...

merhaba kızlar gününüz aydın olsun cumanız bol hamişli olsun inşallah.

Kızlar ben bugün test yaptım negatif çıktı 5 gün geçti biliyosunuz zamanımdan bi deneyeyim aklımda kalmasın dedim ama negatif çıktı. Yakında adet olurum inşallah

herkese günaydın ve hayırlı cumalar arkadaşlar
asişim canım benimde belli olmamıştı 5 günde ama testte sen genede umudunu yitirme canım
mervecim aslıcım nasipçim esmacım gülşencim nazmiyecim şebocum raziyecim emelim ayşecim nasılsınız bakalım
merve2 cim seninde kardeşinin nişanı hayırlı olsun canım
pınar sinem sizler nasılsınız

günaydın kızlar hayırlı cumalar herkesee asişş güzelim üzülme benimde negatif çıktı hakkımızda hayırlısı inşallah olur birgün bizimde bebişşimiz.. nasipcimm listeye benide eklesene geçenlerdede söyledim baya oldu ekleyin diye ama eklenmedimm. kızlar sabah test yaptım negatif... olsa çıkardı zaten demekki yok salı günü randevum var gidicem doktora düzene sokar adetimi benim..

herkese günaydın canlarım dün randevumuz iyi geçdi ama benim ufaklık bize poposunu döndü yüzünü göstermedi o yüzden bizim fotomuz yok bu sefer babası çıldırdı ben geldiğimde böle yapıyo diye:)) gerçekdende öle geçen sefer yalnız gitmişdim bana neler neler yaptı neyse oğlumun sağlığı yerinde tam 593 gr olmuş doktor düz 600 dedi 30 cmde boyu varmış oğlumun maşallah barekallah 24/02/2009 oldu bu seferde tahmini doğumu duramayacak bu oğlan yerinde neyse kızlar benden bu kadar işlerim var haber vereyim merakda bırakmayım dedim

kızlar rabbim herkese yaşatsın ne kadar güzel birduygu yerim onu ben babayı hiç sevmiyo :) dün o vardı poposunu döndü kafayı yedi tabi biizmki bide sekreter bebekler babaları sevmez deyince koptu bizimkisi

günaydın kızlar sanırım herkes yoğun bugünlerde....tez zamanda toparlanıp voltranı oluşturmak dileğiyle sağlıcakla kalın.....hayırlı cumalar olsun....
bu arada emelciğimede dularınızı eksik etmeyin canlar.....malum bugün onun için büyük gün...rabbim yüzünü güldürür inşallah.....

esmacım maşallah batuşumuza allahım bizede o günleri göstersin bizimki ozaman kesin kız hep eşimle gittim bugüne kadar en net son gidişimizdeydi eşim bana su almaya gitmişti o gelene kadar pek kıpırdamadı babacık geldi kızım şov yapıyordu kızlar halen bişey almadım ama zor duruyorum 1 ay sonra kesin olucak bakalım ozaman pembişmi alıcam mavişmi belli olucak

herkese günaydın canlarım dün randevumuz iyi geçdi ama benim ufaklık bize poposunu döndü yüzünü göstermedi o yüzden bizim fotomuz yok bu sefer babası çıldırdı ben geldiğimde böle yapıyo diye:)) gerçekdende öle geçen sefer yalnız gitmişdim bana neler neler yaptı neyse oğlumun sağlığı yerinde tam 593 gr olmuş doktor düz 600 dedi 30 cmde boyu varmış oğlumun maşallah barekallah 24/02/2009 oldu bu seferde tahmini doğumu duramayacak bu oğlan yerinde neyse kızlar benden bu kadar işlerim var haber vereyim merakda bırakmayım dedim

CANIM BENİM MAŞALLAH BODDİME...annesinin kuzusu kocaman olmuş..yesinler onu..ama babaya da göstersin kendini canım..yapmasın böyle yaramazlıklar....:emir_bebek: :roflol:

X