Umudumuz Umut olsun

canım bilmiyorum bencede bekle idrarda çıkmamış olabilir çatladık merakdan valla hele şükür kırmızılar gelmemiş çok sevindim canım vallahihoyyythihoyyyt
esmacım bide sen bana sor çok ama çok sevinçliyimhihoyyyt:sm_cool: ama gebelikten mi yoksa başka bişey mi anlamıyorum inşallah hamişimdir bugün tam 35.gün 31.günde oluyordum
göğüslerim çok acıyor bir kaç gündür kist falan olmasından çok korkuyorum olsa belli olurdu herhalde pazartesi dr. gideceğim allahın izniyle c.tesi bir hafta olacak o zaman çıkarmı ki test alıpyapsam:CüvCüv:allahım inşallah yüzümü güldürür rabbim isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar versin inşallah

çıkar canım bence sen cumartesi sabah idrarınla yap gelmezler inşallah gelmeyecekler kız şimdiye kadar gelemeyen şimdiden sonrada gelmez

raziyeee esmaaaa çok özledim ya burayı
buarada raziye çatladım meraktan
tatlım bence hamişsinnn:))))))))) hiç olur muydu gecikmen ? kan testi yaptırma imkanı yok mu orda bilmiyorumda?

canım benim kaçgündür çıldırdım hele böyle bir gecikme yaşıyorum sizlerle paylaşmak için can atarken bana gıcıklığına mı bilmem site delürdü bu kadar hiç olmuyordu canım
burda yok ddenizliye yada nazilliye gitmem gerek yani yaklaşık yarım saatlik bir yol bu hafta işlerim çok yoğun pazartei gidecm artıkkaydirigubbakcemile

canım benim üzülme rabbim ne eylerse hayırlısını eyler allahım bebeğini sana bağışlayacak inşallah kötü düşünme onun için dua et dualarım senin ve bebişin içinolacak canım bu kadar özlemini çektik bebişin seni bırakmayacak çünkü senin onun ne kadar çok istediğini biliyor :1hug:

çıkar canım bence sen cumartesi sabah idrarınla yap gelmezler inşallah gelmeyecekler kız şimdiye kadar gelemeyen şimdiden sonrada gelmez

canım ben gelmeyecek diye hissediyorum ama emin olmadığım için korkuyorum evet bende c.tesi düşünüyorum güzel allahım inşallah bebişim karnımdadır ya sizinle konuşunca çok rahatlıyorum iyi ki varsınız arkadaşalar hepinizi çok seviyorum nasippp senide çok seviyorumŞeniz

inşallah raziyecimmm......
sende gönlünü ferah tut bebiş çıkcak bencede al evde yap testi..

dünürümmm benim umarım bırakmaz fındığım çabuk büyü demiştim ama olsun yavaş büyüsün benim olsun..

o benimde canım kız hanım annesiyim onun dinler sözümü nisam bırakmayacak annesini fındık kurdum

hamile kalan herkese her zaman çok seviniyoruz çünkü bunun için burdayız yaşadığımız tatsızlıklar nediyle sevincimizi gösteremedik nedenini kızlarda açıklamışlar sana inşallah sağlıkla kucağına alırsın önemli olan hamile kalabilmek değil bebeğimizi sağlıkla kucağımıza alabilmek özür dilemek hatamı kabul ediyorum demekse bizi çok merakda bıraktın biz bunu haketmediğimiz için tepki gösterdik çünkü herbirimiz hamile haberi alıp sevinmek destek olmak için burdayız yoksa buranında bir anlamı olmaz demi dediğim gibi önemli olan sağlıklı gebelik geçirip sağsalim bebeğini kucağına alman allahım bir daha acı yaşatmasın kimseye

ek olarak insan sevdiğinin yaptığına kırılır nasip sevincimi paylaşmadılar diyosun ya biz paylaşmak isterken paylaşamadığımız için kırıldık aradaki farkı anlaman dileğiyle bize çok gördüğünü yani kapiş. yoksa biliyorsun ki seni sevmesek meraktan da çatlamazdık canım.

aslıcım ama hamişlik belirtisi yok
göğüslerim çok kötü acıyor iki üçgündür

kız raziye anne oluyosun galiba allahın izniyle inşallah. umarım öyledir inan acayip mutlu olurum canım benim. lütfen en kısa zamanda kan testi yaptır. ve allahım lütfen kırmızılar gelmesin.

canım benim sen fındık kadar olduğun için senin kuzunda henüz fındık kadar sakın moralini bozma fındığın seninle sadece biraz minnacık allahın izniyle kucağına da alacaksın pazartesi her şey daha güzel olacak. allah büyük dualarımız seninle hayatım.

inşallah şebnemcim anne oluyorumdur inşallah allahım isteyen herkese tez zamanda nasip etsin c.tesi yaptırabilirsem kan testini yaptırırım canım

kızlar hiç gidesim gelmiyor ama çıkmam gerek hepinizi öpüyorum çok yarın görüşmek ümidiyle allaha emanet olun hoşçakalın

nasip canım hepimizçok sevindik öyle deme ama seni günlerce bekledik hep sorduk sabırsızlıktan meraktan çatlıcaktık canım yanlış anlaşıldık bence gel sen hazır hamişte olmuşken bırakma bizi hepimiz bir aileydik hani bence gitme nasip özleriz seni hem daha yeğenimizin usgde fotosunu görücez bizi bundan mahrummu edeceksin küserim nasip gitme

kızlar hekez hoş geldi ohhhhhhhhhhh sitemiz açıldı ne çok özlemişim ya şebom nasılsın caNIM

kızlar hepinize iyi akşamlar hepiniz kocaman öpüyorum yarın görüşürüz

Mervem canim findiğimiz bizi üzmicek ben eminim benimki gibi nazli bebek olucak seninkide hatirlasana miniğim bana neler çektirmişti

Sanirim kimse kalmadi kizlar bende çikayim toplanicam birazdan çikarim herkezi öptüm görüşürüz

not nasip üzme biziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

böyle düşünmene üzüldüm nasip...biz burda acı tatlı herşeyi paylaştık...kimseye anlatamadıklarımızı birbirimize anlattık...bizim istediğimiz senin coşkuyla hamileliğini bizle paylaşmandı...ama sen hep bi adım geriden haber verdin...seninle umut etmek isterdik birlikte...merakta kaldık...anlayamadık belki de seni...ama bil ki biz her şeyi en başından adım adım yaşamak için burdayız...ben de kendi adıma seni seviyorum...inşallah sağlıklı bi hamilelik sonrası bebeğini kucağına alırsın canım...allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun canım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…