Umudumuz Umut olsun

Yine beni gören yokk rüyami derdimianlattim kizlar cvp verin. Ben girince sitede kimse kalmiyo kiziyom çikiyom uzun bir süre gelmiyom .. çikicam yine :))))

kız ne kızıyon işleri var herkesin benim bile site açık kenarda arada bakabiliyorum

kız ne kızıyon işleri var herkesin benim bile site açık kenarda arada bakabiliyorum

ama bir bakiyom bazen kizlar full yazişiyo ben girdimmi kimse kalmiyoo korkutuyommu kizz::))

sen kaç gün geçti hastaliğin hayir olsun cnm inşallah gebesindir.

ama bir bakiyom bazen kizlar full yazişiyo ben girdimmi kimse kalmiyoo korkutuyommu kizz::))

sen kaç gün geçti hastaliğin hayir olsun cnm inşallah gebesindir.

normalde 26 sıydı ama ben 18 ağustosta kürtaj oldum bebeğim öldü karnımda sonra 42 günde adet oldum herhalde düzenim bozulmuştur diye düşünüyorum 1 hafta daha adet olmazsam test yapcam ama heveslenmemeye çalışıyorum cnm

canim çok geçmiş olsun kürtajdan sonra kaç ay düzene girmiyo adet bende kasimda düşürdüm geçen sene hala düzene girmedi adetlerim inşallah allah gönlüne göre verir cnm

canim çok geçmiş olsun kürtajdan sonra kaç ay düzene girmiyo adet bende kasimda düşürdüm geçen sene hala düzene girmedi adetlerim inşallah allah gönlüne göre verir cnm

İnşallah canım Allah hayırlısı ile isteyen herkese versin. Bilemiyorum bakalım kaç ay düzensiz olacak doktor hemen başla denemelere dedi başladık bu ay ama görcez bakalım

asiyem hadi hayırlısı canım benim
gül sabah konuşukya işe dalmışım görmedim

benim kusuruma bakmayın lütfen buaralar kendime geleyim aranıza tamamen döncemm.. kendinize ii bakın ...

Sorun deil kizlar işinize bakin cancer sende kendine iyi bak toparlan ben 4 aylik bebeğimi düşürdüm yinede kisa zamanda topladim kendimi çünkü hamile kalabiliyosun ona dua et bende öyle düşündüm.. Hiç o tadi tadamayan var cnm hiç gebe kalamayan o kadar çokki olur mutlaka birdaha bebeğin cnm üzülme ben 4 tane düşürdüm birde beni düşün ama dirençliyim ben topla kendini.

kızlar ben yemeğe iniyorum görüşürüz sonra öptüm sizi afiyet olsun sizlerede

GÜL canım neden bekliyorsun anlamadım yapsana test benmi çok sabırsızım acaba ya allah korusun başka birşeyde olabilir inşallah bebektir tabi ama kendinide düşünmen gerekiyo epey zaman geçmiş bebeksede alman gereken vitaminler felan var bebeğinide düşün ayrıca çok güzel rüyalar görmüşün seninde yerinde olsam koşar test yapar gelirim

cnm ne bileyim yapmaya cesaet edemiyorumama akşama alip sabah erkenden yapicam sen biraz cesaret verdin doktor bekleyelim dedi diye bekliyom bende tahlil fln yapmadim bidaha ama adette yok doktorun tek şüphesi hcg nin 8 ekimde 0,76 çikmasi ondan gebelilden şüpelendi ve ilaç vermedi kasim 5 e kadar beklicez cnm adet olmassa ve bebekde yoksa ilaçvericek

Buarada nasip de izmirliymiş görüşsek iyi olur belki ayni semtlerdenizdir.ne güzel olur bende izmirdenim

canim sen 4 kere düşük atlatmiş birisin bu bebeğini koruman gerekiyor inş vardir bebek bence biran önce tedbir almalisin daha öncekilerin neden düşükle sonuçlandiği belliimi

kızlar selam ben geldim...
Merve canım çok geçmiş olsun..Ne desem boş olacak biliyorum ama senın hakkında hayırlısı buymuş demekki..Allah sabır versin canım.
Kızlar benim yumoşlar gayet güzelmiş :))) Yarın sabah randevum var yine..dün belli olmadı aşılama günü inşallah yarın belli olacak..
Öznur cum hoşgeldin...
diğer kızlar umarım hepiniz iyisinizdir....

Yok canim bütün tahlillerimi yaptirdim genetik pihti hormonlar fln hepsi temiz sebebpsiz düşükler. Herhalde progestan eksikliği var doktorum dedi.. Progestan gormonu düşük oluncada düşermiş bebek yarin sabah yapcam kesin çikar varsa gebelik cnm. 15 ekimde 1 günden az lekelenme oldu üzerinden 14 gün geçti varsa tahlilde çikar..yarin yapim bari

selam gülcüm inşallah hamişsindir içime öyle doğuyo hadi sen sevindir bizi bari bunca üzüntüden sonra. bende günümü bekliyorum üç günüm kaldı bi belirti yok. inşallah hamileyimdir. ve haklısın hic olmassa hamile kalabildiğinizi biliyorsunuz ben onu da bilmiyorum hiç tatmadım allah tattırsın hayırlısıyla . :Saruboceq:

Emelcim yumoşların iyiymiş inşallah bebek olur biride sende sevinirsin tatlım.

Şebnemcim az kalmış gününe inşallah beraber kasım hamişi oluruz :)))))

Gül bencede test yap neme lazım ters bişey olur bide bende 42 gün adet olmadım doktora gittim bana söktürücü yazdı ama kullanmama gerek kalmadan doktor dönüşü hasta oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…