Umudumuz Umut olsun

kızlar benim çıkmam lazım bir sürü iş verdiler bitirmem lazım görüşürüz gene öptüm sizi

ekim ayı bize iyi gelmedi kızlar 2 bebeğimizi kaybettik ama allahım arkadaşlarımıza uzun ömür versin ve bundan sonrasında sağlıklı bebişler versin

iy akşamlar kızlar ben çıkıyorum hepinizi öpüyorum bugün üzücü haberler aldık inşallah yarın daha sonraki günler güzel haberler alırız

kızlar herkese iyi akşamlar bende kaçtım zaten zor birgündü allahım sabır versin

evet esmacım ekim ayı pek iyi gelmedi dediğin gibi neyse annecikler iyi olsun bebişler hep gelir

herkese iyi akşamlar kızlarrr
nasipcim ve mervecim en kısa zamanda kendilerini toplayıp aramıza dönerler allah ne iyiy günler gösterir onlarada bu kötü günleri unutup sağlıklı sıhhatli nur topu gibi bebeişleri olur inşallah

allahım herkesin yar ve yardımcısı olsun

selam kızlar
en başta hepinize teşekkür ederim
söze nasıl başlayacağımı bilmiyorum ama kısaca anlatayım ne olur bana kızmayın sizleri habersiz bıraktım esmam canım seni çok seviyorum ayşem sen benim canımsın ve diğerleriniz hepinizi çok seviyorum.
cuma günü kızlarla konuşurken kanamam başladı dr hemen hastaneye çağırdı zaten bebeğin kalp atışını bekliyorduk biliyorsunuz Nts de kalp atışını duyamadılar ve cumartesi sabahına kadar kanamam durmazsa bebeği alacaklardı çünkü bende iç zehirlenmesine neden oldu (biliyorsunuz benim dalağım yok ondan kaynaklanmış) cumartesi günü bebeği aldılar pazartesi taburcu oldum ve anca bu saatte kendimi toparlayıp topiğe girebildim.Şuan çok şükür iyiyim ve güzel allahım beni oğluma bağışladığı için duacıyım.
Mervecim hayatım çok geçmiş olsun hayatım seni çok iyi anlayabiliyorum ama herşey allahtan gülüm unutma seni çok seviyorum
Bundan sonra hep aranızdayım

MUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* S.ozozel....................................( Sibel )
* Boddim......................................( Esma )..........17.09.1987
* Emelyucel.................................( Emel )
* nazers......................................( Nazmiye )......09.03.1984
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )........29.03.1979
* ssensun...................................( Seher )..........31.07.1982
* aslımmm................................. ( Aslı ).............28.01.1985

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* asiş..................................26 Ekim ( Asiye ).............15.02.
* alabama............................01 Kasım ( Şebnem )
* myhope.............................05 Kasım ( Ayşe ).............06.12..1974
* Rahel............................................. ( Emel ).............15.02.1978
* CZC............................................... ( Zeynep )
* nicole78........................................ . ( Merve ).............01.12.1978
* zuzu79............................................ ( Sinem )
* cancer..................................... .......( Merve )..........23.06.1982
* crazybaby................................ .......( Nasip )..........28.01.1972
* 61 esra........................................... ( esra )
* NEŞELİ:))....................................... ( Neşe )
* melankolia..................................... ( Pınar )
* raziş.............................................. ( Raziye )...........03.06.1984

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

canımm valla olmuyor böyle gel sık sık merak ediyoruz ne dersi çalışıyorsunu pınarcım rahim filminde hayırlı olsun şimdiden..

canım benim öncelikle çok geçmiş olsun diyorum,biliyorum ne söylesek boş gelecek inş bi an önce toparlanıp sağlıklı bir bebişe hamiş kalırsın canım. ben bu yıl açıköğretim halkla ilişkiler okumaya başladım. ders çalışıyorum bolca ki sınav zamanı sıkışmayayım diye... canımsın ya inş her şey yoluna girecek allah sana, eşine ve sevdiklerine bol ömür versin sağlıcakla.öpüyorum çook

pınarcığım inş rahim filminin sonuçları temiz çıkar canım hakkında hayırlısı dinlen bakalım bu ay kistleri kov gitsinler

saolasın asslımm. yavaş yavaş kovuyom kistleri. sen nasılsın.duyduğuma göre bebiş tekmeye başlamış maşallah canımm. allah sağlıklı doğum versin canım beniim..

Yum Usulca Gözlerini
Uzat Üsümüs Ellerini
Sakla O Masum Yüregini
Zaman Gibi Sessiz Uyu
Bu Dünya Dipsiz Bir Kuyu

Pamuktan Kalbin Solmadan
Hayat Yüzüne Vurmadan
Uyu Yavrum Uyu
Bu Dünya Dipsiz Bir Kuyu
Uyu Melek Yüzlüm Uyu
Bu Dünya Dipsiz Bir Kuyu
menekşe ve halilin müziği ama eşim azram için dinliyor hep gözleri dolu dolu ve bennnn doğmamış ilk bebişim büyüyememiş azram içinnnnnnn

canım ayseem yüregine sağlık canım çok güzel olmuş. kurban olurum senin bebişlerin için atan kalbine.. allahım yüzünü güldürür insallah senin ve tüm arkadaşlarımızın canım tez zamanda inşşşşşşş

kızlar hepinizin günü aydın olsun...
Nasip canım çok ama çok üzgünüm senin adına..Allahtan sabır diliyorum..Arkadaşlarında dediği gibi oğluna uzun ömürler versin..Ne söylesemde seni teselli etmeyecek biliyorum ama lütfen kendini daha fazla üzme...En kısa zamanda da aramızda görelim seni..
Merve canım dualarımız seninle hayatım...Ben inanıyorum ki fındığı annesini üzmeyecek..Mutlu haberlerle gel inşallah...
Kızlar benımde bugün doktor kontrolüm var. Ultrason muayenesinden sonra herşey daha da netleşecek sanırım..Bu hafta sonuna kadar aşılama yapılmış olur sanırım..Dualarınızı eksik etmeyin..
geçmişi okuyamadım..umarım herkes iyidir...herkesi öpüyorum...

canım inş sorunsuz bir aşılamanın ardından sağlıklı 2iz bebişlerin karnına yerleşir inşallaaaaah dularım hepinizleee.

NASİPiim canımm,sana da merveye de allahdan sabır diliyorum.hayırlısı buymul demekki keşke yapılabilecek bişiler olsaydı hayatım. allah sizlere ve sevdiklerinize sağlıklı uzun ömürler versin insallah:Saruboceq:

kızlar gelelim rahim filmimeee. bugün anestezisiz rahim filmim çekildi fakat dr sonucu 2gün sonra raporla verileceğini söyledi. sol taraf açık ama sağ taraf şüpeli dedi.sorun şu ki pcolu olduğum için sol taraf yumurtlamıyor yani açık olan tüpün tarafındaki yumurtam çalışmıyor ve sağ yumurtam çalışıyor ama emin olunmamakla birlikte sanırım kapalı sağ tüpüm :KK43: ama moralim iyi,allahtan herşey, yapabilcek başka birşey yok. sonuca göre kararlar alacağız. hakkımızda hayırlısı kızlar.
Gelelim diğer kızlaaaaaraaa.soran sormayan herkesi çook öpüyorum.inş artık hayırlı haberler alırız kızlar. hepinize kucak dolusu sevgileera.s.

canım mervecim çok üzüldüm canım allah sabır versin en kısa zamanda toplanırsın inşallah allah sana ve eşine uzun ömürler versin kendini çabuk toplaki yeni bebişlerin olsun canım benim

kızlar kötü bir gün ya nasip ve merve adına çok üzüldüm ya onları çok iiiiiiiii anlıyorum benim gibi çoğunuzun anladığına da inanıyorm allah sağlıklarına kavuştursun inşallahh

selam kızlar
en başta hepinize teşekkür ederim
söze nasıl başlayacağımı bilmiyorum ama kısaca anlatayım ne olur bana kızmayın sizleri habersiz bıraktım esmam canım seni çok seviyorum ayşem sen benim canımsın ve diğerleriniz hepinizi çok seviyorum.
cuma günü kızlarla konuşurken kanamam başladı dr hemen hastaneye çağırdı zaten bebeğin kalp atışını bekliyorduk biliyorsunuz Nts de kalp atışını duyamadılar ve cumartesi sabahına kadar kanamam durmazsa bebeği alacaklardı çünkü bende iç zehirlenmesine neden oldu (biliyorsunuz benim dalağım yok ondan kaynaklanmış) cumartesi günü bebeği aldılar pazartesi taburcu oldum ve anca bu saatte kendimi toparlayıp topiğe girebildim.Şuan çok şükür iyiyim ve güzel allahım beni oğluma bağışladığı için duacıyım.
Mervecim hayatım çok geçmiş olsun hayatım seni çok iyi anlayabiliyorum ama herşey allahtan gülüm unutma seni çok seviyorum
Bundan sonra hep aranızdayım

kızlar şimdi geldim gelmez olaydım nasipi bilmiyorum ama merveden haberler kötü
gülşene yazmış şimdi kürtaja alıyorlarmış başka bilgimiz yok. dualarınızı edin yollayın allah merveme sağlık sabır versin. canım mervem bu günlerde geçecek havadaki bulutlar dağılacak umudumuz devam edecek. en önemlisi sensin sen iyi ol yeter allah büyük gerisi hayırlısıyla gelir inşallah.

canım mervem allah büyük sabırlar ihsan eylesin......devamını güzel eylesin.....eşine ve sana sağlık,sıhhat nasip etsin....dualarımızdasın her daim güzel yürekli canım arkadaşım

canım mervem bizim için öncelik sensin sen sağlıklı ol allahım yine verir sana zor olduğunu biliyorum ama kısmet elden ne gelir allah senle eşine sağlık versin bitanem umudunu yükle sırtına toparlan gel aramıza dualarımız seninle seni çok seviyoruz

ay kızlar ya sımdı gordummm..
merve cım canım allah sabır ve dayanma gücü versınn..herseyın hayırlısı allah esıne ve sana saglık versın ınsaalha saglıklı bebeıslerınız olucaktır tekrar...dualrımız senınlee...

Yeni öğrendim bende kızlra mervecim çok geçmiş olsun canım bende kaybettim bebeğimi çok üzücü bi durum biliyorum ama toparlan ve yine aramıza katıl . Allah bundan sonrasını sağlıklı eylesin canım. Allah ım sana ve eşine sağlık huzur ve bebek versin canım üzülme diyemem üzülüyor insan ama kendini kaybetme Allah ım herşeyin hayırlısını versin canım. Biz o bebeği çok istedik ama o bizi istemedi . Bizi isteyen yaşamak isteyen bebekler nasip etsin Allah canım benim

senağlamasenağlamasenağlamasenağlama
mervem ne diyeceğimi inan şaşırdım ben önce nasip şimdi offfff Allahım dayanma gücü versin biliyorum çok zor ama inşallah ikinizde üstesinden gelirsiniz canlarım Allah sağlık versin bu son acınız olsun tez elden tekrar hamiş kalırsınız yavrunuzu kucağınıza alırsınız inşallahhhhsenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

mervecim çok geçmiş olsun canım allahım sabır versin eşinle sana sağlıklı uzun ömür versin güzelim rabbim tez zamanda yeni meleker versin canım

Mervem canim benim çok ama çok geçmiş olsun tatlim ardarda 2haberde bugün hiç iyi olmadi ama sen bize lazmisin canim sen sağlikli ol devami gelir biliyorsun bana ve asiyeyede aynisi olmuştu lütfen birakma kendini yeni bebişler umutlar için kendini toparlamalisin çok geçmiş olsun

kızlar geldim ben allah büyük hayırlısı değilmiş yaşadığım duyguları size anlatabilecek kelimeler bulamıyorum.. ilk bebeğimdi..allahım sen bidaha bize yaşatma böyle acılar.. pek iyi oldugum söylenemez busabah karnımı tutarak uyandım ama artık içinde fındıgım yoktu...dün 3 doktora birden gösterdim renkli ultrasona girdim yok hepsi aynı şeyi söyledi zaten 2hafta geri olması belli ediyormus ama 2 hafta önce gittiğim doktor kalp atısını duyar gibi olmustu herşey normaldi sanırım bebeğim 2hafta içimde ölece kalbi atmadan kala kalmış.. bebeğim patolojiye yollandı belki bir neden bulunabilir diye araştırcaklar..

nasipcimm allahh hepimizin yardımcısı olsunn benim 3ay vaktim var 3ay sonra ancak bir melek düşünebilcem allah kısmet ederse..

günaydın kızlar güzel ve hayırlı günler geçirmek ümidiyle
mervecim ve nasipcim allahım sabır versin acınızı büyük ama rabbim hayırlısı neyse onu versin bu hayırlıymış diyelim allahım bizlere sağlık versin ki yeni meleklerimiz gelsin
pınarcım hakkında hayırlısı olsun canım inşallah küçük bir sorndur hemen tedavi edilir sende bebişine kavuşursuna.s.

nasipçim mervecim ikiniz içinde çok üzüldüm ama allahım size bize ve ailenize başladı yeni umutlarla yeni bebşler gelir kızlar yeterki siz iyi olun

Mervecim aynı şeyleri bizde yaşadık canımıniçi benimde ilk bebeğimdi üzülme diyemeyeceğim ama inan bana bundan sonrası için dua et hayırlısı Allah tan iyiki sana bişey olmamış canım.

mervecim...nasipcim...ne diyeceğimi bilmiyorum...siz yaşadıklarınızı anlatamıyosunuz..bende şu an hissettiklerimi...ikinize de çok geçmiş olsun canım..allah sizleri sevdiklerinize bağışlasın..hayat herşeye rağmen yaşamaya değer...her yeni gün..yepyeni umutlar demek...kendinize dikkat edin...allah hepimizin yardımcısı olsun...

Günaydin razişçim nasilsin
pinarcim allahim sanada bi an önce bebişler nasip etsin canim

mervem ve nasipim inanın yaşamasamda sizi çok iyi anlıyorum çünkü bebeğimi kaybetme düşüncesi bile beni mahvederken onu kaybetmiş olmak çok zor ama allahım size ve eşlerinize sağlık versin mervem bebeğin olabiliyo bunu bilmek bile güzel nasipim seninde ilk önce sorumlu olduğun oğluşun var allahım ona uzun ömürler versin onu sana bağışlasın allahım yar ve yardımcınız olsun sizleri çok seviyorum

iyiyim razişçim bakalım yarın büyük gün bebeğimle buluşucam yarın inş sonuçlarımızda iyi çıkar esmacım 2li testte hem kan aldırıp hemde aynı gün usg bakıyorlar dimi

X