Umudumuz Umut olsun

Günaydin kizlar nezamandir giremiyordum.. Ama keşke bakmasaydim geriye dönük yazilara çok züldümyaa 2 arkadaşimiz bebeklerini kaybetmiş.ben bilirim bebeğinin ölmesi nedemek çok aci birşey. Allahim kimseye yaşatmasin.bende hala beklemedeyim eylül ün 2 sinden beri adet olmuyorum. 14 ekimde az lekelenme oldu okadar

günaydın canım hoş geldin hala test yapmadınmı canım

günaydın canım hoş geldin hala test yapmadınmı canım

hoşbulduk

hcg yapildi 8 ekimde 0,76 çikti 1 hafta sonra 14 ekimde 1 günden az bir kahve lekelenme oldu özel doktora gittim canim bişey göremedi ve 0,76 hcg yükselmeye başlamiş gebelik olabilir belki diye beklemeye aldi beni kasim 2 sini bekliyoz eğer gebelik yoksa adet söktürücü vericek şuan hiçbir ilaç vermedi kullanma dedi banada. Bekliyorum hala kendimde test yapmiyorum üzülüyorum negatifi görünce bilmiyorum bakalim beklicem cnm.

Yaklaşik 2 eylülden beri kan çikmadi benden nasil şiştim bir görseniz. Nasiple merveyede çok geçmiş olsun. Benimde 4 düşüğüm var üzülmesinler allah kendi sağliklarini korumuş onu veren allah bidaha verir.

inş olumlu sonuçlar alırsın canım belkide yeni olduğu için çıkmıyordur ama benimkide yeniyken düşüktü ama seninkindende yükseti sonucum tatlım hayırlısı

herkese merhaba kızlar
mervem ve nasipim ikinizede allah sabırlar versin bidaha yaşatmasın canlarım.
allahım bebeleri karnında olanların bebelerini kucana almasını nasip et olmayanlarada en kısa zamanda sağlıkla dünyaya gelecek bebeler ver.

inş olumlu sonuçlar alırsın canım belkide yeni olduğu için çıkmıyordur ama benimkide yeniyken düşüktü ama seninkindende yükseti sonucum tatlım hayırlısı

YA ARTIK GEBELİK DÜŞÜNCEK RUH KALMADI BU ŞİŞKİNLİK STRES MAHVEDİYOR BENİ ADET OLUCAKSAM OLAYIM ARTIK DİYORUM. AYNI ZAMANDADA 1-2 BELİRTİ VAR BELKİ ADET BELİRTİSİ ONUDA BİLMİYORUM DÜN AYVA TATLISI ÇEKTİ CANIM RESMEN GÖZÜMÜ:dilcikar:N ÖNÜNE GELİVERDİ BİRDE GÖĞÜSLERİM ŞİŞTİ VE ACIYOLAR AMA UMUTLANMIYORUM BEBEK VAR DİYEMİYORUM SONUNDA ÜZÜLMEMEK İÇİN

ay gülcüm çok kötü canım ya aslında belli olması gerek 1 aylığı geçmiş bebeğin inş hayırlı sonuçlar alırsın canım

mervecim nasipcim bir an evvel toparlanmanıza çok sevindim canlarım allah en kısa zamanda yüzünüzü yeniden güldürürü inşallah sağlığınız sıhhatiniz yerinde olsun en önemlisi bu canım

esma aslı gül nazmiye emel asiye gülşen şebo sizler nasılsınız

pınarcım inşallah hayırlı sonuçlar alırsın canım herşeyin hayırlısı olsun

topic bundan sonra dert yüzü görmesin inşallah.....güzel günleri gördüğümüz gibi acılarıda yaşıyoruz hepberaber ama ne mutluki hep beraber.....merve ve nasip bundan sonrası güzel olsun....allah sevdiklerinize bağılasın sizleri ve yavrularınıza.....
herkese günaydınlar ve güneşli günlerin devamını dilerim

İYİYİM CNM BİLDİĞİN GİBİ. SEN NASILSIN BEBİŞİN NASILkaydirigubbakcemile2

Kizlar diğer topiklerde okudum bir bayanin 30 günlük adet döngüsü varken birden 21 güne düşmüş ve 3 cü ayinda hamile kalmiş bende kendimi bildim bileli 30 gündü ama son 2 eylülden önce 3 ay 21 güne düştü ve 2 eylülden sonra bidaha olmadi birde çok güzel rüyalar görmeye başladim çiçek açtiğinini bazen balik tutuğumu çok güzel meyva yediğimi fl bana yorumlarmisiniz nedir

günaydın arkadaslar...
nasıpcım ve mervecım hosgeldınız ...takrar gecmısolsun canlarım allah sızlere saglıkla uzun omurler versın bıdaha boyle bı acı yasatmasın rabbım kımseleree...

kızlarr bu sabah esımı ıse gecırdıkten sonra bıraz daha uzanmıstımkı ruyamda bı kız bebegı gordum ...mınıcık yalanıp duruyordu....neden bılmıyorum ama aglayarak uyandımm....sabah düşü tez cıkar derler ama hayır olsun bakammm...

Yine beni gören yokk rüyami derdimianlattim kizlar cvp verin. Ben girince sitede kimse kalmiyo kiziyom çikiyom uzun bir süre gelmiyom .. çikicam yine :))))

cnm hayrolsun kiz bebeği haberdir bir haber alcan... Sevincen demektir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…